Temat: Radiostacja!

Piszę o tym dopiero w 10 godzin po zakończeniu audycji, bo myślałem że ktoś już to wcześniej zrobi. Brawa dla Xa za ideę i za to, że to ruszyło. Wiem można ponażekać bo oprogramowanie złe, bo u mnie nie szło... Mnie też nie poszło w standarcie, dopiero po zainstalowaniu peercasta i odpaleniu winampa ruszyło. Tz. winamp zaraz wywalał komunikat, że wykonał nieprawidłową operację, ale za to strumień dźwięku ruszył. Trochę nalęży poeksperymentować - sam zacząłem poszukiwania o 21.00 a wstrzeliłem się o 22.55. Ale warto było ... Brawo X!

Żyję bo Bóg tak chciał.

2

Odp: Radiostacja!

hejka, no cóż, dużo było nidociągnięć ale zabawa przednia ;)) i klimacik sie wytworzyl bardzo cool ;))  Natomiast chcialem powiedziec, ze trzeba bedzie pomyslec  o rezygnacji z peercasta, sprobowac nieco innego połączenia.  I myslę, że w najbliższym czasie się tym zajmę.  no i powoli bed eliminowal reszte niedociagniec technicznych.  pozdrawiam wszystkich ;))

Im dłużej czekamy, tym wzorek jest większy" (c) by Sikor

3

Odp: Radiostacja!

zglaszam swoj akces do helpa ... jakby bylo trzeba jakies jingle, przerwe na reklame ( :D ) cy cus to z checia wspomoge :)

4

Odp: Radiostacja!

witam :) rowniez wczoraj sluchalem tej super stacji iksa ... u mnie bez problemu ruszylo . mam nadzieje ,ze bedzie czesciej stacyjka nadawala .. posluchalbym sobie w pracy :) pozdrowiam i tak trzymac !!!

5

Odp: Radiostacja!

Ced!!  jingle tak tak. ;))  jestem z tym do tylu.  w dodatku teraz mam karte w serwisie ;(

Im dłużej czekamy, tym wzorek jest większy" (c) by Sikor

6

Odp: Radiostacja!

Bardzo fajne radyjko. Także bardzo fajni goście bardzo fajnie psujący sprzęt ;)
Ale niezły hardkor słuchać tego w dodatku na starym sprzęcie - p200Mhz-po downmix all to mono dało się słuchać na tym staruszku.
A poważnie - brawa dla Xa że mu się chce! Powodzenia na dalsze audycje!
Jeszcze pytanie - co to w końcu był za dźwięk, bo nie usłyszałem?

grzybson/SSG^NG

7

Odp: Radiostacja!

Dzieki Iksie (I goscie tez!) za wspaniala zabawe. No i za sajgonki :)

8

Odp: Radiostacja!

rozwiązanie konkursu w następnej audycji.  a tu możecie luknąć na fotosy ;)) 

http://uxa.slight.pl/

Im dłużej czekamy, tym wzorek jest większy" (c) by Sikor

9

Odp: Radiostacja!

haha. X-Raz dał sobie zrobić zdjęcia! :D

no.. do mnie tym razem radyjko nie dotarło.. kto nagrywał i udało mu się nagrać najwięcej?

Hitler, Stalin, totalniak, SSman, NKWDzista, kaczor dyktator, za długo byłem w ChRL, wypowiadam się afektywnie.

10

Odp: Radiostacja!

dobra ... pomysle sie zrobi ... zarzuc jakies przyklady, wizje, co to mialoby byc ... moze podaj tematy chiptunek ktore mozna wykorzystac ... posaram sie cos szybko wymotac, pare sztuk :)

11

Odp: Radiostacja!

Eeee cos z klasyki ?  draconusy, jet set willy i inne classiki,   a w drugim  jinglu moze cos z legend sceny Daxey, Bartman.  mogłoby coś pogadac: jakies smieszne hasła: scenowo folklorystyczne: typu: Radio UXA - radio dla prawych ziomów,  śmierć musi iść spać my jeszcz posiedzimy przy Mikerofonach ;))  i tympodobnme ;))   licze na troche wlasnej inwencji ;))

Im dłużej czekamy, tym wzorek jest większy" (c) by Sikor

12

Odp: Radiostacja!

hasła scenowo-folklorystyczne koniecznie wokalem X-Raya albo jakiejś ponętnej blondyny. :]

Hitler, Stalin, totalniak, SSman, NKWDzista, kaczor dyktator, za długo byłem w ChRL, wypowiadam się afektywnie.

13

Odp: Radiostacja!

A skad bedziesz wiedzial, ze ona jest ponetna :P :)

14

Odp: Radiostacja!

No i ze jest blondyna? ;)

15

Odp: Radiostacja!

pomysl z haslami przedni. to ja w takim razie poprosze forumowiczow o zapodanie przykladow naszych folklorystycznych wypowiedzi. jak juz bede mial baze danych, to po prostu to nagram, zloze do kupy i podesle gdzie trzeba :)

16

Odp: Radiostacja!

mazi, lewiS: no a X-Raz to nie pasuje do opisu? ;>

Hitler, Stalin, totalniak, SSman, NKWDzista, kaczor dyktator, za długo byłem w ChRL, wypowiadam się afektywnie.

17

Odp: Radiostacja!

Za mocny zarost :)