1

Temat: RlTtxt.intro...?

Hmm, może znowu się "przyczepicie" ( ;) ) do Sikora, ale wpadł mi do głowy taki jeden (głupi...?) pomysł... Z rozżewniniem wspominam urok niegdysiejszych c-p, produkcji które powstawały specjalnie na nie oraz na nich... Stały element to RealTime Text... A miło by było, aby nie uległ on zapomnieniu, więc - co proponuję... (wiem, wiem, "Sikor, p... Cię!!! ;) ):
Pamiętacie Źrebaka - czyli produkcję zawierającą tylko RlTtxt z któregoś bodajże QuaSTa? A może by reaktywować taką ideę, zrobić jakiś ładny ekranik tytułowy (graficy...? Są tutaj jacyś...?), dodać muzyczkę (muzycy...?) oraz złożyć to w jedną całość (ktoś tutaj wogóle koduje...?)? Miło by było poczytać to sobie na trzeźwo, w jakiś czas po party...
Tak sobie tylko przez chwilkę pomarzyłem...
P.S.
Jeżeli by się udało - to na Real Time text proponuję wykorzystać małą atarkę i jakiś rozsądny edytor txt (First XLent...? Panther..?).

Sikor umarł...

2

Odp: RlTtxt.intro...?

tia, partro rządziło :) myślałem nawet, aby zrobić coś podobnego na flaszce...

greets

Ostatnio edytowany przez grey/msb (2005-07-19 12:50:19)

Silly Venture - breaking the ATARI scene since 2000 ! :)

3

Odp: RlTtxt.intro...?

a moze ktos ,,na szybko'' cos napisze cos co bedzie wyswietlalo ostatnie wpisy + mozliwosc dodania kolejnego (z automatycznym dopisaniem na koncu pliku, otwieranego tylko na czas appendowania - coby przy ,,przypadkowym'' wylaczeniu nie padlo)
np. kilka linii gr.0 do wyswietlenia paru wczesniejszych wpisow + kilka linii na jakiegos scrolla ;)
+ ze trzy/cztery linie na edycje kolejnego wpisu?
za duze wymagania?

tia, partro rządziło smile myślałem nawet, aby zrobić coś podobnego na flaszce...

na pewno ,,na'' flaszce, a nie ,,po''? :p

Ostatnio edytowany przez jellonek (2005-07-19 12:54:10)

The UNIX Guru`s view of Sex:
unzip; strip; touch; finger; mount; fsck; more; yes; umount; sleep

4

Odp: RlTtxt.intro...?

nom, nie tak dawno to rilejsy real-timow w jakies oprawie kodersko-msxowo-gfxowej to byl standard... najladniejszy chyba byl z quasta97 - chyba utopia, albo mad team... nie pamietam dokladnie...

No i nawet ja poplenilem cos takiego z Quasta 98 (design &gfx by AXE) i z lata ludzikow'99.

5

Odp: RlTtxt.intro...?

mcm: noping and wqrwing by grubshy rox! ;)

don't come after... please don't follow me along. when you read this, i'll be gone...

6

Odp: RlTtxt.intro...?

pomysł nie-głupi - Sikor; wpożo edytor?? - może nie panther, tyle co jakie GHE, czy classic EED ?? :)

a do real_TT moge zabrać dodatkowe Atari do tego celu - jednakże nie zabiore bonusowo monitora - bo się nie zmieszcze po prostu z klamotami. Przydała by się jeszcze do tego jaka stacyja :) - bo teal na grzybie; to jednak nie jest to, co na Atarce :P

Ostatnio edytowany przez Pin (2005-07-20 00:10:33)

ADRES: pin@atari.pl - konto zlikwidowane. Aktualny adres: pin(at)atari8.info

7

Odp: RlTtxt.intro...?

Pin napisał/a:

pomysł nie-głupi - Sikor; wpożo edytor?? - może nie panther, tyle co jakie GHE, czy classic EED ?? :)

Edytor nieważny, idea ważna... To jak, kompa na reala już mamy... Trza nam jeszcze monitora...? Pytanko - rozumiem, Pinek, zakodujesz? - jakiś GFX-man and MSX-man chętny się znajdzie...?

Sikor umarł...

8

Odp: RlTtxt.intro...?

Pomysł dobry, jestem za. jeśli bedzie trzeba, to pomogę na tyle ile będę w stanie

grzybson/SSG^NG

9

Odp: RlTtxt.intro...?

Axe: a jakże, ech a w nagrode za zakodowanie ril-tajma, zdaje sie ze w sendzie gazetki przyrodnicze przysłales ;) dobre czasy...