26

Odp: Forever 2k6

AS: no chyba zartujesz. My nie zrobimy petli?

27

Odp: Forever 2k6

zrobimy nie ma takiej obcji abyśmy nie zrobili..
Będzie ostro!!!!

28

Odp: Forever 2k6

a jedzie ktos z polnocy procz mnie ? :>

"wszystko się kiedyś kończy......."

29

Odp: Forever 2k6

Widzisz stryjku... przypadła Ci wielka misja... reprezentowania Polski północnej na 4ever... broń naszego honoru ;) Los atarowskiej północy leży w Twoich rękach ;)

30

Odp: Forever 2k6

Dobra, juz tak konkretnie. Szukam naiwnych na kurs: Poznan-Wrocek-ew. Opole-Trencin w obie strony.

31

Odp: Forever 2k6

jeśli można to też bym się pisał, tylko... jaka jest dokładna data i miejsce (sic)?:)?:)?:)

32

Odp: Forever 2k6

Wlodo: jako, ze widze, ze do Wawy daleko nie masz to po prostu sie laduj do Libatrona w czwartek wieczorem.

33

Odp: Forever 2k6

też sądzę, że pociąg to dobre rozwiązanie
CZy wiadomo już, którym pociągiem jedzie brygada warszawska?
bo samemu, to mi sie nie chce tyle km jechac...:)

34

Odp: Forever 2k6

Poszukaj pociagu wyjezdzajacego po poludniu w czwartek z Wawy. Jest jeden, a do tego byl gdzie juz poruszany ten temat na forum. O nawet w tym watku: post numer 13. To jest ten pociag, tylko Mikey podal rozklad od Katowic.

35

Odp: Forever 2k6

Dobra, jesli uda mi sie zalatwic wolne na piatek to w czwartek dosiadam sie z zapasami :]

ślamk!

36

Odp: Forever 2k6

niejaki sudi napisał/a:

do ludzi ze wszystkich platform (nie chce mi sie logowac po roznych forumach i zostawiac info, jak ktos to przeczyta, niech wklei gdzie trzeba i juz :)
Ogolnie moj plan na "libation train" wyglada tak:
chce jechac w piatek (o ktorej to zalezy czy zbierze sie jakas ekipa) z Czeskiego Cieszyna (pociagi jezdza czesto, bodajze co 1.5, 2h, przynajmniej tak bylo 4 lata temu). mozemy sie spotkac w Polskim Cieszynie na PKP,PKS (sa kolo siebie), moge odebrac z dworca itp. no problemo. Dojazd do Cieszyna nie powinien nikomu sprawic wiekszych klopotow, z Krakowa,Katowic jezdza busy bardzo czesto (nrmlny bilet z Katowic stoi circa 13zyli, z Krakowa do 15).mieszkam w Skoczowie, to 15km od Cieszyna (tez dojazd jest b.dobry z/do Cieszyna i Kato/Krakowa) ->jest mozliwosc nawet przenocowac u mnie i to wieksza ilosc osob. Pisze to po to ze jakby np. zebrala sie ekipa na wyjazd w sobote rano (chociaz wolalbym jechac jednak w piatek) to mozna u mnie kimnac z piatku na sobote. to info dla tych co jada z daleka.
Tyle ja, czekam na odzew. sudiz@o2.pl , +48 887 023 555 , GG: 2773978