Temat: a kiedy SZTAB na Śląsku ???

Kurna , czytam o różnych "sztabach" a kiedy zrobimy coś na Śląsku / dolnym ,górnym , opolskim - byle nie nadmorskim bo tam już na bananach pływają z ATARYNKĄ w ręku /.
RYSIEK_M :D  :D  :D

Wiedza na temat tego co było jest niezbędna w celu właściwej oceny tego co jest obecnie ,oraz kształtowania tego co będzie póżniej.

2

Odp: a kiedy SZTAB na Śląsku ???

jestem za. jest nas tu troche ...

What can be asserted without proof can be dismissed without proof.

Odp: a kiedy SZTAB na Śląsku ???

Pierwszy jest NAJLEPSZY , czekamy na drugiego niemniej DOBREGO. :D

Wiedza na temat tego co było jest niezbędna w celu właściwej oceny tego co jest obecnie ,oraz kształtowania tego co będzie póżniej.

4

Odp: a kiedy SZTAB na Śląsku ???

Kurna!!! U nas też możemy robiś sztab na Górny  Ślask i nas nie braknie!!! Ale bariera 65 km to śmieszne więc myślę , że sztab malopolska i g.slask powinny się robić razem. Niemniej jestem z Siemianowic kolo Katowic jestem za i jestem drugi w tym poście. Piszę się na  sztab południe i czekam na rozwój sytuacji !!!

Żyję bo Bóg tak chciał.

5

Odp: a kiedy SZTAB na Śląsku ???

Mirus - staram sie zorganizowac cos w Krakowie, lecz nie jest to tak "proste" jak ostatnio. Namierzam lokal w centrum miasta, chyba ze sztaba zrobimy u LISA - taka opcja tez byla. Obaczymy. Ja jestem za, ale do czasu, gdzie nie ma konkretow - nie ma o czym mowic (najlepiej) :)

ADRES: pin@atari.pl - konto zlikwidowane. Aktualny adres: pin(at)atari8.info

Odp: a kiedy SZTAB na Śląsku ???

Nigdy nie byłem na "SZTABIE" i w związku z tym pytam : co musi być zapewnione przez organizatora??? Ludzie z wiedzą niech powiedzą. :D

Wiedza na temat tego co było jest niezbędna w celu właściwej oceny tego co jest obecnie ,oraz kształtowania tego co będzie póżniej.

7

Odp: a kiedy SZTAB na Śląsku ???

co musi być ?? -zależy. Zdarza się, że organizator zapewnia możliwość umówienia się w jednym miejscu, gdzie każdy na własny koszt pije to - co może, lub - organizator zapewnia lokal, sprzęt, a nawet się zdarza, że nieco darmowych browarów (co się raz do za przeproszeniem "kupy" udało razem połączyć :) ). Ogólnie dziwne pytanie :D - sztab, to sztab -> impreza; niekiedy coś więcej a party to party; i tu już nic pisać nie trzeba.

Hehe - to można by powiedzieć, że namiastką sztabu jest Atariada  :twisted:  :twisted:  :twisted: -

ADRES: pin@atari.pl - konto zlikwidowane. Aktualny adres: pin(at)atari8.info

Odp: a kiedy SZTAB na Śląsku ???

Glupoty gadasz Pinokiu. Byles na sztabie, gdzie caly lokal jest zawalony Atarowcami??? Na Atariadzie masz wiecej ludzi niz na przecietnym party u nas...

9

Odp: a kiedy SZTAB na Śląsku ???

W sumie, no właśnie. Widziałeś PIN sztaba, gdzie ludzie grali po LANie na atarkach? Bo ja nie (może dlatego, że na żadnym sztabie nie byłem). Przez tyle lat nikt u nas nie zmontował tej sieci, więc z szacunkiem dla Pepików!
W sumie to pierwsze Atari z CD-ROMem też na Atariadzie widziałem.

10

Odp: a kiedy SZTAB na Śląsku ???

Jurgi: bo u nas to jest LANIE piwa a nie robienie kłejkowa (żeby to jeszcze chociaż był kłejk) :lol:

No to co z tym sztabem? - bo może też się wyrwę jakimś cudem...

I Ty zostaniesz big endianem...

11

Odp: a kiedy SZTAB na Śląsku ???

SZTABA CHCEMY SZTABA ...ale w większym gronie ... bo sztaby 5 osobowe jakoś mnie nie ciągną ...

All I hear is the sound of me falling on the ground