1

Temat: Magnetofon

Hej KOZAKI tu PODGRZYBEK i problem. Na początku się pochwalę że udało mi się zkobyć ATARYNKE prawie nową, nawed pudełko orginał miałem, ale ni łobuzy w domu spalili. To niesamowite jaka piękna może być grafika na 8-bitów obecnie pisana przez mądrych ludzi w porównaniu z tą z lat 82. To niesamowite jak pięknie turbo chodzi zero zawieszki, łatwiej w totka trafić niż ma się zatrzymać. Turbo niewiem jakie? jest na 2 kościach 7401 i operacyjnym 741 bez żadnych przełączników. I problem!!! nie chce zapisywać. To znaczy coś tam pisze ale tego nie jest w stanie sam przeczytać. W normalu tak samo. PROSZĘ o fachową porade, bez lania wody i kitu. ?

2

Odp: Magnetofon

A nie masz jakiegoś innego magnetofonu żeby sprawdzić czy na tamtym działa?!
Ewentualnie podepnij jakaś stację i sprawdź czy ona funkcjonuje poprawnie bo kiedyś miałem przypadek podobny do Twojego Atarka nie chciała zapisywać nic na magnecie - dodatkowo, nie działała z nią żadna stacja - powód uwalony Pokey.

Ci, którzy przemawiają w imieniu Boga powinni pokazać listy uwierzytelniające. J. Tuwim

3

Odp: Magnetofon

dzięki! stacji jeszcze nie zdobyłem. drugiego magnetofonu nie posiadam, może mi kolega pożyczy jak przyjedzie za 2miesiące. Komputer PC-ta dał mi za darmo na części, ja przez grzeczność przyjełem ale w nocy wywaliłem go do kontenera. Bo śmieci nie zbieram(PC-t). Ale ATARI to niechce pochandlować, on bardziej pilnuje atarynki niż żony. Ja mam 1/2 800XE! też Leży padnięta, może tam bym znalazł jakąś kość, ale nie bardzo wiem jak się do tego zabrać, to znaczy, która kość od czego? prócz RAM-u.

4

Odp: Magnetofon

a skąd waszmość pochodzi ?? - jak niedaleko kraka(owa) - to zapraszam. coś się uradzi (przy browarze) :)

ADRES: pin@atari.pl - konto zlikwidowane. Aktualny adres: pin(at)atari8.info

5

Odp: Magnetofon

mala rada: wyciagnij ,,smiecia'' z kontenera, dorob kabelek sio2pc (koszt: pare zl)
i uzywaj ,,smiecia'' jako 8miu wygodnych stacji dyskow do ataraka...

The UNIX Guru`s view of Sex:
unzip; strip; touch; finger; mount; fsck; more; yes; umount; sleep

6

Odp: Magnetofon

"Wygodną" stacją to peceta raczej nazwać nie można. Pojemną, owszem.

KMK
? HEX$(6670358)

7

Odp: Magnetofon

Pin napisał/a:

a skąd waszmość pochodzi ?? - jak niedaleko kraka(owa) - to zapraszam. coś się uradzi (przy browarze) :)

Wedle teori wielkiego wybuchu to z kosmosu! Dzięki za zaproszenie, to niło z twej strony. Bystrzyca. RATAI.

8

Odp: Magnetofon

jellonek napisał/a:

mala rada: wyciagnij ,,smiecia'' z kontenera, dorob kabelek sio2pc (koszt: pare zl)
i uzywaj ,,smiecia'' jako 8miu wygodnych stacji dyskow do ataraka...

Z TEGO śmiecia to tylko głowice ze stacji wyrwałem - może się kiedyś przyda. :D

9

Odp: Magnetofon

ratai napisał/a:

Z TEGO śmiecia to tylko głowice ze stacji wyrwałem - może się kiedyś przyda. :D

Rownie dobrze mogłes pozbierać nóżki od procka do terrarium... Albo wylutować mostek północny, żeby sobie jakoś ogródek urządzić...

Z uwagi na piatek, cos apropos:
Pecet to nie znaczy zawsze to samo, bo inaczej jest z UAE, a inaczej z MAME'ą...lalala

pozdro

I'm not so bad, once you get to know me.