Temat: joysticki

jako ze ostatnimi czasy odej....o mi na punkcie zbierania joy'i to zwracam sie do was z zapytaniam/prosba.... jezeli macie jakies w pol sprawne joye lub calkowicie rozpier... ale ze sprawnymi kablami ;] lub cale nie uzywane(niepotrzebne) to chetnie je przyjme.. w zamian moge dac epromki lub % na quascie... odbior najlepiej na quascie lub ewentualnie poczta..... jakby co pisac na priv :-) 

aha najlepiej marki quickjoy lub quickshot :-)

pozdr.
Stryjek

"wszystko się kiedyś kończy......."

2

Odp: joysticki

kurde musiałbym przeszukać strych bo gdzieś miałem chyba quickjoy-a . Tylko że po przeróbkach i w fire zamiast sprężynek są mikroprzełączniki.

3

Odp: joysticki

a taki maly OT, pochwale sie ze w bodaj 2001 roku kupilem w sklepie rtv  mojej miejscowosci SCORPIONA (takie zielone skladane wg niektorych niewygodne) w orginalnym pudelku i z paragonem. wielkie bylo moje zdziwienie

4

Odp: joysticki

SCORPIONA

no takiego to mozna jeszcze wychaczyc tu: http://matt.fusbro.com/show.php?kod_show=AAA   ale ceny to oni mja z kosmosu ;]

"wszystko się kiedyś kończy......."

5

Odp: joysticki

a takiego takiego... i powiem ci ze nie zaplacilem wcale duzo mniej, no ale od czasu kiedy zobaczylem go w telewizji (byl taki smieszny teleturniej) to zawsze chcialem go miec ;)

6

Odp: joysticki

A widzisz stryjku ja myślałem, że takiej oferty już wcale nie ma! Cena zaś to zawsze wypadkowa wielu czynników - ceny produktu, zasobności portfela, aktualnych wydatków itp itd. Jednak przy bezkonkurecyjnym na rynku sprzęcie można dyktować cene! co nie :cry:

Żyję bo Bóg tak chciał.