1

Temat: Irda Usb

Witam wszystkich. Chcialem sobie zainstalowac w pracy irde na usb,ale nie potrafie znalezc w necie sterownikow pod 98 no i zwracam sie prosba :) czy moze ktos ma jakis link lub stery do takiego urzadzenia.Na tej irdzie nie pisze nic konkretnie jaki model czy cos -  tylko jest napis: IrDA USB

2

Odp: Irda Usb

najpierw napisz jaka to irda (producent, model) , bo to dosc istotne.

Im dłużej czekamy, tym wzorek jest większy" (c) by Sikor

3

Odp: Irda Usb

mam wrazenie czy rzeczywiscie coraz wiecej pojawia sie tu pytan majacych tyle wspolnego z atari co ojciec rydzyk z biedakami...

The UNIX Guru`s view of Sex:
unzip; strip; touch; finger; mount; fsck; more; yes; umount; sleep

4

Odp: Irda Usb

tego wlasnie nie pisze jaki producent .. na obudowie jest tylko napis Irda USB i to wszystko

5

Odp: Irda Usb

A jak wygląda - tak jak te (badziewia) na allegro?

6

Odp: Irda Usb

Jak jaszcze nie masz, to ściągnij tą łatkę:
http://www.microsoft.com/downloads/deta … laylang=en

7

Odp: Irda Usb

5eba dzieki sciaglem tego patha i zainstalowalem tylko ,ze nie ma zmian :) sterow szukam juz od wczoraj . myslalem ,ze nie bedzie problemow przeciez to tylko irda :) lemiel: to jest wlasnie taka zwykla irda z allegro

8

Odp: Irda Usb

ja dosłownie wczoraj kupiłem irdę na USB z myślą o mojej nokii i są sterowniki dla wind od 98 do 2003 włącznie - na pudełku widnieje logo: Gembird - jak jesteś zainteresowany tymi sterownikami to daj znać a wystawię to gdzieś na sieci do zassania.

9

Odp: Irda Usb

ok jesli mozesz to wystaw moze podejda dzieki

10

Odp: Irda Usb

Jellonek - zupełnie niepotrzebnie się przypierdalasz. Tu jest bałagan ;)-

wiesz - to jest tak, jak chce się dowiedzieć, czy w sobote Nietoperek miał kalesony w groszki - to właśnie tu należy o takie rzeczy pytać :D:D:D

ADRES: pin@atari.pl - konto zlikwidowane. Aktualny adres: pin(at)atari8.info

11

Odp: Irda Usb

A o skarpetach pinokia dyskutujemy na #atari8 :]

Ostatnio edytowany przez epi (2006-03-09 00:24:39)

Hitler, Stalin, totalniak, SSman, NKWDzista, kaczor dyktator, za długo byłem w ChRL, wypowiadam się afektywnie.

12

Odp: Irda Usb

Lepiej nie - bo zieloni się przyjebią :) - POLAND !! :D

ADRES: pin@atari.pl - konto zlikwidowane. Aktualny adres: pin(at)atari8.info