1

Temat: Sio2ide Pomocy

Panowie mam atarynke w chacie z magnetem bez turbo kasetki mi juz padły. Chaiłbym zakubić bąć zrobic sio2ide ale jestem zupełnie zielony, nie wiem nic na temat sio2ide. Wiem tylko że umożliwia podłącznie dysku ide do atarynki ale co dalej?. POMOCY powiedzcie z czym to sie je i jak. Jak to można zrobić i jak obsługiwać a jeżeli kupić to od kogo?. Tylko proszę o tłumaczenie jak krowie na granicy bo naprawdę jestem zielony w sio. NIE CHCE ODKŁADAC ATARYNKI DO SZAFYYY POMOCY DZIĘKI...

2

Odp: Sio2ide Pomocy

http://atariki.krap.pl/index.php/SIO2IDE_4.x

Odp: Sio2ide Pomocy

Mr. Piguła/Shpoon jest autoryzowanym dystrybutorem SIO2IDE , polecam !!!

World f**k Olympique Marseille & Legia Warszawa i Sochi 2014

4

Odp: Sio2ide Pomocy

a co chcesz robic na atarce ??

jak chcesz osbie pograc na atarce, to sobie kup playstation....wyjdzie ci taniej

ps1 widzialem juz po 150 zl

a tak serio - w twoim przypadku wystarczy sio2pc na poczatek ....co to jest ?? USE GOOGLE :-)

serdecznie proszę o maile na lotharek@lotharek.pl z tematem ATARIAREA - inne formy komunikacji zawodzą...
"The worth of all people is dependent on how they spend their life making contributions" - Kano Jigoro
FKMC /Fan Klub Malej Czarnej/   @Grey

5

Odp: Sio2ide Pomocy

Interfejs sio2ide w opcji z USB to koszt 100zł, bez usb 80zł plus koszty wysyłki 6zł. W cenę wliczona budowa sio2ide, mały napiwek dla autora zabawki, druknięcie instrukcji, nagranie CD z dokumentacją w formie elektronicznej plus troszkę darmowego softu przydatnego do zabawy.

Jeżeli zamierzasz wykorzystywać Atarkę tylko i wyłącznie do odpalania gier/programów to kabelek sio2pc w zupełności Ci wystarczy - koszt hmmm jak podeślesz mi wtyczkę SIO to za kabelek 5m zapłacisz 15zł plus koszty wysyłki około 6zł - wadą tego rozwiązania jest wymóg posiadania Pc'ta z wolnym portem COM.

Ostatnio edytowany przez Piguła/Shpoon (2005-11-30 01:56:39)

Ci, którzy przemawiają w imieniu Boga powinni pokazać listy uwierzytelniające. J. Tuwim

6

Odp: Sio2ide Pomocy

Lub przejsciowka USB to COM (o ile to dziala z sio2pc)

7

Odp: Sio2ide Pomocy

Jezu, zaraz wpadnie Mikey spółka i plama tylko z nowego zostanie ;)

8

Odp: Sio2ide Pomocy

hmpf?

9

Odp: Sio2ide Pomocy

zawsze moze murek zalozyc myide :-0

serdecznie proszę o maile na lotharek@lotharek.pl z tematem ATARIAREA - inne formy komunikacji zawodzą...
"The worth of all people is dependent on how they spend their life making contributions" - Kano Jigoro
FKMC /Fan Klub Malej Czarnej/   @Grey

10

Odp: Sio2ide Pomocy

Wszystko jest mozliwe, zalezy tylko od grubosci portfela ;)