Temat: AVIki dla pouetowcow

Wpadlem dzisiaj tak przypadkiem na stronke FLOVE na pouecie i spostrzeglem ze wielu zagraniczniakow z roznych powodow nie moze go odpalic (nie dziwie sie... cud ze to dziala  ;) ). Przypomnialo mi sie odrazu, ze jakis czas temu zrobilem sobie wiersje AVI tegoz. Zgrana oczywiscie z prawdziwej atarki (nie jakiestam emule).
Pytanie brzmi gdzie moglbym to umiescic? Na pigwie? Ktos mi pomoze?  :D
Dodatkowo zgralem sobie jeszcze pare innych demek i moge zgrac jeszcze jakies jak ktos ma pomysl jakie.

2

Odp: AVIki dla pouetowcow

Zapytaj Krapa...  :D Kiedyś mówił, że zainwestował w większy hadek dla serwera, więc powinien mieć teraz masę miejsca na nim  :D . Razem z Pasiem tam mamy filmiki z "nienazwanej dopałki Pasia"  ;) .

Powszechnie wiadomo, że kamień potrafi myśleć. Na tym fakcie opiera się cała elektronika.

Terry Pratchett - Równoumagicznienie

3

Odp: AVIki dla pouetowcow

No pigwa stoi otworem...
CTX me LAOO (wiem, ze wisze Ci zaleglego mejla - w koncu odpowiem :)
Tak czy inaczej postaram sie zeby niedlugo dzialal upload, a jak nie to IIRC masz konto na pigwie przeciez.
Dzieki zrzutce sa przeciez fajowe dyski (2x 160GB) wiec miejsca jest pod dostatkiem.
Swoja droga: XAN - co ze strona?

UPDATE: /upload juz dziala (chyba :)

[ Dodano: Wto Cze 07, 2005 11:00 am ]
Lezy jakby co tu: ftp://ftp.pigwa.net/stuff/ataricaptures/
Dzieki i poklony skladac Laoo -- obiecuje ze cos jeszcze dorzuci :)

4

Odp: AVIki dla pouetowcow

wrzucam na te moje konto jeszcze jakies.

Dodam, ze oryginalnie scapturowane aviki byly troche za glosne (obwiednia na maksa) wiec znormalizowalem jes do 90 dB.

Jest FLOVE, TK, Khai-et, DC.
Jak ktos uwaza, ze to ma sens, to niech zapodaje tytuly to scapturuje wiecej.

A mozna teraz podczepic linka do FLOVE w tej stronce?

Edit:
Na Mikeya mozna liczyc  8) Juz pozmienial  :)

5

Odp: AVIki dla pouetowcow

Przerzucone, wszystko lezy juz tu: ftp://ftp.pigwa.net/stuff/ataricaptures/
Laoo, czekamy na wiecej (moze teraz Numen?)
A co do poueta to mozna -- nie zmieni juz lokacji (a tak poza tym, to juz jest :)