Temat: Jaki Txt Viewer

potrzebny mi prosty programik który pokaże mi pliczek txt z peCe. fajnie byłoby gdyby posiadał opcję szukania. :D

130XE 1MB, QmeG, sTeREo, SiO2IDE, SIO2PC, XC12

2

Odp: Jaki Txt Viewer

panther + tablica konwertująca

Ci, którzy przemawiają w imieniu Boga powinni pokazać listy uwierzytelniające. J. Tuwim

3

Odp: Jaki Txt Viewer

Mega Player 2.0 - przegląda tekst zarówno w standardzie atarowskim końca wiersza (155) jak i "grzybowym" (13,10), dodatkowo możesz wybrać jeden ze standardów kodowania, np. Mazovia, Latin-2, Windows etc. Warunkiem jest aby plik mial rozszerzenie .DOC lub .TXT - po kij bawić się w konwersje, skoro jest gotowy soft ;P

4

Odp: Jaki Txt Viewer

Tutaj mnie zaskoczyłeś - nie wiedziałem że ten wspaniały util posiada takie funkcje!

Mam prośbę Mac jakbyś kiedyś znalazł źródełka do tego cudownego narzędzia to może być dorzucił obsługę TM8
(bo obecnie trzeba zmieniać rozszerzenie). A tak wiem z jakim typem muzy mam doczynienia...

Ci, którzy przemawiają w imieniu Boga powinni pokazać listy uwierzytelniające. J. Tuwim

5

Odp: Jaki Txt Viewer

Gdybym je znalazł, to bym dawno je opublikował... być może gdzieś leżą w odchłani moich dyskietek...

6

Odp: Jaki Txt Viewer

no tak ale skąd Mega Player 2.0 download'ować? :D

130XE 1MB, QmeG, sTeREo, SiO2IDE, SIO2PC, XC12

7

Odp: Jaki Txt Viewer

arielcpu napisał/a:

no tak ale skąd Mega Player 2.0 download'ować? :D

poszukaj SE ;]
np tu.: http://wwww.ftp.pigwa.net/stuff/collect … i_forever/

"wszystko się kiedyś kończy......."

8

Odp: Jaki Txt Viewer

tutaj to jest stara wersja

130XE 1MB, QmeG, sTeREo, SiO2IDE, SIO2PC, XC12

9

Odp: Jaki Txt Viewer

napisz do --->macgyver'a ;] ?

"wszystko się kiedyś kończy......."

10

Odp: Jaki Txt Viewer

done

130XE 1MB, QmeG, sTeREo, SiO2IDE, SIO2PC, XC12

11

Odp: Jaki Txt Viewer

macgyver napisał/a:

Gdybym je znalazł, to bym dawno je opublikował... być może gdzieś leżą w odchłani moich dyskietek...

jasne......
chcialem zgrac twoje i mayoneza dyskietki to nie dales / podeslales... ehhh niech zgniją ;]

"wszystko się kiedyś kończy......."

12

Odp: Jaki Txt Viewer

Tutaj znajdziesz Mega Playera 2.0 z dokumentacją, zarówno wersję w .atr jak i archiwum z plikami - ht*p://atari.justdied.com/mp2b/

stryker: dyskietki Mayoneza ma Mayonez... swoich nikomu nie będę podsyłał z prostej przyczyny - mam tam gdzieś np. korespondecję swapperską która czasami nie jest przeznaczona do widoku dla osób trzecich... poza tym uparłeś się na te źródła a ja tak naprawdę nie wiem czy gdzieś ocalały.. jeżeli są to w postaci w której nie wiem czy sam bym się połapał...  Kiedyś tam sam zrobię porządek z tymi dyskietkami... i jak znajdę coś godnego uwagi to Ci podeślę... to co miałem dostępne w postaci źródeł to Ci podesłałem, czy już zapomniałeś ?

Właśnie przed chwilą wrzuciłem go do bazy plików.

Ostatnio edytowany przez macgyver (2005-12-02 21:38:05)

13

Odp: Jaki Txt Viewer

wow, dzięki macgyver - mg2b jest super, jakie kolorki fajowe, :)

130XE 1MB, QmeG, sTeREo, SiO2IDE, SIO2PC, XC12