51

Odp: czy wiecie gdzie jest samochód azzaro?

produkcję są .. będą i były!
robimy czasem dzieci, czasem nosimy samochody, czasem wypijamy sklep
dla każdego coś miłego ...

52

Odp: czy wiecie gdzie jest samochód azzaro?

comankh: kliknij o tutaj. I spokojnie pierwsze 2-3 strony. :)

I Ty zostaniesz big endianem...

53

Odp: czy wiecie gdzie jest samochód azzaro?

No masz. Poczytaj troche newsy, obejrzyj produkcje z paru ostatnich zlotow to bedziesz wiedzial.

Hint: http://ftp.pigwa.net/stuff/parties/

54

Odp: czy wiecie gdzie jest samochód azzaro?

popatrzylem, nno i sorry ale chyba mialem racje, schyłkiem śmierdzi.

55

Odp: czy wiecie gdzie jest samochód azzaro?

To k**** nie wachaj.

56

Odp: czy wiecie gdzie jest samochód azzaro?

Pfff, ile razy juz mialo umrzec i nie umarlo? Nikt Cie nie zmusza do interesowania sie scena Atari, a jak widze masz podejscie typowo grzybowo/amigowe: DEMA!!!!!!!! I co z tego? A gdzie frendship?

57

Odp: czy wiecie gdzie jest samochód azzaro?

mazi, no offence, ale slabe to po prostu jest. lewis: a jak wyobrazasz sobie tworzenie produkcji bez frienshipu [...], rozumiem ze quast to taki nostalgia meeting? (oczywiscie celowo pisze w tym topicu bo wiadomo kto co dzis w polsce robi [...])

58

Odp: czy wiecie gdzie jest samochód azzaro?

Sluchaj, nie wiem jaka platforme preferujesz ale nie chrzan, ze nasze produkcje smierdza schylkiem sceny. Do poki powstaja produkcje to zanczy, ze scena istnieje. Nam atrowskie dema sie podobaja i cieszymy sie ze caly czas powstaja. Nie zgodze sie rowniez ze prezentuja marny poziom a ze Ci sie nie podobaja to poprostu nie ogladaj, nie interesuj sie itp, itd. I o to chodzilo w mojej wypowiedzi.

59

Odp: czy wiecie gdzie jest samochód azzaro?

Maze, Reditus... schylek jak nic. Jak inaczej nazwac produkcje ktora nie wymaga nowej karty graficznej?

Prawdopodobienstwo, ze dotre na jakis zlot jest odwrotnie proporcjonalne do czestotliwosci marudzenia przelozonego i wprost proporcjonalne do czestotliwosci marudzenia brata.

60

Odp: czy wiecie gdzie jest samochód azzaro?

jemu pewnie chodzilo o numena... przeciez to odswierzony sprzed paru lat engine duke3d z blaszaka...
no moze plus pare jakichs mniej ciekawych gadżetów...

The UNIX Guru`s view of Sex:
unzip; strip; touch; finger; mount; fsck; more; yes; umount; sleep

61

Odp: czy wiecie gdzie jest samochód azzaro?

Ja sie na produkcjach nie znam, na zloty jeżdże wlasnie z tego jakze juz przereklamowanego frienshipu i sie super bawie. Co rok na zlotach ogladam nowe rzeczy na kompotach i jakos mi fajnie. Poki sie cos dzieje, scena zyje. Umieralo juz, umieralo, ile to razy sie wydawalo, ze to juz koniec, a tu co? WAŁA ;P. My sie nie damy.

There's special place for me in hell. It's called the throne.

62

Odp: czy wiecie gdzie jest samochód azzaro?

Meśka, świetnie to ujęłaś, zgadzam się z Tobą, respekt dla Ciebie ;)