Temat: Gdzie w Łodzi zaprogramować GALa?

Witam.
Właśnie jestem w trakcie lutowania 1MB SIMM dla mojej Atarynki. Zostało mi jedynie podłączenie płytki do Atari i zaprogramowanie GALa. Tylko właśnie nie za bardzo wiem gdzie go zaprogramować. Może znacie w Łodzi jakiś serwis, który zrobiłby to w rozsądnej cenie? Prawdopodobnie zabieram tą Atarkę na Quasta i chciałbym żeby miała 1MB pamięci, a nie 64 KB ;-)

Pozdrawiam
Mad_Lamer

2

Odp: Gdzie w Łodzi zaprogramować GALa?

Najrozsądniej zaprogramuje Ci to Stryker. Są do kupienia na Allegro u Stryjka (sam kupiłem 2 sztuki) http://www.allegro.pl/my_page.php?uid=611715. Dla Atarowców pełną gębą ;-) Stryker ma zniżki ;))

Ostatnio edytowany przez grzeniu (2005-07-21 15:32:12)

STYMulator JIL ST YM2149 mjuz:k @ gnu/linux
SIUP (SIo2Usb2Pc) - SIO2PC USB Edition
PIN ready logo
3M / InD: ... na kasetach były zabezpieczenia w postaci tzw. "mikropierdnięcie" ...

3

Odp: Gdzie w Łodzi zaprogramować GALa?

a jak rozpoznać atarowców pełną gębą? :>
Hmm, chyba się skuszę. Najsensowniej byłoby chyba sfinalizować transakcję na Quaście, ale wtedy musiałbym już wziąść atarkę z wlutowanym modułęm pamięci 1MB, wsadzić zaprogramowanego GALa i liczyć na to, że wszystko dobrze zlutowałem. Jeśli się nie uda to będę miał trupa na Quaście, a nie komputer :]

4

Odp: Gdzie w Łodzi zaprogramować GALa?

Mad: frasuneczek! Z tego co widzialem na Q, poczatkujacy z Ciebie byl programmer a teraz za lutownice sie bierzesz! Punkt za ambicje! Na Q mozesz upomniec sie u mnie o piwko! :)

5

Odp: Gdzie w Łodzi zaprogramować GALa?

Hehe, dzięki Azbest :-)
(btw, ja nadal jestem początkującym programistą ;-))