1

Temat: Atari video - pilne

Taka aukcje znalazlem: http://tiny.pl/qr9m
Moge nabyc (o ile wlasciciel zgodzi sie wyslac do Polski). Myslicie ze warto?
I czy ktos ma magnet NTSC + karta video do PC zeby zrobic z tego DVD?

2

Odp: Atari video - pilne

Hmm, ja myślę, że warto... NTSC jest praktycznie każdy Panasonic od 1997+ ;)
Tylko, żeby nie było jak z tym filmem, co to go Dely zamawiał... Gostek zrobił kierownika w ...

Sikor umarł...

3

Odp: Atari video - pilne

W opisie napisane, ze tylko na terenie USA koles wysyla. Po drugie w sumie to niezla sciema (jak zwykle bywa) z oplata za przesylke ($15). Tu sie tak robi, niska cena towaru licytowanego, wysoki koszt przesylki.

4

Odp: Atari video - pilne

Ja zawsze przed zalicytowaniem pytam czy nie zgodza sie wyslac do Poland (teraz tez wyslalem zapytanie) i czesto sie zgadzaja. Powiem wiecej: jeszcze pol roku temu dostawalem zgode w 75% kulturalnych zapytan. Odkad jednak wszedl polski eBay i Polacy zaczeli szalec po zagranicznych aukcjach dopiero PO zalicytowaniu martwiac sie o koszty przesylki i sposob transferu kasy dostaje zgode na wysylke do Polski 2 razy rzadziej :(
Czy $15 to duzo za wysylke wewnatrz USA nie wiem. Skoro mowisz ze duzo to pewnie tak jest. Do Polski powinieneim za airmail zaplacic nie wiecej niz $25. To tez zazwyczaj wole wiedziec PRZED zalicytowaniem.
No nic - zobczaczymy czy i jaka dostane odpowiedz do jutra...

5

Odp: Atari video - pilne

nosty jakby co Monsoft jest w USA :-) wiec moze mu przelej kase a on zakupi i wysle ? :>

"wszystko się kiedyś kończy......."

Odp: Atari video - pilne

"www*atarimania*com" tez licytuje wiec do " yewropy " wysyla ,
ale przebicie " atarimaniaka " to juz inny problem :)

World f**k Olympique Marseille & Legia Warszawa i Sochi 2014

7

Odp: Atari video - pilne

Mogie zalatwic, tyle ze czas przesylki jest dlugi bo na pewno wiecej niz 2 mesiace. Taka cena, placi sie mniej ale czas dlugi.

Ostatnio edytowany przez Monsoft (2005-08-11 07:49:52)

8

Odp: Atari video - pilne

Dostalem bardzo ladna odpowiedz od sprzedawcy:
"Thank you for your inquiry. I would love to offer this item to my friends in Poland, but frankly it just isn't likely to sell at a price high enough to be worth all the extra work I would have to go through to prepare the package for international export."