1

Temat: Kupię Lub Przyjmę :p Monitor Lub Mały Telewizorek

Witam jak w temacie kupie lub przyjmę ;P urządzenie które bedzie mi słuzyło za monitor do przwspaniałego małego atari ponieważ po podłączeniu atarynki do PC obraz wogule nie trzyma synchronizacjie ... (chyba kompter tak mi sieje ...) :P w końcu mam na to miejsce :P

ATARI 800XE, XF 551 DISK DRIVE, 3 x Quick Shot, Dos własnej produkcji z muzyką robioną na CHAOS MUSIC COMPOSER by L.K. AVALON - Tak było kiedyś ... Teraz ATARI800WIN 4.0 ... I UWAGA MAM JUŻ 800XE i 65XE, 130XE, XC 12 z KSO Turbo, CA 12, zasilacz oraz kabel AV :P ostatnio doszło 1040STe :D

2

Odp: Kupię Lub Przyjmę :p Monitor Lub Mały Telewizorek

Ja mam Commodore 1084S, chociaż nie wiem, czy to najlepsze rozwiązanie.
Za to na pewno od groma tego na Allegro, oczywiście w zaprzyjaźnionym ;) dziale Commodore lub Amiga.
Z tego co wiem, to trzeba dorobic tylko kawalek kabelka, inaczej chyba nie da rady.

Ostatnio edytowany przez piotrv (2005-11-07 13:33:16)

I'm not so bad, once you get to know me.

3

Odp: Kupię Lub Przyjmę :p Monitor Lub Mały Telewizorek

C1084 to jest najlepsze rozwiazanie. Przynajmniej dla mnie. Mam na stale jednoczesnie podpiete do niego:
- Jaguara (RGB)
- Atari XE
- Amige (zamiennie z XE)
- ZX Spectrum +2 (na RGB TTL)

Amstrada nie podpinam tylko dlatego ze oryginalny monitor robi za zasilacz dla tego kompa.

Jedyne czego w nim brakuje to wejscie TV bo niektore konsole nie maja wyjscia po niskiej czestotliwosci.
Aha, i ten monitor obsluguje rowniez obraz 60Hz!

Polecam.

4

Odp: Kupię Lub Przyjmę :p Monitor Lub Mały Telewizorek

ok. thx bd kombinował ...

ATARI 800XE, XF 551 DISK DRIVE, 3 x Quick Shot, Dos własnej produkcji z muzyką robioną na CHAOS MUSIC COMPOSER by L.K. AVALON - Tak było kiedyś ... Teraz ATARI800WIN 4.0 ... I UWAGA MAM JUŻ 800XE i 65XE, 130XE, XC 12 z KSO Turbo, CA 12, zasilacz oraz kabel AV :P ostatnio doszło 1040STe :D