26

Odp: ilosc sprzedanych Falconow

co jest gorsze STE czy Amiga 500 jest kwestia gustu.

np. dla mnie sprzet ktory wspolpracuje jedynie z TV jest porazka - po prostu nie wyobrazam sobie profesjonalnej pracy bez profeslonalnych trybow graficznych

Lynx I / Mega ST 1 / 7800 / Portfolio / Lynx II / Jaguar / TT030 / Mega STe / 800 XL / 1040 STe / Falcon030 / 65 XE / 520 STm / SM124 / SC1435
DDD HDD / AT Speed C16 / TF536 / SDrive / PAK68/3 / Lynx Multi Card / LDW Super 2000 / XCA12 / SkunkBoard / CosmosEx / SatanDisk / UltraSatan / USB Floppy Drive Emulator / Eiffel / SIO2PC / Crazy Dots / PAM Net
http://260ste.atari.org

27

Odp: ilosc sprzedanych Falconow

Jellonek: czemu wg Ciebie porównanie Amigi 1200 i Falcona do Łady Samary i Porsche 911 jest nietrafne ? Kwestia różnic cenowych trafna, kwestia typu klienta (masowy v$ wyspecjalizowany) trafna, kwestia parametrów technicznych trafna, kwestia proporcji wyprodukowanych modeli też trafna (samar dużo więcej wyprodukowano niż porscheaków)... i porównuję Falcona a nie Atari ST :P Mimo niezłej zgodności w dół to jednak znaczna różnica technologiczna ;) No i nie wnikam w przeszłość, że Commodore i Atari zamieniły się projektantami ;) Chodzi mi tylko i wyłącznie o kwestie tych dwóch modeli.

Ostatnio edytowany przez macgyver (2005-07-28 12:51:29)

28

Odp: ilosc sprzedanych Falconow

mac: eeetam, roznica technologiczna az tak duza nie byla (falcon -> a( cos mi tu )miga)
dla czego nie podoba mi sie to porownanie? roznica w klasie tych komputerow, a klasie
tych samochodow jest nieadekwatna... falkon rzeczywiscie jest technologicznie lepszy
ale prosze bez przesady, bez fanatyzmu

czasami jak patrze na niektore posty z aa mam wrazenie ze niektorym nie daleko do
extremistow islamskich ;) a pomysl nowej kategorii na crazy compo zaproponowany
przez tebe - jak najbardziej na miejscu :D

co do typu klienta - oczywiscie zroznicowani, ale na niekozysc atari (zbyt waskie grono odbiorcow)

The UNIX Guru`s view of Sex:
unzip; strip; touch; finger; mount; fsck; more; yes; umount; sleep

29

Odp: ilosc sprzedanych Falconow

Co do technologii... czy na gołej, standardowej Amidze 1200 jesteś w stanie odtworzyć MP3 z częstotliwością 44 kHz ? :> Załóżmy, że wydusisz na niej 11 kHz (tak naprawdę ZTCW goła amiga nie da rady nawet tyle, ale żeby nie było, że jestem fanatykiem)... możemy to ładnie przełożyć na samarę i porsche ;)