Temat: taaaaka okazja

tylko tyle http://www.allegro.pl/show_item.php?item=49323663 ...........
lub aż tyle ...........

Żyję bo Bóg tak chciał.

2

Odp: taaaaka okazja

moje opakowanie od komunijnego CA jest w rownie dobrym stanie.... jak dla mnie to zadna okazja...... ale moze czegos nie dojrzalem na aukcji..

3

Odp: taaaaka okazja

Ja mam takie CA, nowe i nigdy nie używane. Drugie sprzedałem na Allegro za bagatela, 150 zeta :)

STYMulator JIL ST YM2149 mjuz:k @ gnu/linux
SIUP (SIo2Usb2Pc) - SIO2PC USB Edition
PIN ready logo
3M / InD: ... na kasetach były zabezpieczenia w postaci tzw. "mikropierdnięcie" ...

4

Odp: taaaaka okazja

89z eta za magnet...... coz chyba swojego wystawie :) A do tego ma jeszcze Turbo...

Ci, którzy przemawiają w imieniu Boga powinni pokazać listy uwierzytelniające. J. Tuwim

5

Odp: taaaaka okazja

Mirus - przepraszam, że tu - ale czy kupujesz 2 komplety pod 65c816 ?? - bo zakup stoi poprzez osoby które chcą, a coś nie mogą z finansami. Pisze tu - bo mnie też sprawa dotyczy - jako zamawiającego.

Co do magneta;- heh - cena jak by z kosmosu, a pudełkowych wydań było wiele - w sensie ilości egz. - więc co_nieco nie rozumiem fenomenu tej ceny :) . Co innego jakie 1010, czy A410 dla 400/800; heh - a jeszcze w pudle. to byłoby coś :D

ADRES: pin@atari.pl - konto zlikwidowane. Aktualny adres: pin(at)atari8.info

6

Odp: taaaaka okazja

nie mówiąc o XC11 BOXED :)

Mirus: sprzedaj wreszcie te butelki! ;) :lol:

I Ty zostaniesz big endianem...

7

Odp: taaaaka okazja

410 box ideal sprzedalem niedawno za jakies 170zl...

8

Odp: taaaaka okazja

E, mój magnet z opakowaniem też jest w stanie idealnym, nawet instrukcja i karta gwarancyjna niepogniecione? Jak ten zejdzie, to swój może też wystawię. :D

9

Odp: taaaaka okazja

Miker .. XC11- jeden z bardziej udanych; stylistycznie roxior, poza tym niezłe bebechy. XC11 można (przepalić) do 1200baud bez żadnych przeróbek sprzętowych. Miałem kiedyś do tego util z RADIOKOMPUTERA. Zwało się to "Turbo 2600" - lecz do samego 2600 wymagało jeszcze drobnej modyfikacji w samym streamerze. Util umożliwiał zapis w "długich blokach" bez przerw. Ale ostatecznie lepsze 1200 niż 600 z przerwami.

ADRES: pin@atari.pl - konto zlikwidowane. Aktualny adres: pin(at)atari8.info

10

Odp: taaaaka okazja

Pinek: mój xc12 "wytrzymywał" 1400bd - (Turbo Tape by KAWON), ale 1300db (to z RK) łażiło też spox, szkoda, że nie było do tego "odturbiacza" :->

I Ty zostaniesz big endianem...

11

Odp: taaaaka okazja

410 box ideal sprzedalem niedawno za jakies 170zl...

A pamietasz polaryzacje we wtyczce od zasilacza????
Mam 410 ale bez zasilacza, a ze ma 1 sztuke to strach eksperymentowac...

thePink

Atari, Inc., 1512 Crossman Ave., PO. Box 61657, Sunnyvale, CA 94086.
Złym błędem jest cofać się do tyłu, gdy wieje zimnym chłodem.
Jest to najprawdziwsza prawda. (c) VC

12

Odp: taaaaka okazja

thePink - ale jaka polaryzacje? Pradu przemiennego?  8O  Wszystkie egzemplarze jakie mam za made in USA z wbudowanym zasilaczem. Wystaje kabel na 110V only

13

Odp: taaaaka okazja

Podpinając się pod wątek - to też jest niezła okazja:
http://www.allegro.pl/show_item.php?item=49731678
:evil:

Tomasz Wojtkowiak
Atari 800XL / U1MB / Sophia 2 / Sio2IDE & CF 512 MB

14

Odp: taaaaka okazja

G'Kar powiedział:

Podpinając się pod wątek - to też jest niezła okazja:
http://www.allegro.pl/show_item.php?item=49731678

No nie powiem też jestem w szoku!!!!!!!!!1 :evil:

Żyję bo Bóg tak chciał.

15

Odp: taaaaka okazja

Hehe, a najlepsze jest to, ze od tego kolesia kiedys kupilem Jaguara :) Spotkalem sie z nim osobiscie i stwierdzam, ze dziwny osobnik...