1

Temat: Kilka drobiazgów o małym ATARI

Witka,

Mamy kilka pytań bo sam już nie pamiętam :

1. czy małe atari podłączało się do TV tylko po niskiej tj. przez cinche ??? bo zakupiłem ostatnio 800XE i na to wygląda. Tzn mam wyjście typu półksiężyc oraz coś na wzór pojedyńczego gniazda cinch.

2. Czy wszystkie małe atari się tak samo do tv podłączało ?

ATARI 800XE, XF 551 DISK DRIVE, 3 x Quick Shot, Dos własnej produkcji z muzyką robioną na CHAOS MUSIC COMPOSER by L.K. AVALON - Tak było kiedyś ... Teraz ATARI800WIN 4.0 ... I UWAGA MAM JUŻ 800XE i 65XE, 130XE, XC 12 z KSO Turbo, CA 12, zasilacz oraz kabel AV :P ostatnio doszło 1040STe :D

2

Odp: Kilka drobiazgów o małym ATARI

1) tak, ale przez ten "polksiezyc", chinch to wyjscie RF (antenowe)
2) tak

przechodze na tumiwisizm

3

Odp: Kilka drobiazgów o małym ATARI

XEGS ma inne wyjscia :-)

"wszystko się kiedyś kończy......."

4

Odp: Kilka drobiazgów o małym ATARI

tak - XEGS ma:

1. złożony sygnał wizji - chinch
2. audio - chinch
3. RF - modulator - chinch

...szkoda jednak, że wspomniany komp nie ma chroma/luma - ponoć pożna to łatwo wydostać na zewnątrz. Czy ktoś coś wie na ten temat ??

ADRES: pin@atari.pl - konto zlikwidowane. Aktualny adres: pin(at)atari8.info

5

Odp: Kilka drobiazgów o małym ATARI

Pasiu pewnie wie..

6

Odp: Kilka drobiazgów o małym ATARI

pin: masz na zlaczu modulatora

przechodze na tumiwisizm

7

Odp: Kilka drobiazgów o małym ATARI

pinek luknij tu: http://www94.pair.com/jsoper/map.html

"wszystko się kiedyś kończy......."

8

Odp: Kilka drobiazgów o małym ATARI

o !! - LOL thx panowie. DObrze, że to gdzieś przy modulatorze, bo akuratnie jego widać (z pod dopałek :) )

ADRES: pin@atari.pl - konto zlikwidowane. Aktualny adres: pin(at)atari8.info

9

Odp: Kilka drobiazgów o małym ATARI

to bardzo dobra dla mnie wiadomość zobaczymy jaki będzie efekt jak podepne atari do karty telewizyjnej ...

ATARI 800XE, XF 551 DISK DRIVE, 3 x Quick Shot, Dos własnej produkcji z muzyką robioną na CHAOS MUSIC COMPOSER by L.K. AVALON - Tak było kiedyś ... Teraz ATARI800WIN 4.0 ... I UWAGA MAM JUŻ 800XE i 65XE, 130XE, XC 12 z KSO Turbo, CA 12, zasilacz oraz kabel AV :P ostatnio doszło 1040STe :D

10

Odp: Kilka drobiazgów o małym ATARI

ja w ten sposób właśnie mam podłączone ATARI.
Wyjście z Atari do Tuner TV, wyszukać kanał i jazda :)
Obraz czysty o wiele lepszy niż na TV (jak u mnie).

MM: #8, zapraszam w następny piątek.

Ostatnio edytowany przez dely (2005-08-05 13:02:50)

Pozdrawiam
Marcin

11

Odp: Kilka drobiazgów o małym ATARI

A jeszcze jedno pytanko : Ile pradu pobiera atarynka ? może bym ją pod moleksa podączył ??? Stryker mi dał patent jak podłączyć wtyczkę od ATARi do tzw. GRZYBA ... może tak więc zrobić jedno zasilanie dla dwóch kompów ??? Próbował ktoś z Was cuś takiego ???

ATARI 800XE, XF 551 DISK DRIVE, 3 x Quick Shot, Dos własnej produkcji z muzyką robioną na CHAOS MUSIC COMPOSER by L.K. AVALON - Tak było kiedyś ... Teraz ATARI800WIN 4.0 ... I UWAGA MAM JUŻ 800XE i 65XE, 130XE, XC 12 z KSO Turbo, CA 12, zasilacz oraz kabel AV :P ostatnio doszło 1040STe :D

12

Odp: Kilka drobiazgów o małym ATARI

teoretycznie da rade, atari pobiera <1A, oczywiscie gole atari
taki patent przerabialem z wynikiem pozytywnym

przechodze na tumiwisizm