Temat: sztab na westerplatte ??

Pytanie do pana kiero.... Greya ;D ;P
czy w tym roqu bedzie jeszcze jakis sztabik ? :>

"wszystko się kiedyś kończy......."

2

Odp: sztab na westerplatte ??

Taki jak po JMJ <lol> ?

Sikor umarł...

3

Odp: sztab na westerplatte ??

Nie Sikorku taki jak na poprzednich sztabach przed JMJ <lol> !

"wszystko się kiedyś kończy......."

4

Odp: sztab na westerplatte ??

No to spox ;)

Sikor umarł...

5

Odp: sztab na westerplatte ??

sikor: przed koncertem JMJ odbywały się niejednokrotnie całkiem fajne sztaby w trójmieście... faktem jest, że jak Grey czegoś się podejmie, to z reguły działa skutecznie ;)

Odp: sztab na westerplatte ??

A co bylo nie tak ze sztabem po JMJ?

Atari: FireBee, (Falcon030 CT60e SuperVidel SvEthlana CTPCI), TT, (520ST Pak030 Frak PuPla Panther), (520ST 4MB ST RAM 8MB TT RAM CosmosEx SC1435), (1040STFM UltraSatan SM124), (1040STE 4MB ST RAM 8MB TT RAM CosmosEx NetUSBee SM144 SC1224), 260ST, 520 ST+, (MEGA ST SM125), (65XE Rapidus U1MB VBXE SIDE2 SIO2PC), (Jaguar SkunkBoard), Lynx II, 2x Portfolio

7

Odp: sztab na westerplatte ??

jakto co wogole sie nie odbyl bo byla poznaaaaa pora ... ;)

"wszystko się kiedyś kończy......."

8

Odp: sztab na westerplatte ??

Stryker: oczywiście, że będzie :) Proponuję tą przytulną knajpkę przy samym kanale portowym. Kiedy? Myślę, że 15-stego Października, to chbya dobry termin? Jakby co, czekam na propozycje odnośnie terminu(ów).

Sikor: no cóż, sztab zaraz po JMJ okazał się nierealny... zaczynać sztaba o godz. 00:00? po koncercie? gramolić się ze sprzętem etc? sorki, po prostu mission impossible :(

MacGyver: dzięki stary za dobre słowo :) Mam nadzieję, że na sztabie się pojawisz?

Silly Venture - breaking the ATARI scene since 2000 ! :)

9

Odp: sztab na westerplatte ??

Obawiam się, że raczej nie - totalny brak czasu na hobby, pasje, zloty, sztaby, scenę... tak to już jest...

10

Odp: sztab na westerplatte ??

eh...

ponieważ zainteresowanie jest w pytę, proponuję przełożyć spotkanie... ludkom generalnie odechciało się imprezować, także w innych miastach (Wawka...). ostatni post w sprawie sztabu był 3-go Października, do Soboty pozostało 2 dni i cisza.

jak wyglądają sztaby na Wester wie każdy, reklamować chyba nie trzeba... ale chętnych jak na lekarstwo, eh.

nie padła jak dotąd żadna inna propozycja odnośnie daty spotkania...

pozdr.

Silly Venture - breaking the ATARI scene since 2000 ! :)

11

Odp: sztab na westerplatte ??

grey/msb napisał/a:

eh...

..
jak wyglądają sztaby na Wester wie każdy, reklamować chyba nie trzeba...

Oooo, i tu się mylisz ;(

Sikor umarł...

12

Odp: sztab na westerplatte ??

sikorq, wystarczy zobaczyć fotki na FTPie Azbesta z poprzednich sztabów... no i czasami były relacje na forum.

...a u Ciebie wyczuwam chyba rozgoryczenie z powodu ehem... braku sztabu po JMJ...

...i jeszcze zacznę sądzić, że przyjechałeś specjalnie na sztaba, a JMJ to tylko przy okazji ;)

greets,

Silly Venture - breaking the ATARI scene since 2000 ! :)

13

Odp: sztab na westerplatte ??

Grey - z całym szacunkiem, ale nie tylko chodziło o sztaba (a raczej o to co obiecywałeś po sztabie). Tak więc kucaj...

I Ty zostaniesz big endianem...

14

Odp: sztab na westerplatte ??

nie, no, luzik... Po prostu żałuję, że nie wyszło... A swją drogą JMJ miał trwać 3 godzinki, a sztab do rana ;)

Sikor umarł...

15

Odp: sztab na westerplatte ??

Sa trzy powody czemu sie nie zjawilem...
- wiedzialem ze nikt z GDA sie nie pojawi....
- po koncercie bylem tak zjebany ze nic z niego nie pamietam ;D ( napi*... mnie wszytskie kosci, plecy itd...)
- autobusy nie kursowaly juz o tej godzinie dojezdzajace na westerplatte :( a dostanie sie tam taxi ( duzy koszt ;D + dlugi czas oczekawina na takową, a pieszo to mi sie by nie chcialo isc ;])
tak wiec soryy przeliczylismie sie panowie ;D

"wszystko się kiedyś kończy......."

16

Odp: sztab na westerplatte ??

Stryker, a  mi, Pirxowi i Pecusiowi się chciało... I niz z tego nie wynikło... ;( Ehh, chociaż w ten sposób na Hel dotarłem ;)

Sikor umarł...

17

Odp: sztab na westerplatte ??

oni mieli samochody ;]

"wszystko się kiedyś kończy......."

18

Odp: sztab na westerplatte ??

Nie ma co rozpamiętywać z tym calym JMJ-sztabem, sami zainteresowani chyba się nie postarali bo nie "zabezpieczyli" sobie przed wyjazdem kontaktów GG-komórka z tutejszymi, a i komunikacja autobusowa dzialala "troche" inaczej lub wcale (w tym kierunku)...  :>   

A co aktualnego wątku, albo moda na sztaby sama-z-siebie przemija, albo robi sie coraz zimniej i ludzie zapadaja w zimowy sen....   :)))   ;D     (acha, 15.10 - koncert KULTU w Gda)

19

Odp: sztab na westerplatte ??

Co znaczy "oni mielisamochody"...? Co znaczy komunikacja...? Ja dojechałem do skrzyżowania jakimś tramwajem i nie widziałem problemu, tylko komuś się nie chciało tyłka ruszyć... Dobrze, że Pirx z Pecusiem jednak byli samochodem, bo bym się nieźle wk..wił, jakbym doszedł na miejsce i nic by nie było... Nie ma co wspominać, tylko nie ma też co się umawiać na sztaby po imprezach, bo się okazuje, że nici z tego i można tylko w niezłe @#@ wdepnąć ;)

Sikor umarł...

20

Odp: sztab na westerplatte ??

Sikor napisał/a:

nie ma też co się umawiać na sztaby po imprezach, bo się okazuje, że nici z tego  ;)

popieram w calej rozciaglosci i nietrudno bylo do takiego wniosku dojsc jeszcze przed sama impreza.... widocznie obowiazuje zasada "albo-albo"   ;)   
No i do tego nie zamierzam sie doglebnie tlumaczyc - bo nikomu niczego wczesniej nie obiecywalem... ;P

Ostatnio edytowany przez Dracon (2005-10-14 00:20:44)