1

Temat: Które lepsze???

Zaczynam robić kabel SIO2PC, ale w necie znalazłem dwa schematy jeden z układem MC1489
(z przełączniczkiem RI/DSR) i drugi z układem MAX232. Teraz moje pytanie. Który lepszy??

2

Odp: Które lepsze???

Ja mam maxa ale co za różnica ważne by działało. Z układu na maxie zarówno jednoukładowego jak i dwuukładowego jestem bardzo zadowolony!

Żyję bo Bóg tak chciał.

3

Odp: Które lepsze???

co lpesze ?? tam gdzie mniej pracy :-) a tak serio - to kazdy dziala

serdecznie proszę o maile na lotharek@lotharek.pl z tematem ATARIAREA - inne formy komunikacji zawodzą...
"The worth of all people is dependent on how they spend their life making contributions" - Kano Jigoro
FKMC /Fan Klub Malej Czarnej/   @Grey

4

Odp: Które lepsze???

No tak alpinista - zaraz się zacznie bum na Twoją osobę - bo wszyscy zrozumieją lansowanie MyIDE he he.

Żyję bo Bóg tak chciał.

5

Odp: Które lepsze???

przynajmniej można kupić :) - jak sobie sam ktos nie potrafi zrobić :)

ADRES: pin@atari.pl - konto zlikwidowane. Aktualny adres: pin(at)atari8.info

6

Odp: Które lepsze???

Zrobić każdy może, ale skąd wziąść wtyki SIO nie kastrując jakiegoś magneciaka?
Ja kupiłem na Allegro za 35zł i jestem zadowolony :) No może oprócz programu APE, a dokładnie jego ceny. Koleś chce za niego tyle, co za pełny, komercyjny system operacyjny - imo: wariat ;)
Jest jeszcze Atari810, ale to na razie wczesna beta.

7

Odp: Które lepsze???

Jako alternatywe do APE mozecie uzywac R5. Jest za free i dziala calkiem spoko. Spoczywa w bazie plikow. Dla leniwych: http://atariarea.krap.pl/pliki.php?sec=show&id=530

8

Odp: Które lepsze???

5eba: Cieszy mnie to, że jesteś zadowolony z kabelka ... :)

STYMulator JIL ST YM2149 mjuz:k @ gnu/linux
SIUP (SIo2Usb2Pc) - SIO2PC USB Edition
PIN ready logo
3M / InD: ... na kasetach były zabezpieczenia w postaci tzw. "mikropierdnięcie" ...

9

Odp: Które lepsze???

niektórzy zamiast kupować wtyczki sio, kupowali gniazdo DB9 i sio2pc montowali w środku kompa. też niegłupie rozwiązanie. ja mam na mc1489 i nie narzekam. w dodatku składa się banalnie - żadnych dodatkowych elementów.

Hitler, Stalin, totalniak, SSman, NKWDzista, kaczor dyktator, za długo byłem w ChRL, wypowiadam się afektywnie.

10

Odp: Które lepsze???

Rozwiązanie może i dobre, ale niewygodne w przypadku posiadania większej ilości atarynek.

11

Odp: Które lepsze???

tia. wyjątkowo antykolekcjonerskie.

Hitler, Stalin, totalniak, SSman, NKWDzista, kaczor dyktator, za długo byłem w ChRL, wypowiadam się afektywnie.