1

Temat: Jadę samochodem na Quast - są chętni ?

Jak w temacie - piszę bo mam dwie możliwości:

1) samochód mojego Taty - Opel Astra 1.6 SPI - na trasie pali 6-7 litrów ale benzynki na 100 , więc potrzebuję 2 chętnych ale muszę wiedzieć najpóźniej do jutra co i jak.
Auto jest sprawne , ma wszystkie tłumiki (niektórzy wiedzą o co chodzi :) )

2) samochód firmowy - tu jest problem bo ma tylko 2 miejsca wolne , które są już zajęte - VW Caddy 1.9 TDi - diesel. (tym autem nie mogę nikogo zabrać po drodze - ew. bagaż!)

Dlaczego o tym piszę - to którym pojadę zależy od liczby osób chętnych. Niestety muszę się liczyć z kosztami więc gdyby takowych chętnych nie było no to wybór pada na diesla, bo taniej.
Acha - paliwo nie musi być dzielone na liczbę osób - mogę się dogadać. Ta część jest skierowana do Sikora - możemy się umówić jak rok temu. (gdybyś był chętny)

Trasa wygląda tak: Tarnów , Kielce , Radom , Warszawa ....

Wracam w niedzielę - wyjazd ok 10.00-12.00 - wprost do domu (w poniedziałek muszę być w pracy) , więc może znalazły by się osoby które chcą wracać samochodem. Tutaj koszt paliwa jest do dogadania się.

Proszę o szybką odpowiedź bo muszę wszystko jakoś ustawić.

Wyjazd to czwartek lub piątek.

2

Odp: Jadę samochodem na Quast - są chętni ?

Święty: jak w piątek po południu/sobotę rano to się piszę. I jeszcze pewnie Cobra by się chciała zabrać. Jak jesteś zainteresowany 2 osobami - napisz, ja zadzwonię do Cobry i odpiszę...
P.S.
Al. Krakowska jest już zrobiona... ;)

Ostatnio edytowany przez Sikor (2005-07-26 09:41:55)

Sikor umarł...

3

Odp: Jadę samochodem na Quast - są chętni ?

SEABRUSH z Tarnobrzega gotów wrzucić swoje zwłoki do ASTRY i obojętne czy czwartek czy piątek! POZDRAWIAM!

Seabrush! pozdrawiam

4

Odp: Jadę samochodem na Quast - są chętni ?

Seabrush - czyżby kiedyś Maestro ????

Ok - chłopaki ,dziś odpiszę co i jak ale astra wchodzi w rachubę bez problemu.

5

Odp: Jadę samochodem na Quast - są chętni ?

Święty!!!!! nie gadaj że to ty!!! jasne że to ja - ex MAESTRO.. no tak... z Tarnowa....!!!!?????????

Seabrush! pozdrawiam

6

Odp: Jadę samochodem na Quast - są chętni ?

Święty.. moj nr. GG: 4766400   seabrush@tlen.pl  nr. 506 330 209  pogadajmy :)

Seabrush! pozdrawiam

7

Odp: Jadę samochodem na Quast - są chętni ?

Seabrush - napisz jak Ci pasuje w piątek , Sikor również , musimy uzgodnić godzinę wyjazdu

8

Odp: Jadę samochodem na Quast - są chętni ?

w piątek nie ma znaczenia kiedy. jestem gotów o każdej porze. dostosuje się! POZDRO

Seabrush! pozdrawiam

9

Odp: Jadę samochodem na Quast - są chętni ?

Sikor, Cobra: jak z Wawki bezposrednio to w piatek kolo poludnia Radi jedzie i prosil zeby przekazac ze sa wolne miejsca.
Kontakt: <radi@CIACHNIJTO.wireland.org>
Uwaga na odspamiacz.

10

Odp: Jadę samochodem na Quast - są chętni ?

Hmm, ja dopiero koło 16-tej mogę, Cobra - z tego co wiem - już rano...
Oks - z kim się mogę zabrać po 16-tej (z pragi) lub około 16:30 (reszta Warszawy...)?
Pozdrawiam,
Sikor

Sikor umarł...

11

Odp: Jadę samochodem na Quast - są chętni ?

Sikor twój wybór - ja liczyłem że będę w Warszawie po 18.00.

12

Odp: Jadę samochodem na Quast - są chętni ?

Sikor zabierz troche oryginałów jeżeli jeszcze jakieś posiadasz, skubne parę pozycji których nie znajde w swoich zbiorach...

Ci, którzy przemawiają w imieniu Boga powinni pokazać listy uwierzytelniające. J. Tuwim

13

Odp: Jadę samochodem na Quast - są chętni ?

Święty==>Idealnie mi pasuje, zdążę po robocie coś zjeść w domu. Top co, tam gdzie poprzednio, koło 18-tej...? Jeśli tak - potwierdź, to jedno miejsce masz zajęte... ;)
Piguła==>Napisz, czego nie masz. Nie zamierzam brać dużej ilości rzeczy. Jakby co, to tutaj http://sikorsoft.internetdsl.pl/ , w dziale atari, pod kręcącym się logiem znajdziesz spis... ;)

Ostatnio edytowany przez Sikor (2005-07-26 12:54:02)

Sikor umarł...

14

Odp: Jadę samochodem na Quast - są chętni ?

Hmm, nie zostawcie Cobry tylko... Ona się wpisałe tam: http://atariarea.krap.pl/forum/viewtopi … 75&p=2
P.S. ->
Dely, chciałem, aby post był widoczny, dlatego wpisałem się pod spodem... Proszę o wyrozumiałość...

Ostatnio edytowany przez Sikor (2005-07-26 13:31:43)

Sikor umarł...

15

Odp: Jadę samochodem na Quast - są chętni ?

Pozostaje jeden problem - ja mogę zabrać tylko 2 osoby , skoro seabrush i sikor są zapisani to niech ktoś weźmie Cobrę

16

Odp: Jadę samochodem na Quast - są chętni ?

Sikor napisał/a:

Piguła==>Napisz, czego nie masz. Nie zamierzam brać dużej ilości rzeczy

Jako, że party bez zakupu jakiegoś proga to party stracone, poproszę dla mnie następujące pozycje:
centurion, neuroid, orto puzzle, nexus (tego o dziwo nie mam w swoich zbiorach jeszcze jako legali).

Ci, którzy przemawiają w imieniu Boga powinni pokazać listy uwierzytelniające. J. Tuwim

17

Odp: Jadę samochodem na Quast - są chętni ?

Oki - postaram się nie zapomnieć ;)

Sikor umarł...

18

Odp: Jadę samochodem na Quast - są chętni ?

sikor wez mi  Tekblast'a  - a co, sumienie mnie ruszylo

19

Odp: Jadę samochodem na Quast - są chętni ?

Oks... Są jeszcze jacyś chętni...?

Sikor umarł...

20

Odp: Jadę samochodem na Quast - są chętni ?

Napisz czy tekblast jest na karcie i jakie ma wymagania. Cholera, jakby o gre na pc chodzilo brrr

21

Odp: Jadę samochodem na Quast - są chętni ?

Na obecną chwilę wszystkie gry Sikor Soft: only disk 5,25 mode i wszystkie chodzą na 64KB, choć w Tekblastcie przydaje się dodatklowa pamięć... (inne klocki na przykład ;) )

-------------------------------------------
Święty, jak będziesz koło Janek - daj znać!!!

Ostatnio edytowany przez Sikor (2005-07-28 22:17:02)

Sikor umarł...