1

Temat: PCB do sio2pc

Gdyby kogos interesowala plytka do sio2pc wedlug schematu Azbesta (do zaciagniecia na ftp) zminiaturyzowana maksymalnie w granicach rozsadku
to prosze bardzo.

Zaciagamy pdf'a, otwieramy opis Azbesta, drukujemy na folii na laserowce, prasujemy, trawimy, wiercimy dziurki i lutujemy.
dioda, rezystorek i jeden kondzior w wersjach smd (jakos ostatnio mam do nich slabosc - zajmuja malo miejsca i dziur nie trzeba wiercic).

2

Odp: PCB do sio2pc

To jest to, co mi zrobiłeś ?? - rox :) - może wreszcie sio2pc przestanie mi sie p_ierdoli_ć :D

ADRES: pin@atari.pl - konto zlikwidowane. Aktualny adres: pin(at)atari8.info

3

Odp: PCB do sio2pc

Tak, dokladnie takie. Czeka zlozone juz od jakiegos czasu.
A co do p..lenia to teoretycznie powinno byc ok.. jedyne co jeszcze mozna zrobic to sprobowac dwuukladowa wersje - tylko czy warto?

aha - i gdyby ktos drukowal to radze w ustawieniach wydruku acrobat readera sprawdzic czy przypadkiem nie ma wlaczonego zadnego dopasowywania do strony czy inne tam duperelki - zdarza sie, ze potrafi napytac biedy :(

Odp: PCB do sio2pc

a czy ktos to robi w wiekszych ilosciach ?
interesuje mnie 5-10 sztuk

World f**k Olympique Marseille & Legia Warszawa i Sochi 2014

5

Odp: PCB do sio2pc

tiaaaa....smd..plytki drukowane...inne robaczki .


CZEMU SIE PYTAM !!! ???


przeciez sio2pc idelanie dziala na jednym 1489MC w trybie dsr i Ri - do wyboru. Koszt - ok 2zl - 1opronik, dioda, 1489... Po co takie kombinacje ? zycie trzba sobie upraszczas a nie kombinowac i szukac.. ackolwiek schemacik i pomysl z powierzchniowka wzniosly :-)

Moj idea SIO2PC-  14899 nalutowac na inny 14pinowy na plycie, podcignac 3 sygnaly do sio, mini din na scianke do coma i kabelek - koszt - w sumie ok 7 zl.

6

Odp: PCB do sio2pc

przeciez sio2pc idelanie dziala na jednym 1489MC w trybie dsr i Ri - do wyboru.

chyba coś takiego właśnie mam - dobrze, że jeszcze nie osiwiałem.  :twisted:  :twisted: - a koszt tego na "smd" to chyba jakieś 10 zeta. :):) -

ADRES: pin@atari.pl - konto zlikwidowane. Aktualny adres: pin(at)atari8.info

7

Odp: PCB do sio2pc

PIN- masz za duzo w kompie namieszane. Testowalem uklad na maksie i teraz na 1489 - roznicy nie ma..ale jakby ten drugi szybciej naginal...albo to taka autosugestia..

W kazdym badz razie aczkolwiek tudziez owszem - koszt sio2pc to wydatek ok 3zl. :-)

8

Odp: PCB do sio2pc

A ja proponuje mała płytkę uniwersalną z podstaweczką plus ładnie wyprowadzone/doprowadzone niezbędne sygnały do gniazda DB9/SIO a potem już zwykły porządny kabel RS za około 8zł.
Bo jak coś robić to robić porządnie!!!

Ci, którzy przemawiają w imieniu Boga powinni pokazać listy uwierzytelniające. J. Tuwim