1

Temat: Cr*a*ck! Pomocy!! Street Racing Syndicate

Na początku sorrki za max off topic...
Dodam że nie znam się na forach crackowo-warezowych.

Szukam cracka do gry Street Racing Syndicate.

Dodam że przewaliłem wysztkie astalavisty crack searche  gamewordl itd..

Znalazłem parę ciekawych linków...

np.
http://www.lostcoders.net/posts-q3392-last.htm

mam np. coś takiego http://zoneofgames.narod.ru/nocd/SRS.rar
tylko co mam z tym zrobić...

ma jeszcze to o zabezpieczniach...
http://club.cdfreaks.com/showthread.php?t=118875

dodam że nie chce mi się pisać na temat starfakuch 0,83 metodach dupodach super agresywnych...
ma 15 opisów jak to niby ma działać ale nie działa...
czy mam podpięte napędy czy nie..


Temat dobry dla Geparda bądź Małego...

Sorry ale pierwszy raz spotkałem się z czymś takim...
Dodam że rozkręciłem dwa razy komputer i odpinałem te kilka napęd *.rom ... Mam dość czy nikt nie złamał tej gry bądź zabezpieczenia?

W toca raceriver 2 jest coś podobnego ale mam cracka wypaliłem sobie dvd coś tam na niej miesza i rusza ( dodam że poźniej i tak leci z virtualki
:lol:  :?  8O  )...

POMOCY!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

2

Odp: Cr*a*ck! Pomocy!! Street Racing Syndicate

co tez ci ludzie potrafia dla glupiej gierki zrobic

3

Odp: Cr*a*ck! Pomocy!! Street Racing Syndicate

Xan jest mało gier które mnie intresuję i nie wywylam po 3 minutach z dysku...
ta się do takich zalicza... ponoć geometria jazdy jest trochę lepsza niż nfs u2....

dodam że lubię jeździć na "wprost"....

*ale i tak pewnie nikt i nic niedorówna street legalom 8)

szkoda że nikt nie ma pomysłu na tę grę.. :(

4

Odp: Cr*a*ck! Pomocy!! Street Racing Syndicate

He he As piracie...

1.Po pierwsze coz to za grupa Carbon?Może kolejne wcielenie panów z  EMPORiO (tu pluć...).Jeśli jednak do końca nie zwalili sprawy to postępuj w/g pliku *nfo (naprawde te pliki sa nie tylko po to by zaśmiecać) 8) .A tam jest napisane:
"Install by mounting the discs with Alcohol 120% latest version.You will then be required to reboot as per normal with SF3 games.Load up Starfuck 0.83 (included).Select Starforce 3.4.63.2 blacklist patch.Click Preferences (bottom right) and change language to you language.Change Method of Channels patch to SuperAggressive and save prefs.Click Disable CDROMS.Mount CD1 using Alcohol 120% latest version.Play!No mini image required!"
Czyli dla mnie wszystko jasne.Postępuj dokładnie jak napisano a powinno zadziałać.Pisze "powinno" bo tej gierki nie sprawdzałem,ale inny rilejz bardzo podobnie zabezpieczony poszedł.

2.Po drugie,co jakiś czas warto wywalic Daemona czy innego virtuala którego używasz i zainstalować ponownie (unblank list co jakis czas sie wali).Warto też śledzić nowe wersje tego softu.

3.To do czego zapodałeś linka to w rzeczywistości plik noCD z serialem.
Czyli w sumie...mini mini image :lol: Ogolnie to kolejna giera ze Starforcem;więc istnieje realna możliwośc nie uruchomienia na jakimś procencie kompów (ogólnie jest tak że jesli postawisz świeży system i postąpisz w/g *nfo to pójdzie myśle na 99%).Wszystkiemu winny Comemaster...W sumie zdziwiony jestem że Namco chwyciło za Starforce...zawsze używali łatwych zabezpieczeń ;)

4.W końcu po czwarte.To giera z Namco.Czyli może okazać sie kolejną szybką konwersją z konsol.A te im na grzybie średnio wychodziły.Więc może... ;)

gep/lamers^dial

5

Odp: Cr*a*ck! Pomocy!! Street Racing Syndicate

Gep postępowałem zgodnie z info...
:lol:

Mam naj alcoloh-a ( dodam że poprzednia moja wersja ma ponad dwa lata i chpodziło mi na niej wszystko co chciałem ), przetrenowałem
D tools ( czy jak tam to się zwie dziadostwo,- nielubię jak mam w windzie coś więcej oprócz głośniczka obok zegarka ;)  ),
starfakowałem metodą super mega hiper coś tam  :lol:
Ba nawet otworzyłem kompa odpiełem 4napędy cd/dvd i dwa dyski
odpiełem, wyłaczyłem w biosie windzie itd...

I hu*.*

NIe wiedzieć czemu toca race driver 2 działa bez problemu, colin 5 ( chyba tez mam tego syfa tak samo )....

W brata kompie zrobiłem to samo i również hu*.* ....
Sądzę że może to być wina po części raid-a w płycie ( :oops: )...


Najbardziej podobają mi się "sądzarze" na np.astalavista killer co jest najbardziej poszukiwane...

taka denna gra a tyle zabawy :lol:  :lol:  :lol:
Czekam na cracka... moze się pojawi...
Dzięki za zainteresowanie  ;)

6

Odp: Cr*a*ck! Pomocy!! Street Racing Syndicate

na emulach jest pare crackow do tego...

Im dłużej czekamy, tym wzorek jest większy" (c) by Sikor

7

Odp: Cr*a*ck! Pomocy!! Street Racing Syndicate

xan - nie profanuj plz ;)

8

Odp: Cr*a*ck! Pomocy!! Street Racing Syndicate

smietnik sie robi

: 404. Stopka not found

9

Odp: Cr*a*ck! Pomocy!! Street Racing Syndicate

Jak się bałaganu nie sprząta, to się robi...

[ Dodano: Pon Lut 21, 2005 06:40  ]
A tak się ma -1 do upływu dni i wieczną młodość.  :mrgreen:

10

Odp: Cr*a*ck! Pomocy!! Street Racing Syndicate

Gep: no to widzę, że:

1. albo technika zabezpieczeń poleciała aż tak do przodu, że żeby sobie zagrać w "pirata" trzeba virtuala montować i inne takie siakieś wajchy...

2. albo (raczej) poziom obecnych "chakierów" jest taki, że rzeczywiście tu pluć. Ech - nie ma to jak stare rypki takich grup jak Class czy Myth, o "produkcjach" Radium już nie wspomnę...

I Ty zostaniesz big endianem...

11

Odp: Cr*a*ck! Pomocy!! Street Racing Syndicate

1.ano poleciała Miker; poleciała.Wsumie każde zabezpieczenie da sie obejść a co za tym idzie zrobic np ripa,ale cały problem w skopiowaniu rilejza w stosunku 1:1 do oryginału.A tu robi sie mały problem ze względu np na StarForce 3...bardzo upierdliwe zabezpieczonko...

2."Scena" ripowa nadal istnieje i ma sie dobrze.Niestety panowie z Class juz jakis czas temu zakończyli swoja przygode.Zatem pewne grupy odeszły a inne sie pojawiły (częsciowo jednak są to te same grupy ktore zmieniły nazwy i nicki memberów).Świat poszedł do przodu.Nadal wychodzą ripy które zajmuja po 20-30mb,ale również i ripy które zajmują...2CD (ripowane gierki znajdowały sie przykładowo na 1 lub 2DVD).Panowie z Myth zatem nadal rządzą i dzielą,ale nie są w swym dziele odosobnieni...cóż w pewnym sensie nastepuje zmiana pokoleń...dodatkowego smaczku dodaje fakt że niektóre grupki bardzo ale to bardzo sie nie lubią,dając temu upust w plikach *nfo 8)

gep/lamers^dial

12

Odp: Cr*a*ck! Pomocy!! Street Racing Syndicate

fakt technika poszła...
szkoda że nie ma "dreedwerks" czy jakoś tak...
taka przepiękna stronka gdzie były gierki "zapisz jako"...
nowe gierki bardzo fajnie zrobione ( manhunt np. 180mb...  :lol: - oryginal 3cd?  ;)  )...

A teraz wlazł starfuck i jest jazda :idea:

13

Odp: Cr*a*ck! Pomocy!! Street Racing Syndicate

eee... manhunt niee...

Atmosfera taka mroczna, że aż sam kiedyś o mało nie wstałem od tego i nie wylazłem z bejem na dzielnię... :P

I Ty zostaniesz big endianem...

14

Odp: Cr*a*ck! Pomocy!! Street Racing Syndicate

trzeba było wyjść...
  8)

15

Odp: Cr*a*ck! Pomocy!! Street Racing Syndicate

dreadwerkz poszło sie....juz dobre ponad rok temu,ale są inne jak np. nieoceniony przeogromnie www.opgamez.net (tylko na Boga nie fakać tam ruskich!)...dużo tam 0ripów,ale trzeba sie z antileechami zmagać... 8)

gep/lamers^dial

16

Odp: Cr*a*ck! Pomocy!! Street Racing Syndicate

As.. i jak odpaliles te gre ? :>

bo kuna na dniach ma dotrzec do mnie kierownica
COMPRESSOR SUPREME FORCE FEEDBACK Manty ( http://www.manta.com.pl/produkty.php?id … mp;lang=pl ) no i chcialbym na czyms to potestowac :)
Znacie jakies inne warte uwagi gierki na taka kierownice ? :>

"wszystko się kiedyś kończy......."

17

Odp: Cr*a*ck! Pomocy!! Street Racing Syndicate

gep: a czemu nie fakać? za ten plik 14sty tej giery to bym ich powywieszał (a na pewno za 9-ty maja, hehe)

I Ty zostaniesz big endianem...

18

Odp: Cr*a*ck! Pomocy!! Street Racing Syndicate

mikser: bo jak będziesz tam "imperializował" to takiego leechera z Ciebie zrobią że nie sciągniesz nawet *nfo z rilejza; natomiast co do 17 września nie będe sie odzywał bo na wschód od Stomilu ludzie mają jeszcze stare podręczniki od historii (zdziełane za Gierka)  ;)

gep/lamers^dial

19

Odp: Cr*a*ck! Pomocy!! Street Racing Syndicate

Po krótkiej rozmowie z AS-em dalsze ciągnięcie tego tematu uznaję za bezprzedmiotowe.

Let's close it! :)

MM: Tia....

I Ty zostaniesz big endianem...