1

Temat: POMOCY !!! -

myśle, że scena to dobry do zawartości posta dział. Mianowicie dziś - czyli 2 czerwca (bo jest po 24:00 :) ) będę we WROCŁAWIU. Jeśli to możliwe to poprosze o pomoc - bo zupełnie nie znam miasta. wolny czas start od około 11:00 - bede na Bielanach Wrocławskich pod jakimś sfakanym kfc. Poprosze o ewentualny kontakt via sms - numer poniżej.

Spotkanie przy piwie mile widziane :):)

ADRES: pin@atari.pl - konto zlikwidowane. Aktualny adres: pin(at)atari8.info

2

Odp: POMOCY !!! -

Pin, Ty stary zboczuchu, a kiedy odwiedzisz stol(ecn)icę? :D

Zawsze mam rację, tylko nikt mnie nie słucha.

3

Odp: POMOCY !!! -

no właśnie mało brakło - a ostatnio by się tak nie stało - ale nie stało się niestety - a szkoda. tylko, że w droge powrotną to pewnie trzeba by było mnie wrzucić do samochodu, odpalić wóz i .. dalej by się jakoś "potoczyło" :D - eeee - nie jade po pijaku.  :twisted:

Lizard - leniu; na Quasta jesziesz ?? - bo kto nie jedzie na Quasta - ten pederasta. (C)-by MacGyver :)

ADRES: pin@atari.pl - konto zlikwidowane. Aktualny adres: pin(at)atari8.info

4

Odp: POMOCY !!! -

bielany to zapupie... troche Ci zejdzie dostanie sie do centrum ...


ps. skocz na tostini w przejsciu podziemnym kolo galerii

http://atari.pl/hsc/ad.php?i=1.

5

Odp: POMOCY !!! -

oko - ugadany; support jest. Czekamy na korespondencje z BONN - Laoo - jest tam kto ?? bo z pewnym obywatelem zbieramy sie najprawdopodobniej na ul. Mikołowską :D:D hehe

ADRES: pin@atari.pl - konto zlikwidowane. Aktualny adres: pin(at)atari8.info

6

Odp: POMOCY !!! -

Posta wlasnie przeczytalem. Juz zaczynam dzialac :)

7

Odp: POMOCY !!! -

ps. skocz na tostini w przejsciu podziemnym kolo galerii

Ano, dobre zapiekanki i tosty sa. Mozna sie poslilic za normalna cene.

8

Odp: POMOCY !!! -

bo kto nie jedzie na Quasta - ten pederasta. (C)-by MacGyver :)

Dlaczego przekręcasz moją wypowiedź ? Ja napisałem: Nie bądź pederasta, przyjeżdżaj na QuaSTa :P Przestawienie szyku zmienia nieco kontekst :P

9

Odp: POMOCY !!! -

E tam zapiekanki i tosty.... KNYSZE na placu grunwaldzkim! To jest tradycyjne wroclawskie żarcie! Vasco i BeWu moga zaswiadczyc  ;)

10

Odp: POMOCY !!! -

tak mowisz? hmmm, pojde w przyszla sobote i zbadam

http://atari.pl/hsc/ad.php?i=1.

11

Odp: POMOCY !!! -

Dokladna lokacja knyszbudy: Zaraz obok Kredki i Olowka pod schodami (doslownie) marketu Albert. Polecam knysze kotlet + ser (5 PLN)

PS. Nie mylic z gyrosbuda, ktora jest w drugiej scianie. Tam nie bylem i nie wiem.

12

Odp: POMOCY !!! -

Zaswiadczam.

Kazdy ser jest fuj!

Dajcie cynka wczesniej next raz! Bo mi juz 2-gi raz w ciagu 2 tyg. kolo nosa przelata  :twisted:

13

Odp: POMOCY !!! -

Nie zna zycia, kto nie jadl kebaba na dworcu w Bstoku : )

Prawdopodobienstwo, ze dotre na jakis zlot jest odwrotnie proporcjonalne do czestotliwosci marudzenia przelozonego i wprost proporcjonalne do czestotliwosci marudzenia brata.

14

Odp: POMOCY !!! -

nie wiem czy nie powiedziales tego z ironia... jadlem w bstoku karczochy w knajpie... nigdy tego nie zapomne :(

http://atari.pl/hsc/ad.php?i=1.

15

Odp: POMOCY !!! -

Jak juz jesteśmy przy kulinariach, to podobno zapiekanki przy dworcu PKP w Olsztynie są najlepsze w całej Polsce - przypuszczam, że wielu zgodzi się z tą opinią ;)

Idąc za sukcesem pojawiły się nawet 2 konkurencyjne budki, jednak te oryginalne mają szyld z napisem: "SŁYNNE OLSZTYŃSKIE ZAPIEKANKI" :)

16

Odp: POMOCY !!! -

w kraku najlepsze frytki sa u xanika ;)

17

Odp: POMOCY !!! -

Nie zna zycia, kto nie jadl kebaba na dworcu w Bstoku : )

Taaa. Jestem doswiadczony zyciowo? ;)

podobno zapiekanki przy dworcu PKP w Olsztynie są najlepsze w całej Polsce

Ano sa. Uff. Nie moge sie juz doczekac jazdy na party przez Olsztyn ;)

18

Odp: POMOCY !!! -

Lewis - ale z Londynu jedziesz obciągiem mam nadizeje (LLRT - "London Libation Random Train) ?? :):):) - hehe;- dzwudziestocztero godzinna libacja ?? :) - ja bym nie dał rady .. :D:D

a tak apropos zapiekanek - najlepsze są zapiekanki w Skawinie k. Krakowa :P - a z fastfódów - polecam fasta z Pozen - otwarty 24h na dobe - po pijaku 10 minut od dworca - chyba; (tak mi sie wydawało)- prosze poprawić, bo wspomniany czas pamiętam nieco "mgliście" -

Apropos jeszcze Wrocławia. Niebawem wrzuce fotki ze spotkania.  :idea:  :P

ADRES: pin@atari.pl - konto zlikwidowane. Aktualny adres: pin(at)atari8.info

19

Odp: POMOCY !!! -

Tak. Takim latajacym obciagiem... ;)

A co do 24h libacji: a na party to niby jak? Przeca jest 72+ godzinna libacja :)

20

Odp: POMOCY !!! -

A najlepsze placki ziemniaczane sa ponoć w Przemyślu koło dworca PKP. Jadłem raz czy dwa razy...

21

Odp: POMOCY !!! -

a ktos wie "gdzie jest najblizszy burdel" ? :evil: