Temat: GAZU - qp2k5 edition

Podobnie jak rok temu są osoby, którzy chwilowo nie są w najlepszej kondycji finansowej, a bardzo chcieli by pojechać na party...  Wiem, że osoby zainteresowane niechętnie o tym wspominają i nawet odcinają się od tego typu "dotacji", dlatego jeżeli wiecie coś o  podobnej sytuacji któregoś z naszych znajomych to dajcie znać. Ja na razie wiem o jednej takiej osobie i jestem gotów opłacić wstęp na party tej osobie. Kolega jest z południa, więc sądzę, że nasi zacni koledzy, którzy stamtąd jadą na party samochodami (Kraków i okolice) chętnie przetransportują naszego ziomala w obie strony. Pozostaje jeszcze jedna kwestia - czy można dopuścić, żeby ktoś został dowieziony do party place, miał załatwioną wejściówkę i siedział o suchym i głodnym pysku ? NIE !!!

Dlatego prosimy o zgłaszanie się chętnych do akcji GAZU, zarówno sponsorów, jak i potrzebujących.

2

Odp: GAZU - qp2k5 edition

o suchym pysku nikt tam nie będzie siedział!!!
-od AS-a browar dla potrzebujących !!
Mac rozumiem że Ty stałeś się organizatorem "gazu" (!!) czyli Tobie wręczę kilkanaście browarkuff a TY je rozdysponujesz!

Ostatnio edytowany przez AS... (2005-07-17 13:50:49)

3

Odp: GAZU - qp2k5 edition

To ja stawiam kiełbaski na ognisko dla potrzebujących :)

: 404. Stopka not found

4

Odp: GAZU - qp2k5 edition

eru napisał/a:

To ja stawiam kiełbaski

;D

ja sie tez dozuce soczkami ..Tymbark support ;D

"wszystko się kiedyś kończy......."

5

Odp: GAZU - qp2k5 edition

eru napisał/a:

To ja stawiam kiełbaski na ognisko dla potrzebujących :)

Marcinie :)
Nie jestem potrzebujacy ale skoro temat ogniska poruszon zostal to ja chce tylko zaapelowac aby ognisko odbylo sie przed godzina piata rano, jak to mialo miejsce w zeszlym roku. Trzeba bylo wybierac. albo ognisko albo sen przed podroza nazajutrz. 2 lata temu bylo ognisko optymalnie, okolo godziny 24:00.

6

Odp: GAZU - qp2k5 edition

"Kolega jest z południa, więc sądzę, że nasi zacni koledzy, którzy stamtąd jadą na party samochodami (Kraków i okolice) chętnie przetransportują naszego ziomala w obie strony"

Poprosze na priv - wyłącznie majlem - info od zainteresowanego, lub Mac; poprosze o kontakt do tej osoby.

.. troche późno i nie chce obiecywać rzeczy niemożliwych - lecz wszystko zależy od tego, czy panowie z Wrocławia jadą z nami, czy nie. Dziś np. pytała o to Meśka; tzn. tu jeszcze jest taka sprawa, że wspomniana osobliwość :) ma zniżke na PKP, więc można tu zaproponować RLT - ok; przeanalizuje sprawe, a info można szukać tu:

http://atariarea.krap.pl/forum/viewtopi … 95&p=2

Pierwszeństwo mają oczywiście ci, którzy byli wcześniej, a dodatkową sprawą jest to, że na relacji Orneta -> Kraków może być o 1 partyzanta więcej - chodzi o YerzmYeYa, który prawdopodobnie będzie już ok. tydzień przed party siedział w Gdańsku. Yerz będzie razem z kobitą na trasie ORNETA - OLSZTYN - a jeden samochód wraca o dzień później, więc sensownie to zorganizować nie będzie tak łatwo, ale damy rade. :)

Ostatnio edytowany przez Pin (2005-07-18 00:59:32)

ADRES: pin@atari.pl - konto zlikwidowane. Aktualny adres: pin(at)atari8.info

Odp: GAZU - qp2k5 edition

symboliczna "sete" wplace na jakies konto , macgyver mozesz podeslac namiary ?

Ostatnio edytowany przez Bitman'Resurrection (2005-07-18 08:57:03)

World f**k Olympique Marseille & Legia Warszawa i Sochi 2014

8

Odp: GAZU - qp2k5 edition

Ja tez chetnie sie dorzuce pare zlotych, ale proponuje jednak temat skonkretyzowac. Tzn. Nie chodzi mi "konkretnie, nazwiska!", ale o to skad dane osoby jada (bo poludnie jest malo konretnie), ile ich jest itp. To wszystko pozwoli okreslic pulap finansow, jakie sa potrzebne. W zeszlym roku wszystko bylo konkretnie i jakos nikt nie plakal, ze jest zrzuta na niego itp.... Oczywiscie to propozycja, a jak sprawa sie potoczy to juz zalezy od osoby koordynujacej, wiec chyba od MacGyvera ;)

9

Odp: GAZU - qp2k5 edition

"Ja na razie wiem o jednej takiej osobie i jestem gotów opłacić wstęp na party tej osobie. Kolega jest z południa"

Wypada mi skomentowac, poniewaz wszelkie okolicznosci zdaja sie wskazywac, ze wzmiankowanym "kolega z poludnia" jestem wlasnie ja (jesli sie myle goraco przepraszam).

Przede wszystkim serdeczne dzieki za dobre checi. Mysle, ze teoretycznie mogloby sie zdarzyc wlasnie tak, jak to opisuje Mac, ze sa wielkie checi i brak funduszy. Wowczas oczywiscie wyjscie na przeciw takim trudnosciom jest ze wszech miar wielce stosowne i godne polecenia. Mniemam, ze ktos moze z takiej pomocy w wypadku najblizszego zlotu w Ornecie chciec skorzystac, choc moze dosc pozno zostalo to zakomunikowane na forum i ta wiadomosc moze nie dotrzec odpowiednio wczesnie do potencjalnie reflektujacych na taka pomoc.

Niemniej ten przypadek nie do konca odpowiada mojej sytuacji. Tzn. fudnuszy istatnie nie posiadam i wlasnie ten powod wymienilem w rozmowie na kanale IRC'a jako podstawowy, dla ktorego sie na nim nie pojawie. Natomiast istnieje jeszcze sporo innych okolicznosci, ktore w sumie stanowia o fakcie, ze konkretnie moj przyjazd na zlot jest wlasciwie niemozliwy. Przepraszam, ze nie pisze o zadnych konkretach, ale z uwagi na specyfike tych innych okolicznosci, wolalbym przemilczec to w dyskusji publicznej.

Przy okazji pozdrawiam wszystkich wybierajacych sie na party.

10

Odp: GAZU - qp2k5 edition

To chyba jednak nie mnie mial na mysli Mac...
Post zauwazylem dopiero dzis, a byl chyba redagowany zanim odbyla sie wspominana rozmowa na IRC'u (data napisania postu/odpowiedzi pokazuje sie, jak mi sie wydaje, dopiero przy pisaniu odpowiedzi).
Przepraszam... znow mi glupio.

11

Odp: GAZU - qp2k5 edition

marok: konkretnie na początku, pisząc ten wątek miałem na myśli kogoś innego, jednak jak zaznaczyłem takich osób może być więcej, więc nie masz za co przepraszać, jesteś jedną z takich osób.

A co do datków - nie chcę ich zbierać, po prostu nie chcę być odpowiedzialny za pieniądze dla kogoś...  jeżeli jest jakaś osoba, która pobawi się w skarbnika, to będę się cieszył - osobiście tylko poruszyłem ten temat, żeby zasygnalizować istniejący problem i zasygnalizować chęć skromnej, ale zawsze jakiejś pomocy z mojej strony.

Ostatnio edytowany przez macgyver (2005-07-18 22:27:33)

Odp: GAZU - qp2k5 edition

czy ktos moze mi zaplacic przelot z Paryza , jakies dwie zdrowe zdziry , hotel itd ???

World f**k Olympique Marseille & Legia Warszawa i Sochi 2014

13

Odp: GAZU - qp2k5 edition

ok - jedna z owych wspomnianych i jakże anonimowych osób pojedzie w jednym z pojazdów poruszających sie z południa na północ i odwrotnie :) (w kierunku dobrze znanym).

ADRES: pin@atari.pl - konto zlikwidowane. Aktualny adres: pin(at)atari8.info

14

Odp: GAZU - qp2k5 edition

Khem. Wprawdzie wolę być niezależny, no ale nie tym razem... więc jeśli mnie ktoś wspomoże, to nie odmówię, bo kasy zero, a chwilami jeszcze mniej. :( Transport etc sobie wprawdzie już załatwiłem, ale jeszcze coś do pyska byłoby nie od rzeczy, bo w tamtym roku dowiezione kanapki coś mi nie posłużyły. ;)

15

Odp: GAZU - qp2k5 edition

Jurgi2.0: nie obiecuję kokosów, ale na jakąś popitkę i zagrychę możesz liczyć ;) Atarowiec z atarowcem zawsze się podzieli ;)