Temat: Kto z Łodzi lub okolic przerabia ATARI

No właśnie czy znajdzie się ktoś taki do kogo można podjechać ze sprzętem i pogadać co jak i za ile? Generalnie to mam ciśnienie na jakiś interfejs typu SIO2IDE lub MyIDE, więcej pamięci i STEREO. Mam fabryczne Atari 130XE. Greetings for all Atari Fans!  :D  :D  :D

130XE 1MB, QmeG, sTeREo, SiO2IDE, SIO2PC, XC12

2

Odp: Kto z Łodzi lub okolic przerabia ATARI

Sio2ide moze (jest w stanie) zrobic kazdy a interfejs moze byc zewnetrzny, wiec kontakt "cielesny" z wykonawca nie jest wymagany. Zerknij na Allegro, czasem ktos sprzedaje. Mozesz tez zrobic samemu - wystarczy miec plytke drukowana, reszta jest prosta. Pamiec i Stereo to juz wyzsza szkola (najgorsze jest wylutowywanie) i jesli nie miales jeszcze kontaktu z lutownica, lepiej sie nie bierz :)

3

Odp: Kto z Łodzi lub okolic przerabia ATARI

powiedzmy że lutownica nie jest mi obca ale nie chcę niczego sknocić, interfejs + mały dysk 2,5 chciałbym wewnątrz Atari więc heh.................... pozatym chciałbym pogadać o tym i owym, co w ATARI piszczy.  :P

130XE 1MB, QmeG, sTeREo, SiO2IDE, SIO2PC, XC12

4

Odp: Kto z Łodzi lub okolic przerabia ATARI

Jak chcesz pogadac, to przyjedz na Quasta - zapraszamy :)

5

Odp: Kto z Łodzi lub okolic przerabia ATARI

tam dopiero bedziemy piszczec

All I hear is the sound of me falling on the ground

6

Odp: Kto z Łodzi lub okolic przerabia ATARI

A do Pabianic masz daleko ?? - (sorry; nie patrzyłem na mape). ?? - bynalmniej nie chodzi o mnie, a i dobrze, by sam zainteresowany zajął jakieś stanowisko.

Piguła - jest tam kto ??  :P

ADRES: pin@atari.pl - konto zlikwidowane. Aktualny adres: pin(at)atari8.info

7

Odp: Kto z Łodzi lub okolic przerabia ATARI

Witam Łodzianina - i do tego Bałuciarza :-)

Chyba muszę pomysleć o jakimś sztabie na Bałutach :-)

8

Odp: Kto z Łodzi lub okolic przerabia ATARI

A moze  łódzkie ATARI User Group :)?

9

Odp: Kto z Łodzi lub okolic przerabia ATARI

Why not :-)

10

Odp: Kto z Łodzi lub okolic przerabia ATARI

No witam Sajgon więc bałuty mówisz zamieszkujesz, hmmmmm........ odezwę się gg. pozdrawiam ATARI userów na całym świecie!  :D

130XE 1MB, QmeG, sTeREo, SiO2IDE, SIO2PC, XC12

11

Odp: Kto z Łodzi lub okolic przerabia ATARI

Ale ja nie mam GG :-)

Ale jak w jakiejś knajpie w obszarze Zgierska/Pojezierska/Limanka/Hipoteczna spotkasz kolesia w koszulce Atari to ja :-)

Co ja pi.... przecież obok jest moja facjata :-)

12

Odp: Kto z Łodzi lub okolic przerabia ATARI

Piguła - oooooo..... to jest właściwy ATARI inżynier. Kto wie.......... może się odezwie? 
Sajgon - ty też przerabiasz? :D  :D  :D

130XE 1MB, QmeG, sTeREo, SiO2IDE, SIO2PC, XC12

13

Odp: Kto z Łodzi lub okolic przerabia ATARI

Witam Łodzianina - i do tego Bałuciarza :-)

Chyba muszę pomysleć o jakimś sztabie na Bałutach :-)

A może spotkanie fanów starych gier? W zasadzie praktycznie każdy uczestnik ma jakiś związek z atari:
http://groups.google.pl/groups?hl=pl&am … ws.onet.pl

Radzę śledzić wątek, bo termin ciągle się zmienia.

14

Odp: Kto z Łodzi lub okolic przerabia ATARI

Witam!

Ja co prawda bardziej w temacie Z80 jestem, ale o Atari też mam pojęcie i chętnie nawiążę kontakty na linii od Łodzi do Koła.

Jarek Adamski
8bit - interfejsy i przeróbki dla każdego
http://8bit.yarek.pl

15

Odp: Kto z Łodzi lub okolic przerabia ATARI

Mowi sie dookola ;)

16

Odp: Kto z Łodzi lub okolic przerabia ATARI

ArielCPU:

Ja nie przerabiam :-(

Chociaż sam zbudowałem SIO2PC :-)

Ja przerabiam jedynie piwsko w swoim organizmie :-)

17

Odp: Kto z Łodzi lub okolic przerabia ATARI

Stereo, Qmeg, SIO2IDE jak najbardziej, ale sparty i ramu jeszcze nie robiłem te 2 ostatnie rzeczy bez wątpienia najlepiej wykonuje Pasiu.

Ci, którzy przemawiają w imieniu Boga powinni pokazać listy uwierzytelniające. J. Tuwim

18

Odp: Kto z Łodzi lub okolic przerabia ATARI

Piguła odezwę się do Ciebie jak zbiorę trochę kaski, zaglądaj czasami na gg. pozdrawiam  :D  :D

130XE 1MB, QmeG, sTeREo, SiO2IDE, SIO2PC, XC12

19

Odp: Kto z Łodzi lub okolic przerabia ATARI

ja na GG nie muszę zaglądać - bo non stop mam włączone, niestety ze względu na upierdliwość ludzikuff z Lan'a jestem praktycznie non stop niewidoczny

Ci, którzy przemawiają w imieniu Boga powinni pokazać listy uwierzytelniające. J. Tuwim