1

Temat: Jak grać w stereo ?

Przerabiam playera i mam dylemat, jak wpisuje wartosci na przemian do Pokey1 i Pokey2, jest ok stereo, ale przeciez nie kazdy ma 2-a pokeye, wiec jak zrobic stereo, gdy ktos nie ma 2Pokeyi  i zeby tez grało ale juz mono.

Wpisywac w odwrotnej kolejnosci do drugiego Pokeya ?? czy jak ?

*- TeBe/Madteam
3x Atari 130XE, SDX, CPU 65816, 2x VBXE, 2x IDE Plus rev. C

2

Odp: Jak grać w stereo ?

lda tocochceszzagrac
sta pokey1
sta pokey2

nie wiem w czym problem...

3

Odp: Jak grać w stereo ?

i to bedzie STEREO? lepiejby brzmialo jak wpisywalem
POKEY1 POKEY2 POKEY1 POKEY2 :D

*- TeBe/Madteam
3x Atari 130XE, SDX, CPU 65816, 2x VBXE, 2x IDE Plus rev. C

4

Odp: Jak grać w stereo ?

i ty mnie chciałeś ustawiać...
uczyć programowania...
czy z tobą [tebą? ;)] jest wszystko ok?
po pierwsze... rozgrzebanie modułków z LL nie wyszło ci najlepiej bo troche mi tam fałszuje...
po drugie... co z cię za koder jak nie umiesz grać w mono jak i w stereo i to na monofonicznych modułkach które to stereo i tak jest mono i nie mam pojęcia dlaczego jak coś idzie na dwóch pokeyach to już jest stereo, skoro to to samo, a tłumaczenie, że dwa pokeye nigdy nie zagrają tego samego w tej sytuacji do mnie nie trafia, choć jak najbardziej jest słuszne. polecam odgrywanie najpierw na drugim pokeyu, bo niektóre typy rozszerzeń [np. te, które robi Jet] świrują przy tzw. normalnej kolejności [pokey1, pokey2] - co wydedukowałem oglądając megaplayera, numena oraz tmc. hm...
no... to tyle bluzgów. aha i mam nadzieję, że w syzygy będzie można posłuchać monofonicznego stereo, tudzież stereofonicznego mono ;)) - czytając betę czułem się jakbym rozmawiał przez telefon... ;)

Hitler, Stalin, totalniak, SSman, NKWDzista, kaczor dyktator, za długo byłem w ChRL, wypowiadam się afektywnie.

5

Odp: Jak grać w stereo ?

Lewis ma rację. Za czasow kiedy pisalem na male Atari tak sie robilo (np. widac to w CMC 2.0s - ile pamietam numerki, ktore przerabialem na stereo). Nie pamietam juz dokladnie wiec moge sie mylic, ale robilem jeszcze cos takiego jak: kanaly 1 i 4 pokey_1; 2 i 3 - pokey_2;
W taki sam sposob jak to robil inertia player (DOS'owy extra playerek) na PC.

6

Odp: Jak grać w stereo ?

Ja tam se poprawilem ze trzy lata temu playera do MPT zeby gral z echem na stereo i od zawsze go uzywam. Wydaje mi sie, ze tak jest najfajniej.

7

Odp: Jak grać w stereo ?

to dlaczego mi go nie wyslales Lewis ????

mam Cie prosic czy jak, juz mi wysylaj, co ty sobie wyobrazasz !!!

*- TeBe/Madteam
3x Atari 130XE, SDX, CPU 65816, 2x VBXE, 2x IDE Plus rev. C

8

Odp: Jak grać w stereo ?

A masz MAE :?:  :?:

9

Odp: Jak grać w stereo ?

Ja od roku 1996 stosowałem pewien patent - na jednym pokeyu grałem to samo co na drugim, tyle, że opóźnione czasowo o 1 lub 2 ramki - było to o tyle wygodne, ze nie musiałem nawet sprawdzać, czy dany komputer ma 2 pokeye czy też nie, a efekt był wielokrotnie lepszy od biernego odgrywania tego samego dźwięku bez przesunięć na obydwu pokeyach.

Pozdrawiam,

10

Odp: Jak grać w stereo ?

A o czym ja, k**** mowie, piszac ze "z echem"!

11

Odp: Jak grać w stereo ?

Macgyver czy Ty masz jakiś kompleks wiekowy ?
Przecież Ty w realu teraz wyglądasz zupełnie inaczej  :twisted:

Ci, którzy przemawiają w imieniu Boga powinni pokazać listy uwierzytelniające. J. Tuwim

12

Odp: Jak grać w stereo ?

A o czym ja, k***a mowie, piszac ze "z echem"!

Ja podałem konkretny przykład, jaki stosowałem, a opóźnienie jedno/dwu -ramkowe to raczej nie echo panie kolego - echo polega wielokrotnym powtórzeniu danego dźwięku/sekwencji ze zmniejszoną głośnością w stosunku wcześniejszego wybrzmienia, więc Lewisq do k***y nędzy nie nazywaj opóźnienia echem :P

13

Odp: Jak grać w stereo ?

Macgyver czy Ty masz jakiś kompleks wiekowy ?

A czy ty zawsz ćpasz, zanim zasiądziesz do kompa i zaczniesz czytać przeglądać forum ;P

Przecież Ty w realu teraz wyglądasz zupełnie inaczej

Ty też wyglądasz w realu zdecydowanie inaczej, np. jak podczas LP'98 kiedy to seksualnie napastowałeś Ptice. Btw. skąd ty możesz wiedzieć jak ja w realu wyglądam - zawsze gdy Cię widzę na party to jesteś nawalony jak stodoła :P

14

Odp: Jak grać w stereo ?

nie no nie przesadzaj, że na każdym party - raptem zdarzyło mi się to dopiero 2 razy (LP98 i LP2002 - wyraźnie widać, że nie sprzyja mi klimat zimowy na CP :) ), także chyba mimo wszystko jesteś większym drinkman'em ode mnie hehe

Ci, którzy przemawiają w imieniu Boga powinni pokazać listy uwierzytelniające. J. Tuwim

15

Odp: Jak grać w stereo ?

chyba mimo wszystko jesteś większym drinkman'em ode mnie hehe

ale większym tylko ze względu na gabaryty jedynie ;P

16

Odp: Jak grać w stereo ?

A o czym ja, k***a mowie, piszac ze "z echem"!

Ja podałem konkretny przykład, jaki stosowałem, a opóźnienie jedno/dwu -ramkowe to raczej nie echo panie kolego - echo polega wielokrotnym powtórzeniu danego dźwięku/sekwencji ze zmniejszoną głośnością w stosunku wcześniejszego wybrzmienia, więc Lewisq do k***y nędzy nie nazywaj opóźnienia echem :P

No wiec k****, za malo k****, k****.........
Masz racje. Ja to opoznianie zawsze nazywalem echem, dlatego tak wyszlo. Grunt, ze obaj wiemy o co chodzi... ;)

17

Odp: Jak grać w stereo ?

Masz racje. Ja to opoznianie zawsze nazywalem echem, dlatego tak wyszlo. Grunt, ze obaj wiemy o co chodzi... ;)

Dokladnie, uczcimy to jakas nalewka w Ornecie ;)

18

Odp: Jak grać w stereo ?

Żadnych nalewek. Tylko Mustak (lub inne wino za 3,50PLN).