1

Temat: G.T. to FDD ?

Na Allegro pojawił się multi zestaw i dziwna nazwa FDD ....

http://www.allegro.pl/show_item.php?item=80340478


A co to ?? 


PS. Koniec licytacji: czw 12 sty 2006 14:27:50 CET

2

Odp: G.T. to FDD ?

No... może Indus GT? Pasowałoby :)

Ostatnio edytowany przez miker (2006-01-11 18:55:31)

I Ty zostaniesz big endianem...

3

Odp: G.T. to FDD ?

raczej nie INDUS G.T - inaczej conieco wyglądał - choć widziałem to ostatnio 14 lat temu bodajże. Być może ktoś lasce powiedział, że jest to z tym zgodne - a wygląda mi to na LDW2000. Bardziej zastanawia mnie ten monitor :)

... a klawisze jak zęby staruszki :D:D - haha

ADRES: pin@atari.pl - konto zlikwidowane. Aktualny adres: pin(at)atari8.info

4

Odp: G.T. to FDD ?

Indus GT jest z tego co mi wiadomo dość podobny do LDW - bo to jest w gruncie rzeczy to samo - przede wszystkim też ma czarną obudowę a zdjęcia są za słabe, żeby coś zdecydować.

KMK
? HEX$(6670358)

5

Odp: G.T. to FDD ?

W jakimś bajtku pisało chyba, że Indus GT to marka LDW w USA - fizycznie stacja jest identyczna z LDW2000.

https://www.youtube.com/watch?v=jofNR_WkoCE

6

Odp: G.T. to FDD ?

To jest Indus GT - wiem, bop miałem taką ;) Poza tym - indus GT to po prostu kanadyjska wersja LDW2000, to samo oprogramowanie, inny napęd - mój miał stylowy kluczyk opuszczany od góry, a nie przekręcany jak w innych stacjach, był czichszy niż LDW spotykane u nas ale... Life is brutal - z braku kasy musiałem kiedyś go sprzedać... ;( A może to ta sama stacja nawet...?

Sikor umarł...

7

Odp: G.T. to FDD ?

a czy indus GT nie był czasem koloru CA2001 ?? - pytam; przy niczym sie nie upieram - widziałem to dość dawno temu;-

ADRES: pin@atari.pl - konto zlikwidowane. Aktualny adres: pin(at)atari8.info

8

Odp: G.T. to FDD ?

Nie, był czarny jak LDW.  Zresztą Miker może potwierdzić - widział taką u mnie, jak ją miałem...

Sikor umarł...

9

Odp: G.T. to FDD ?

skoro ktos tam twierdzil na aukcji ze to G.T. 4 atari, a i wyglada podobnie do zdjec z atariki, to czemu sie jeszcze zastanawiacie czy to nie aby co innego?

ten watek wyglada jak kolejny z serii: dyskusja o niczym :D
w stylu: czemu woda jest mokra? :D

The UNIX Guru`s view of Sex:
unzip; strip; touch; finger; mount; fsck; more; yes; umount; sleep

10

Odp: G.T. to FDD ?

Udało mi się nabyć ten zestaw, i rzeczywiście jest to Indus GT.
Poszperałem trochę w necie i udało mi się znaleźć informację, że były produkowane dwie wersje tej stacji: "GT for Atari" i "GT for C64" (stąd to oznaczenie).
Nie wiem jak w wersji na commodore, ale w wersji na atari napęd był żywcem wzięty ze stacji 1050 - potwierdza to ta wersja którą posiadam, ta ze zdjęcia na Atariki oraz zdjęcia kilku stacji z eBay'a (które gdzieś w archiwum znalazłem). Napęd był do tego stopnia zaadaptowany, że zamiast zastosować nowy "kluczyk" dociskający (czy jak to tam się nazywa), skracano go ręcznie (o ok. 1/3) aby przekręcić go w nowej obudowie.
- może warto dodać tą informację do Atariki? (jeśli znajdzie się ktoś kompetentny ;))