Temat: WEB majster poszukiwany !!

Szukam osobe/y ktora/e przebuduje/ą mi dwie stronki ;] w zamian moge pomoc w miare mozliwosci w rozszerzeniu Atarki :-)
Pierwsza stronka to http://www.source.atari.pl/  <---- trza ja przerobic aby kozystala z bazy danych ;] dodawanie newsow z automatu itd.. :-) mial to zrobic Xan ale olał mnie ;D heh pozdro dla niego !!
Druga stronka to www.cas-archive.atari.pl <---- trza ja przerobic aby byla milsza dla ludu :-) + łatwe dodawanie plikow newsow itd... tutaj pole do popisu dla webajstera :-)

Oczywiscie szukam osoby ktora sie na tym zna :-) i ma troche czasu a nie ze sie zaoferuje i po miesiacu zamilknie. :-)

pozdruffka i czekam na odzew :]
Stryjek
CAS MEGA BOSS ;P

"wszystko się kiedyś kończy......."

2

Odp: WEB majster poszukiwany !!

posadź sobie to na mambo - wiem, wiem, ale z drugiej strony sporo sajtów na tym jest, że nie wspomnę o innych portalowych rozwiązaniach gotowych, które cza tylko "dostroić"

Cuda wianki i nie tylko :) POKEY 4ever ;)

3

Odp: WEB majster poszukiwany !!

kurfa sun czy ja szukam webmajstera :> czy gotowych szitowatych portalo stron ? :>

"wszystko się kiedyś kończy......."

4

Odp: WEB majster poszukiwany !!

sun ma mambę, stryker ma mambę,
wszyscy mają mambę...
mam i ja! }:>

don't come after... please don't follow me along. when you read this, i'll be gone...

5

Odp: WEB majster poszukiwany !!

jeja, się narobiło. podrzuć mi to co masz, to spojrzę i powiem Ci czy się podejmę i na kiedy zrobię. i nakreśl co byś chciał i jak.

Cuda wianki i nie tylko :) POKEY 4ever ;)

6

Odp: WEB majster poszukiwany !!

sun co mam ci podeslac ? :> to co widzisz pod wskazanymi wyzej adresami ? ;>

"wszystko się kiedyś kończy......."

7

Odp: WEB majster poszukiwany !!

stryjq: powiem tak - na sucho to nikomu sie niechce robic...
a to co jest teraz to wszystko statyczne strony?

The UNIX Guru`s view of Sex:
unzip; strip; touch; finger; mount; fsck; more; yes; umount; sleep

8

Odp: WEB majster poszukiwany !!

Moge looknac, podeslij jakies wytyczne, to sie zastanowie... choc nic nie obiecuje :) najlepiej byloby przygotowac calosc na "divach", a wyglad oprzec na stylach CSS.

9

Odp: WEB majster poszukiwany !!

powiem tyle daje wolną reke :-) poprostu ma byc lepiej, ładniej niz jest teraz ;]
tyle wystarczy ? ;>

"wszystko się kiedyś kończy......."

10

Odp: WEB majster poszukiwany !!

dobra do stronki cas-archive bieze sie sun :-) szukam jeszcze grafika :> dely moze ty ?
no i zostala jeszcze www.zrodla.atari.pl ;D ktos chetny ? :>

"wszystko się kiedyś kończy......."