1

Temat: stwriter

zakladam osobny temat, bo %$^$$!@ cudowny znaczy sie mod ktory scala posty pisane jeden pod drugim nie pozwala dodac pliku

tak wiec oczom swiata ujzala pierwsza wersja stwritera
ktos ma ochote na testowanie?
pewnie nie...
tu nawet wiatr nie wieje...

przechodze na tumiwisizm

2

Odp: stwriter

pod Win XP wyskakuje mi blad:

NTVDM.EXE has encountered a problem and needs to close. We are sorry fot the inconvenience

Lynx I / Mega ST 1 / 7800 / Portfolio / Lynx II / Jaguar / TT030 / Mega STe / 800 XL / 1040 STe / Falcon030 / 65 XE / 520 STm / SM124 / SC1435
DDD HDD / AT Speed C16 / TF536 / SDrive / PAK68/3 / Lynx Multi Card / LDW Super 2000 / XCA12 / SkunkBoard / CosmosEx / SatanDisk / UltraSatan / USB Floppy Drive Emulator / Eiffel / SIO2PC / Crazy Dots / PAM Net
http://260ste.atari.org

3

Odp: stwriter

fajnie

przechodze na tumiwisizm

4

Odp: stwriter

taaa pod 2k tez jest ten blad,
ale wiadomo jak NT lubi takie molestowanie, odpalilem wiec na 98 i tu narzie wszystko jest OK,  jestem pod pozytywnym wrazeniem, nagralem narazie ok 10 roznych obrazow i jest OK. jutro testujemy dalej ;)

ps. przydalabysie moze opcja formatowania w programie.. no niby mozna w systemie to zrobic, ale fajnie by bylo zeby bylo pod reka

5

Odp: stwriter

on formatuje czy sobie zyczysz czy nie
fajnie ze ci pod 98 dziala - mi cos nie tego - sformatuje dysk, nagra sciezke i konczy zadowolony
musze jeszcze go popiescic
a jak tam wrazenia z szybkosci?

przechodze na tumiwisizm

Odp: stwriter

A ja poprosze wersje pod Linuxa :)

Atari: FireBee, (Falcon030 CT60e SuperVidel SvEthlana CTPCI), TT, (520ST Pak030 Frak PuPla Panther), (520ST 4MB ST RAM 8MB TT RAM CosmosEx SC1435), (1040STFM UltraSatan SM124), (1040STE 4MB ST RAM 8MB TT RAM CosmosEx NetUSBee SM144 SC1224), 260ST, 520 ST+, (MEGA ST SM125), (65XE Rapidus U1MB VBXE SIDE2 SIO2PC), (Jaguar SkunkBoard), Lynx II, 2x Portfolio

7

Odp: stwriter

on formatuje czy sobie zyczysz czy nie

rozumie sie, ale mi chodzilo o to ze jak chcialbym miec 'czysta' dyskietke 720kb to pisze np stwriter /F:720 czy cos podobnie i mi formatuje)

a jak tam wrazenia z szybkosci?

a jak najbardziej pozytywne :)

8

Odp: stwriter

adam: do dziela wiec :]
ja to plodze w assemblerze
havoc: zanotowano, mozesz dostarczyc jakies materialy na ten teamt na pw?

przechodze na tumiwisizm

9

Odp: stwriter

Candle zapodaj program do bazy... (albo wrzuć go do Azbestowni)  bo ja już 2 nocki zawaliłem walcząc z niektórymi obrazami gier na ST...

Ci, którzy przemawiają w imieniu Boga powinni pokazać listy uwierzytelniające. J. Tuwim

10

Odp: stwriter

napisz do dely'ego plik byl na poprzednim forum jako zalacznik i zapewne jeszcze tam lezy w odpowiednim katalogu...no chyba ze je wypier.....ł ;]

"wszystko się kiedyś kończy......."