Temat: Elektroniczne archiwum

Od pewnego czasu noszę się z zamiarem stworzenia elektronicznego archiwum Bajtka, Mojego Atari i ościennej prasy wydawanej przez tego wydawcę. Kiedyś istniało takie archiwum (zapewne niepełne - taraz całkowicie strona zniknęła). czy ktoś ma zrzuty tamtych numerów i czy może je do mnie podsyłać. Potem sprawdzi się czego brakuje i zacznie się zbieranie pozostałych numerów w wersji manualnej w celu ich dalszego zeskanowania i powiększenia archiwum. Za uwagi oraz podjęte konkretne kroki z góry dziękuję

Żyję bo Bóg tak chciał.

2

Odp: Elektroniczne archiwum

pomysl zacny.... ale bajtka to bylo chyba duzoo numerow .... teraz zaluje ze nie mialem okazji go czytywac...

Odp: Elektroniczne archiwum

http://www.cconline.com.pl/download.php?id=005001 - oczywiscie niepelne

4

Odp: Elektroniczne archiwum

archwum mojego atari w postaci dopelnienia do tajemnice.atari.org (najchetniej
w postaci djvu+html) bylo by poprostu super... ale bajtek - duuuze wyzwanie...

The UNIX Guru`s view of Sex:
unzip; strip; touch; finger; mount; fsck; more; yes; umount; sleep

5

Odp: Elektroniczne archiwum

Duze wyzwanie, ale jak ktos reflektuje to mam wszystkie (chyba brakuje ostatniego numeru).

6

Odp: Elektroniczne archiwum

Popieram wszystko co dobre! Ja też jakąś makulaturę mam od nr.2 do czasu, kiedy zaczęli pisać o PC-cie. :| RATAI. I fajnie jest!

7

Odp: Elektroniczne archiwum

Ratai i Lewis jeśli tak to wygląda to jestem w stanie pokrywać koszty przesyłki tam i spowrotem .... by zeskanować. Zrobię wszystko by to ruszyło !!!

Żyję bo Bóg tak chciał.

8

Odp: Elektroniczne archiwum

Mirusvf: uff, tego jest 3 duze segragatory i do tego leza w piwnicy 1600 kilosow ode mnie. Ale mysle, ze daloby sie cos zaaranzowac. Napisz maila do mnie.

9

Odp: Elektroniczne archiwum

OT: 1600 kilosow...  niedlugo bedziemy mieli wiecej ludkow w Londynie, Paryzu, NY niz na miejscu. Ciekawe gdzie beda zloty? ;)

10

Odp: Elektroniczne archiwum

Zeby wszyscy mieli taka sama odleglosc, proponuje na Ksiezycu ;)