51

Odp: Dział: dla zielonych?

Konrad: nie do końca. Nie zawsze każdy trafi, gdzie trzeba. Ustalono już (chyba?), że będzie link do FAQ-u w Atariki i to wystarczy. Jeśli poczułeś się urażony - przykro mi, nie to było moim zamiarem. Widzę, że tym topikiem znowu wywołałem swojego rodzaju burzę... ;( No cóż, cieszy mnie - że jak do tej pory - kulturalną (to znaczy, dyskusja nie polega na wzajemnym obrzucaniu się błotem).
P.S.
Jak najbardziej artykuł FAQ jest potrzebny, więc należy go zacząć edytować. I tyle ;) A z aa poproszę dużego linka na ten artykuł: JEŚLI CZEGOŚ NIE WIESZ - ZAJRZYJ NAJPIERW TU: http://atariki.krap.pl/index.php/FAQ
Myślę, Dely, że tyle uda się zrobić? Oczywiście już na panelu forum. A wtedy można już mocno stosować zasadę numer 6!!!

Sikor umarł...

52

Odp: Dział: dla zielonych?

Sikor napisał/a:

Konrad: nie do końca. Nie zawsze każdy trafi, gdzie trzeba. Ustalono już (chyba?), że będzie link do FAQ-u w Atariki i to wystarczy. Jeśli poczułeś się urażony

Nie poczułem się urażony, jedynie zaciekawiony, o co Ci może chodzić. Bo jak dla mnie wszystkie aktualnie obowiązujące szczegóły ustalono 3 godziny temu, a dyskusja toczyła się dalej tylko dlatego, że wysuwałeś jakies niezrozumiałe dla mnie (i jak łatwo stwierdzić, nie tylko dla mnie niezrozumiałe) wątpliwości.

Jak najbardziej artykuł FAQ jest potrzebny, więc należy go zacząć edytować. I tyle ;)

Czemu więc tego nie robisz? Hasło to istnieje od prawie dwóch godzin (założył je jellonek).

Ostatnio edytowany przez drac030 (2005-12-01 14:52:11)

KMK
? HEX$(6670358)

53

Odp: Dział: dla zielonych?

Proponuje również kierować wszystkich pytających tu: http://rtfm.killfile.pl/
Po zastosowaniu się do wskazówek tam zawartych na pewno znajdą odpowiedź na nurtujace ich pytanie, unikną wyzwania od lamerów oraz przy odrobinie szczęścia zyskają szacunek innych :)

54

Odp: Dział: dla zielonych?

:D
nooo - widze ze sie ruszylo ;)

mikey - twoja postawa (nie tylko na forum to umiesciles, ale stwierdzenie czynem w atariki poparles :D ) jest godna nasladowania ;)

The UNIX Guru`s view of Sex:
unzip; strip; touch; finger; mount; fsck; more; yes; umount; sleep

55

Odp: Dział: dla zielonych?

Suuuper to Wiki, w wolnej chwili z nudów coś wklepie (jeszcze).
Dajcie tylko link na AA na pierwszej stronie (dużymi literami).

I'm not so bad, once you get to know me.

56

Odp: Dział: dla zielonych?

PRZECIEZ JEST!!!!! I TO OD DAWNA!!!

57

Odp: Dział: dla zielonych?

mikey: nie unos sie... aby go zobaczyc - trzeba sie przyjrzec obrazkom, ale je zazwyczaj sie olewa - jako ze glownie sluza jako ozdobniki ;)

piotrv - sorry za okreslenie (nieco wypilem :D ) ale wygladasz mi na typowego usera produktow microsoftu ;)

The UNIX Guru`s view of Sex:
unzip; strip; touch; finger; mount; fsck; more; yes; umount; sleep

58

Odp: Dział: dla zielonych?

jellonek napisał/a:

mikey: nie unos sie... aby go zobaczyc - trzeba sie przyjrzec obrazkom, ale je zazwyczaj sie olewa - jako ze glownie sluza jako ozdobniki ;)

Nie, jest też wersja tekstowa, ale tylko do Atariki. Ale gdybym był tu pierwszy raz, to ciężko by mi było skojarzyć tę nazwę z jakimś FAQ, więc chodziło mi o samo FAQ - link do FAQ :)

jellonek napisał/a:

piotrv - sorry za okreslenie (nieco wypilem :D ) ale wygladasz mi na typowego usera produktow microsoftu ;)

Nie gniewam się, bo okreslenie to mi pasuje jak pięść do nosa :) A w ogóle to na zdrowie!

I'm not so bad, once you get to know me.

59

Odp: Dział: dla zielonych?

czyli wise ze sie rozumimy ;)

co do linku na stronie klubu aa - jak widac we wczesniejszych postach w tym watku - jesli
panujacy nam dely bedzie mial takowy grymas - doda rowniez linka kokretnie do samego faq
(WIELKIMI BYXAMI) a nie tylko do atariki...

The UNIX Guru`s view of Sex:
unzip; strip; touch; finger; mount; fsck; more; yes; umount; sleep

60

Odp: Dział: dla zielonych?

Moze byc? (patrz na gore strony)

61

Odp: Dział: dla zielonych?

Spox... Trza teraz wypełniać QA w wolnych chwilach ;)

Sikor umarł...