26

Odp: 65c816 @ 14 MHz

Krap, a dawno napisałeś? Bo ta firma się chyba składa tylko z dwóch osób, szefa i sekretarki imieniem Linda, która przychodzi raz na tydzień obrobić maile ...

KMK
? HEX$(6670358)

27

Odp: 65c816 @ 14 MHz

ciekawe czy tylko obrabia  :rolleyes:  ... emaile :twisted:  :twisted:  :twisted:

Pewnie więcej ma zwierzątek - niż emaili  8)

Draco, czyżbyś coś wiedział na ten temat???  :rolleyes:  :lol:

FAQ: Cegła waży kilogram i pół cegły. Ile ważą dwie cegły ? :D

JIL 4EVER!

28

Odp: 65c816 @ 14 MHz

napisalem do nich nie wiem, ze dwa tygodnie temu? cos kolo tego, moze troche dawniej.

a co do wysylania probek, to oni traktuja to moje zamowienie raczej tak w kategorii probek. 20 elementow po 6 dolarow, nie wyglada to na bulk raczej. :)

--
= krap.pl =

29

Odp: 65c816 @ 14 MHz

i kupsko - ja tam zapytam thePinka - może jego źródło jest bardziej "dostępne" :D - ale za to droższe. eee - byle było.

ADRES: pin@atari.pl - konto zlikwidowane. Aktualny adres: pin(at)atari8.info

30

Odp: 65c816 @ 14 MHz

bedzie trzeba wyslac delegacje, kto chce miec wakacje ? :)

*- TeBe/Madteam
3x Atari 130XE, SDX, CPU 65816, 2x VBXE, 2x IDE Plus rev. C

31

Odp: 65c816 @ 14 MHz

napisalem do nich nie wiem, ze dwa tygodnie temu? cos kolo tego, moze troche dawniej.

A napisałeś mailem, czy wypełniłeś order form na ich stronie? Bo tam jest coś o płaceniu z góry w przypadku przesyłek międzynarodowych, może zlali twojego maila z tego paragrafu.

Poza tym może by uderzyć bliżej, np. to http://www.isystem.com/ mi wygląda na Niemcy.

KMK
? HEX$(6670358)

32

Odp: 65c816 @ 14 MHz

czy taki dopal da sie zrobic w formie zewnetrznej, czy trzeba bedzie molestowac pasia na parties?

don't come after... please don't follow me along. when you read this, i'll be gone...

33

Odp: 65c816 @ 14 MHz

no, tak zupelnie bez ingerencji to sie nie da. pasiu pisal, ze bedzie zewnetrzne, jakkolwiek podlaczane przez jeszcze dodatkowe gniazdo, ktore trzeba bedzie sobie wyfasowac.

--
= krap.pl =

34

Odp: 65c816 @ 14 MHz

.. .a Cart + Expansion, czy PBI nie wystarczy ?? (+ drobne modyfikacje w środku ofkoz) - bo, wiadomo; 65 bez ECI, czy XEGS - sprawa oczywista.

ADRES: pin@atari.pl - konto zlikwidowane. Aktualny adres: pin(at)atari8.info

35

Odp: 65c816 @ 14 MHz

no nie wystarczy ponoc.

--
= krap.pl =

36

Odp: 65c816 @ 14 MHz

Krap - wiem to już od miesiąca - popatrz na date posta :) (oraz stosowny post w innym topicu o dopałce)  :twisted:

ADRES: pin@atari.pl - konto zlikwidowane. Aktualny adres: pin(at)atari8.info

37

Odp: 65c816 @ 14 MHz

jestem zakrecony jak sloik z dzemem do konca kwietnia i nie trybie. :)

--
= krap.pl =

38

Odp: 65c816 @ 14 MHz

drac030 napisał/a:

A poza tym trzeba tego... (bierzemy kamasza w rękę i walimy w mównicę) doścignąć i PRZEŚCIGNĄĆ ... emulatory.

A poza tym trzeba tego...(kałasz w rękę i REWOLUCJA) napisać emulatory nowych atarek dla nie-właścicieli nowych proców [:-) oczywiście na 65 XE standart]