Temat: SAP in PDA - jestem tendencyjny.... ;)

...no zróbcie coś ...... źródła są , kompilatory/emulatory  darmowe na stronie micro$oftu , tylko speca trzeba co poprawi błędy przy kompilacji ;) , bo mi to nie wyszło( nie jestem dobry w C+)  .... wiecie ile luda ma palmtopy ? i ilu miało atari....? toż nie policzysz tyle luda w życiu ..... więc raz jeszcze ... czy ktoś podjął by się skompilować  SAP player pod platformę Microsoft PPC 2002/2003 ...? qrcze , soft mam , palmtopa użyczę do testów ;)

2

Odp: SAP in PDA - jestem tendencyjny.... ;)

Stary... ja bym zaplacil duzo za porzadny emulator XL/XE na PC2002.
ten co jest (pocketAtari zdaje sie) chodzi mi wolniej niz emulator ST :/
200MHz procek sie nie wyrabia i grac nie moge :(((

3

Odp: SAP in PDA - jestem tendencyjny.... ;)

Jak powstanie nowe archiwum z muzyka atarowska to zabierzemy się za SAPa na ten system. Narazie jestesmy w fazie tworzenia nowe archiwum i strony, więc musisz trochę poczekać na plajer do SAPów na twój system.

Ramos/Samar/HVSC Crew/ASMA/FanCA

4

Odp: SAP in PDA - jestem tendencyjny.... ;)

Tak czy siak ten emulatorek na PPC jest calkiem, calkiem. Brakuje mi wlasnie jednak jakiegos odtwarzacza sapkow :(

ślamk!

5

Odp: SAP in PDA - jestem tendencyjny.... ;)

zgadza sie - jestes tendencyjny  :lol:

ale uciazliwe mylenie PDA z Microsoft WindowsCE (czy jego pozniejszymi wersjami)
jak bys sie czul gdyby osmiobitowe komputery byly mylnie nazywane ,,komodorkami'' (argument jak przy produkcie microshitu - najwiecej sprzedanych egzemplarzy)

PDA to nie tylko PocketPC/StrongARM, ale tez rozwiazania na PowerPC, ukladach Hitach i innych - pod rozniastymi systemami (symbiany, linuxy i inne)

sorry za przynudzanie, ale prosze o ciut scislejsze uzywanie pojec...

The UNIX Guru`s view of Sex:
unzip; strip; touch; finger; mount; fsck; more; yes; umount; sleep

6

Odp: SAP in PDA - jestem tendencyjny.... ;)

aj, jellonek - czepiasz się szczegółów ;) , jakby to faktycznie było istotne czy napiszę PDA , Palmtop czy cóś innego - sugeruję tylko że chodzi mi o mobile gówienko - a dopiero później precyzowałem z jakim systemem ono jest .... hehe , emulgator małego Atari na moim ipaq idzie oki, ( po podkęceniu proca z 206 na 236MHz nie słychać nawet "pierdzenia" z głośniczka ;)  )