51

Odp: GFX Rulezy

Prócz tego, że jak już ustaliliśmy, vim nie ma skoków do miejsca definicji etykiety :P I gdzie ty widzisz powyżej swojego postu choćby słowo o MAE? :) Fakt, że jest lepszy od QA, ale przecież trudno chyba znaleźć gorszy (ok, są jakieś syfy napisane w BASIC-u ...)

KMK
? HEX$(6670358)

52

Odp: GFX Rulezy

a ten by ciagle o tym vimie nawijal i nawijal :)
Czy my rozmawiamy o MAE jako o edytorze czy jako asemblerze? Draco napewno nie mial na mysli ze MAE jest lepsze od QA, bo ma lepszy edytor. MAE ma fajny edytor (przede wszystkim pojemniejszy i posiadajacy kilka zalet jak i wad w stosunku do edytora QA), ale napewno bije na glowe QA pod wzgledem mozliwosci jako asembler.

53

Odp: GFX Rulezy

Dracon: znowu bede niepopularny i nie bede spiewal peanow na czesc twojej pracy bo vidol i born cie zjedli na sniadanie imho, niemniej uwazam ze faktycznie widac ze nie bylo 'image processingu'  W innym watku/albo na a8.info - nie pamietam juz - odgrazales sie ze jak ktos jest chetny to udostepnisz stepy twojej pracy. To ja poprosze.

54

Odp: GFX Rulezy

Mikey: peanów nie musisz spiewac (nawet cie o to nie podejrzewam :P), ja zadowole sie tylko zajetym miejscem i liczba punktow ("ktos" na to jednak zaglosowal, prawda?)....  Zawsze bedzie tak, ze nie wszystkich sie rowno zadowoli....  :|
Co do ocen innych prac i mojej, to jak zwykle ewidentnie sprawa gustu, wiec nie do dyskusji  ;)   
Mail z zalacznikiem juz niebawem wysle, ale tak przy okazji - to nie byly "grozby" ze mam te 'kroki', napisane to bylo w pliku info do pracy i po prostu przewidzialem takie cos dla niedowiarkow... ;)