Temat: Sparta DOS X 4.22 - moduł

Czy ktoś może wykonac (odsprzedać) moduł Sparta DOS X 4.22 ?

2

Odp: Sparta DOS X 4.22 - moduł

Najpredzej Zenon, redaktor SERIOUS'a. Informacja jaki jest adres do niego, znajdziesz w nowszych wydaniach zina, a ten najlatwiej sciagniesz ze strony Vasca.

3

Odp: Sparta DOS X 4.22 - moduł

Witam

Żbiku, nie masz przypadkiem dwóch? ;)

VLX

4

Odp: Sparta DOS X 4.22 - moduł

Zbiku, ja tez jestem chetny na karta - da sie cos zrobic? :)

5

Odp: Sparta DOS X 4.22 - moduł

Może mam, ale wkurzyłeś mnie w sobotę po sztabie, sp****łeś maluchem z Gepardem i Draconem. Także nie licz na Spartę

Powtórzę zatem: gdybym wiedział że ktoś jeszcze ma jechać, to nie brałbym Dracona i nie zapieprzałbym jak dziki na pociąg, który miał być za 10 minut.

Zapomniałeś o Azbeście.

VLX

6

Odp: Sparta DOS X 4.22 - moduł

Powtórzę zatem: gdybym wiedział że ktoś jeszcze ma jechać, to nie brałbym Dracona

a więc to tak....   8O  :evil:
Dodam jeszcze, że przecież sam mi wcześniej zaproponowałeś podwiezienie...   :rolleyes: 

Zapomniałeś o Azbeście.

się zgadza.  :P

7

Odp: Sparta DOS X 4.22 - moduł

a więc to tak....   8O  :evil:
Dodam jeszcze, że przecież sam mi wcześniej zaproponowałeś podwiezienie...   :rolleyes:

Heheh, Dracon, przecież nie wywaliłbym Cię z samochodu. :D Po prostu gdybym od początku wiedział że mam mieć pełen samochód, to nie zaproponowałbym Ci podwiezienia. Miałem wolne miejsce, bo wiedziałem tylko o Gepardzie i Azbeście, więc sam widzisz. Gdybym wiedział o Żbiku, to po prostu nie zaproponowałbym Ci podrzucenia, bo nie miałbym jak Cię zabrać. Jeszcze jakieś niejasności? ;)

VLX

8

Odp: Sparta DOS X 4.22 - moduł

ja pieXXXX chłopaki jakie wy macie problemy...boicie sie Zbika...to lamer przecież;)...dajcie sobie siana...bedziecie teraz płakać z takiego powodu...wielka ucieczka maluchem sie z tego zrobiła...zeby jeszcze demko z tego czasami nie powstało...:)

gep/lamers^dial

9

Odp: Sparta DOS X 4.22 - moduł

Jakie banie się, jakie demo - widze, ze fantazja dopisuje.  :lol:  :P

VLX - ja tam nie mam wielkich pretensji, ale na drugi raz nie obiecuj tylu ludziom podwiezienia, bo widzisz, jakie to reakcje wyzwala...  ;)

10

Odp: Sparta DOS X 4.22 - moduł

Faktem jest że po prostu sp****ście :((( Huje złamane. Ale podbiegłem na busa i z Gepardem i Azbestem spotkałem się 20 minut później na dworsu PKP, także łaski bez sobie poradziłem.

Nie wiem o czym mówisz, bo nie umawiałeś się ze mną na podwiezienie.


ale na drugi raz nie obiecuj tylu ludziom podwiezienia, bo widzisz, jakie to reakcje wyzwala...

"tylu ludziom"? Ja o Żbiku nic nie wiedziałem, dlatego zapytałem Ciebie czy chcesz jechać.


Z mojej strony EOT.


VLX

11

Odp: Sparta DOS X 4.22 - moduł

Szkoda gadać, bo i nie ma o czym.

Stawiam piwo przy najbliższym spotkaniu i mam nadzieję że zamkniemy całą sprawę.

VLX

12

Odp: Sparta DOS X 4.22 - moduł

Zbiku: na dworcu (SKM) nie wygladales na specjalnie przybitego :)
Za to Dracon jak sie dowiedzial, ze juz jedziesz taksa (dobrze pamietam? bo chyba nie na stopa? :) od razu sie zwinal "a bo zostawilem zelazko" :)

Spojrz na to z boku i zobacz jaki z Ciebie mastah - Elita sceny ucieka w obawie przed wymierzonymi razami :)

Oczywiscie zartuje - fakt pozostaje faktem ze wujowo wyszlo i takze mi jest lekko glupio bo to ja siedzialem z przodu (a z przodu to nie to samo co z tylu :)
Gdyby nie to ze jestem wagi okolo-lewisowej to wzialbym Cie na kolana :)

No i oczywiscie tez masz u mnie piwo na najblizszym zlocie/party.

13

Odp: Sparta DOS X 4.22 - moduł

Do moderatora: Akurat tutaj jest w bledzie bo ze wzgledu na czeste uzycie pisowni przez samo H obie formy sa juz poprawne.
A oto i dowod: http://sjp.pwn.pl/slowo.php?co=**j

Za to Dracon jak sie dowiedzial, ze juz jedziesz taksa od razu sie zwinal "a bo zostawilem zelazko" :)

tym razem ja musze Tobie zarzucic bledna interpretacje pewnych faktow....  A moze nie chcialo mi sie sterczec na peronie (podziwiajac 'tancerki' itp.) a do tego mam troche inna droge do domu, he?
:lol:  :lol:  :D  :P   :)

Spojrz na to z boku i zobacz jaki z Ciebie mastah - Elita sceny ucieka w obawie przed wymierzonymi razami :)

"kto smaruje ten jedzie" - oczywiscie zartuje.  :lol:

Pozdrawiam wszystkich (nie)swiadomie zamieszanych w ta "afere" (hehe)  i EOT ode mnie.   :D

MM: Dracon - wyluzuj :)

14

Odp: Sparta DOS X 4.22 - moduł

no niemoge....ludki z Gdańska przestarszyli sie Gdyni....
Arka Gdyni K.....a J......a w d......e Ś......a itd........
buahhhaaa

"wszystko się kiedyś kończy......."

15

Odp: Sparta DOS X 4.22 - moduł

Kibole :)

16

Odp: Sparta DOS X 4.22 - moduł

pax, ludki, pax...  :D

Powszechnie wiadomo, że kamień potrafi myśleć. Na tym fakcie opiera się cała elektronika.

Terry Pratchett - Równoumagicznienie

17

Odp: Sparta DOS X 4.22 - moduł

Ja do Arki może i coś mam......
Zacytowałem poprostu taki krotki wierszyk ;] a co ruszył cię on ;]
Kibolem to ja nie jestem,  bo jestem za spokojny w porownaniu z moimi ziomami z dzielnicy...ale coz jak bym byl taki jak oni to zapewne nie bawiłbym sie Atarką....
Co do SDX Żbiku miales ja wystawic na allegro?? bo przeciez nie bedziesz decydowac kto ja dostanie ....  a tak moze i wiecej kasy bedzie...  :lol:
A tak wogole to pierd....e w tym temacie nie na temat  :x ....

aa jeszcze jeden cytat ;)
3miasto jest nasze....Lechia Gdańsk....3miasto do nas należy !!! ;-)

"wszystko się kiedyś kończy......."

18

Odp: Sparta DOS X 4.22 - moduł

Stryker: czekaj,czekaj....Lechia....hmm...gdzies to słyszałem....acha juz pamietam...czy aby nie chodzi Ci o zespół piłkarski występujący w czwartej lidze?Przypominam że Gdańsk to miasto wojewódzkie... :D.Otóż owa Lechia ma niebywałą przyjemność grać w lidze z takimi potentatami jak Kaszuby Połchowo,Sparta Sycewice czy też Wybrzeże Objazda (wioski nie przekraczające od kilkuset do półtorej tysiąca duszyczek).Brawo Stryjek...
masz gust...Twoi ziomale także...może na ustawki z wieśniakami z tych wiosek też jezdzisz??? ;) na sztachety sie bijecie czy na kable od żelazek?? :D  8)

gep/lamers^dial

19

Odp: Sparta DOS X 4.22 - moduł

no coz w I lidze to oni nie sa bo .... ale zato hooligani sa w elicie ;]

"wszystko się kiedyś kończy......."

20

Odp: Sparta DOS X 4.22 - moduł

pffffffffffff. Temat ewidentnie o Atari.

Ostrzegam!

21

Odp: Sparta DOS X 4.22 - moduł

Zbiku - wszystkie zaproszenie na allegro kieruj do dzialu Kupie/Sprzedam/Zamienie. Dziekuje.

22

Odp: Sparta DOS X 4.22 - moduł

Mikey;- lepiej z tym na ring. Tam też można coś sprzedać... hehehe;- (buta :D ?)

ADRES: pin@atari.pl - konto zlikwidowane. Aktualny adres: pin(at)atari8.info

23

Odp: Sparta DOS X 4.22 - moduł

Na samym początku było pytanko w rodzaju: Kto zrobi moduł SPARTY
Odpowiadam. Ja.
I zapytam. A dlaczeo wcześniej nic na temat do mnie nie dotarło? Byłby dawno gotowy.
Zasada jest taka. Właściwe zapytania kieruje sie pod właściwy adres. Wynika to z demokracji. Już Rzymianie to wiedzieli i stosowali. A że pili więcej piwa niż przysługiwał limit kartkowy, stąd to odkrywcze odkrycie nie przetrwało do naszych czasów.
:)

I dopisek. Jak ktoś zauważył, jestem wolny ale 100% niezawodny. Sam narzucam tempo pracy. Problem w tym, czy to co w sieci jest 100% sprawne, bo niektóre dane binarne które ściągnąłem są że tak powiem spartolone. A SPARTA wymaga by były sprawne. Czy ktoś wie czy inne kartridże też wymagają sprawnych danych binarnych do zaprogramowania EPROMki by to działało!?

Zenon ten od SERIOUS"a

Ostatnio edytowany przez Zenon/Dial (2005-09-04 22:03:41)