1

Temat: Pomocy ! poszukuję kontaktu w agencji reklamowej !

Mam bardzo ciekawą propozycję, jeśli ktoś z Was pracuje w jakiejś agencji reklamowej lub ma jakiegoś znajomego w takowej to koniecznie się zemną skontaktujcie.
Jeżeli sprawa dojdzie do skutku to obiecuję Wam udział w zyskach !:)

Pozdrawiam!:)

800XL  XC12  LDW 2000  Portfolio  1040 ST, STE  Falcon 030 (Deskpro)  Jaguar
... oraz inne grzyby i Amigi :-P

2

Odp: Pomocy ! poszukuję kontaktu w agencji reklamowej !

a dokładniej ??

ADRES: pin@atari.pl - konto zlikwidowane. Aktualny adres: pin(at)atari8.info

3

Odp: Pomocy ! poszukuję kontaktu w agencji reklamowej !

hej

ja pracuje w agencji reklamowej ...

o co chodzi? :)

moj adres: piotr@kni.com.pl

pozdr

Piotr

Falcon CT60, CTPCI z Radeon 9250, Ethernat
260 ST, 520 ST, 1040 STFM, Mega ST4, STacy, ST Book, 520 STe, TT 030, Mega STe
Jaguar CD + Catbox, Lynx MKI i MKII
65XE ultimate, stereo, 800 XL + 1010 +1050

4

Odp: Pomocy ! poszukuję kontaktu w agencji reklamowej !

Witam:)
Fajnie że się odezwaliście:)
Mam pomysł, dość dobry który chciałbym sprzedać. Jest to pomysł na małą reklamę telewizyjną dla np. Banku w dwóch wariantach. Pomysł jest dość bystry (nabija się z innych reklam - czyli jest zaskakujący itp.).
Jeśli możecie mi ułatwić dostanie się do właściwych osób to czekam na info:)
Zapewniam że dobrze na tym wyjdziecie !

Kontakt: tdc@hoga.pl

Pozdrawiam

800XL  XC12  LDW 2000  Portfolio  1040 ST, STE  Falcon 030 (Deskpro)  Jaguar
... oraz inne grzyby i Amigi :-P

5

Odp: Pomocy ! poszukuję kontaktu w agencji reklamowej !

w reklamie użyjemy Atari do rozjebania zabezpieczen sieci w banku. To jest pomysł :)

ADRES: pin@atari.pl - konto zlikwidowane. Aktualny adres: pin(at)atari8.info

6

Odp: Pomocy ! poszukuję kontaktu w agencji reklamowej !

Tdc - znam troche te klimaty. Jak sie z tym przebijesz i jeszcze przy okazji Cie nie orzna na kase to stawiam Ci latem 3 byxy...

Odp: Pomocy ! poszukuję kontaktu w agencji reklamowej !

tytul filmu " Pinerminator " gosc stoi pod sciana placzu z ATW na plecach ,

ACTION :)) ................;

World f**k Olympique Marseille & Legia Warszawa i Sochi 2014

8

Odp: Pomocy ! poszukuję kontaktu w agencji reklamowej !

TDC - mówiąc w skrócie zapomnij albo nakręć z kolegami i wyślij do Śmiechu Warte albo joemonster.org . Copywriterzy w agancjach mają po 15 fantastycznych pomysłów na dzień (albo i na godzinę jak się naszprycują), więc mają zapas pomysłów na następne 1300 lat.

Zrobienie reklamy to tak kosztowny i skomplikowany proces (głównie z powodu koszmarnie pogmatwanej komunikacji pomiędzy działami w wielkich korporacjach), że pomysł jest w tym wszystkim najmniej ważny. Dlatego najczęściej po prostu płaci się komuś znanemu, żeby swoją facjatą sprzedał produkt. Ostatnio w najczystszej postaci stosuje tą przebiegłą strategię Radio Zet i ich agencja.

Z mojej (dawnej) działki to np. zapomnij, żeby komukolwiek sprzedać pomysł na grę. Po prostu pomysł jest nic nie wart. Może grubaśny Design Document ze szczegółowym planem wykonania gry, ale po co kupować od kogoś, jak chłopcy z teamu w weekendy wyprodukowali 5 świetnych??? Oczywiście koloryzuję, ale tak to mniej więcej się toczy.

http://www.5oft.pl/

9

Odp: Pomocy ! poszukuję kontaktu w agencji reklamowej !

TDC: Tylko nie mów że będzie tam motyw prosto ze STAR WARS ;-) ... 

ps. Jak tam mistrzu, obroniłęś się już ? (sorki za prywate off topic)... bo ja jeszcze walczę z tym naszym WATem ;-)
ps2. Wiesz o tym że ROBOCOP -> jeśli go znasz -> też chodzi do nas na Kaliskiego :)

Niech moc będzie z tobą
pozdro ;-)

Zajec/sword ;)

10

Odp: Pomocy ! poszukuję kontaktu w agencji reklamowej !

Mariusz Zając: ach Ty ! Teraz już wszyscy wiedzą !:-) Pozdrawiam :) nie mam teraz czasu odpowiem niebawem:)
pzdr.

800XL  XC12  LDW 2000  Portfolio  1040 ST, STE  Falcon 030 (Deskpro)  Jaguar
... oraz inne grzyby i Amigi :-P

11

Odp: Pomocy ! poszukuję kontaktu w agencji reklamowej !

ćili sie jeszcze broni ;)

The UNIX Guru`s view of Sex:
unzip; strip; touch; finger; mount; fsck; more; yes; umount; sleep

12

Odp: Pomocy ! poszukuję kontaktu w agencji reklamowej !

Mariusz:
Co się tyczy STAR WARS to wplątał mnie w to niejaki Piotrek, który studiował ze mną na WATcie na pierwszym roku, ale gdy zobaczył co się dzieje to uciekł do innej uczelni ! :->
Był to o tyle przemyślany ruch, że teraz już swoją uczelnię zakończył a ja jeszcze nie ...

A ja teraz staram się rozpleniać wiedzę o Atari wśród fanów SW :)
a propos jeden chce sobie kupić Falcona :) Jak ktoś ma do sprzedania to niech da znać :)

Robocopa nie znam - ale mam nadzieję że poznam :)

Odnośnie Ciebie i mnie na WATcie to:
Ja zostałem ponownie przyjęty na 9 semestr i jest z tym trochę problemu, gdyż są nowe przedmioty i musze je normalnie zaliczać aby mnie dopuścili do dyplomu (zupełnie tak jakbym miał jeszcze mało zaległości :-(
Dodatkowo chyba stracę swojego promotora (dowiedz się o swojego !) ... same rewelacje !:->
:-)
Teraz w niedzielę mam egzamin u kompletnego świra ! Takiego jeszcze nie widziałem i nie słyszałem o takim. Zwykle tacy jegomoście wszybko wylatywali z tej oczelni (WAT zwykle dba o swoją renomę), ale ten trzyma się pazurami i wysokimi plecami. Dodatkowo studenci się go boją (bo próbowałem coś z tym zrobić - i nic nie wyszło...).

Dowiedz się co się z Tobą dzieje bo może też musisz coś zdawać itp. Właściwe to powinieneś się bać, bo spokojni  mogą być jedynie Ci którzy mają już absolutorium :(

Z tego co pamietam miałem Tobie coś wyjaśnić z baz danych ... ale się nie odzywałeś - myślałem że już masz zaliczone !:) A ja już nic nie pamiętam - ale postaram się sobie przypomnieć jeśli chcesz :)
Teraz Sikor się ze mną umówił że mam go uczyć programowania:)

A co u Ciebie ? Odezwij się :)
Z Sikorem myślimy o jakimś sztabie - może sie spotkamy ?:)


Pin:
Dobry pomysł !:-D


Nosty:
Mam nadzieję że Atarowcy mnie nie orzna :)


pirx:
Pewnie mnie nie pamiętasz - ale ja Ciebie pamiętam i myślę że nic się nie zmieniłeś :-)

Odnośnie Copywriterów to jak w ostatnich latach patrzę na reklamy w TV to ilość nie przekłada się w jakość. Ogólnie jest mało wesołych czy śmiesznych reklam :-(
Mój pomysł jest rewelacyjny na tym tle (np. ze względu na aspekt marketingowy itp.).

Już nie pracujesz w Mirage ?? przestałeś zajmować się grami ?
Szkoda:(
ale może lepiej na tym wychodzisz:)


Pozdo dla wszystkich !:)

800XL  XC12  LDW 2000  Portfolio  1040 ST, STE  Falcon 030 (Deskpro)  Jaguar
... oraz inne grzyby i Amigi :-P

13

Odp: Pomocy ! poszukuję kontaktu w agencji reklamowej !

tak czytam i czytam
jest tu ktos na tym forum kto skonczyl wyzsza uczelnie w piec lat?
ale chodzi mi o: skonczyl z dyplomem ukonczenia :D

ps. mimo swojego wieku - nadal studiuje ;)

The UNIX Guru`s view of Sex:
unzip; strip; touch; finger; mount; fsck; more; yes; umount; sleep

Odp: Pomocy ! poszukuję kontaktu w agencji reklamowej !

ja oweszm, ale w stopniu inzynierskim, teraz dorabiam magistra, ale wszystko wedlug terminow.

Atari: FireBee, (Falcon030 CT60e SuperVidel SvEthlana CTPCI), TT, (520ST Pak030 Frak PuPla Panther), (520ST 4MB ST RAM 8MB TT RAM CosmosEx SC1435), (1040STFM UltraSatan SM124), (1040STE 4MB ST RAM 8MB TT RAM CosmosEx NetUSBee SM144 SC1224), 260ST, 520 ST+, (MEGA ST SM125), (65XE Rapidus U1MB VBXE SIDE2 SIO2PC), (Jaguar SkunkBoard), Lynx II, 2x Portfolio