Temat: Obrazy DIM z kolekcji Paskuda

Czy ktoś próbował przywrócić zawartość dyskietki z obrazów DIM znajdujących się na ftp.atarti.art.pl
z kolekcji Paskuda ? Ja próbowałem już kilka wersji fcopy pro i efekt mizerny....

Ci, którzy przemawiają w imieniu Boga powinni pokazać listy uwierzytelniające. J. Tuwim

2

Odp: Obrazy DIM z kolekcji Paskuda

Spróbuj F-Copy. Fastcopy i F-Copy co prawda obsługują DIM-y, ale jeden z nich tworzy nagłówek o długości bodajże 16 bajtów, przez co ten drugi się wykłada. Sorry za lakoniczność, ale nie pamiętam w tej chwili szczegułów.

Zawsze mam rację, tylko nikt mnie nie słucha.

3

Odp: Obrazy DIM z kolekcji Paskuda

PASKUD uzywal ECOPY!!!

4

Odp: Obrazy DIM z kolekcji Paskuda

Zamien *.dim na *.st i sprawdz tak :)

ślamk!

5

Odp: Obrazy DIM z kolekcji Paskuda

mOOnie/mSb napisał/a:

PASKUD uzywal ECOPY!!!

Sorry, literki mi pomyliły. Miałem na mysli właśnie E-Copy. :)

Zawsze mam rację, tylko nikt mnie nie słucha.

6

Odp: Obrazy DIM z kolekcji Paskuda

taa tylko Ecopy ma wygórowane wymagania co do rozdziałki... na TV mi się wsio nie mieści...

Ci, którzy przemawiają w imieniu Boga powinni pokazać listy uwierzytelniające. J. Tuwim

7

Odp: Obrazy DIM z kolekcji Paskuda

He? Przeciez dziala na ST-Medium.

Zawsze mam rację, tylko nikt mnie nie słucha.

8

Odp: Obrazy DIM z kolekcji Paskuda

no to bede musial sprawdzic pare wersji tego programu, bo pierwsza ktora dorwalem za bardzo nie chciala mi sie zmiescic w st medium.

Ci, którzy przemawiają w imieniu Boga powinni pokazać listy uwierzytelniające. J. Tuwim

9

Odp: Obrazy DIM z kolekcji Paskuda

Poszukaj emulkatora wysokiej rozdzielczosci na kolorowym monitorze - SEBRA. Jesli masz STE to tez byl swietny programik ktory dawal 4 kolorki w 640x400 ale nazwy nie pamietam. Z takimi zabawkami mozna odpalac 80% oprogramowania na monitory mono.