1

Temat: Pacman intro...

Mam doła, dawno nie było konkursu, więc:
1. Intro/demo dla Atari xl/xe, musi chodzić na gołej 65XE;
2. Ma to być wariacja na temat klasycznej gry PacMan, choć elementy graficzne i muzyczne muszą być nowe i muszą w pracy występować;
3. Prace przysyłamy do mnie na pocztę, czyli a adres: sikor_soft@poczta.fm z dopiskiem "Pacman compo" do dnia 26.03.2006 roku (niedziela), do godziny 15:00
4. Dla prawidłowego przebiegu konkursu wymagane są conajmniej 3 prace conajmniej dwu autorów;
5. Prace zostaną udostępnione i przeprowadzona zostanie ankieta w celu wyboru zwycięzcy trwająca 1 tydzień.
6. Nagroda jest jedna i niepodzielna: czteropak piwa (lub karmi dla Grzybsona) plus 5zł na wino na majówce u Vaska lub na QuaSTcie (ewentualnie na sztabie Warszawskim). UWAGA!!! W przypadku remisu przewiduję dogrywkę pomiędzy zwycięzcami!!!
7. Praca musi mieć kilka screenów różniących się między sobą. Efekty specjalne mile widziane...
8. Odwołań i reklamacji od niniejszego konkursu nie uznaję i nie będę uznawał, a wszelkie offtopikowe komentarze i bluzgi w tym poście postanawiam ignorować.
9. Tym razem stwierdzenia "Sikor idź się lecz..."; "Sikor - nudzi Ci się" pozostaną w tym topiku bez komentarza z mojej strony, co nie oznacza że mogą być w niecny sposób przypomniane i wywołane w innych wątkach lub wykorzystane w inny mniej lub bardziej niekomercyjny sposób, w tym dopuszczam ich umieszczenie w produkcjach z serii "Napisz se", jakie przewiduję w przypadku dłuższego przebywania w podłym nastroju;
10. Osoby którym się niniejszy regulamin nie podoba proszone są o napisanie własnego konkursu, jego ogłoszenie i zasponsorowanie we własnym zakresie w zgoła innym wątku niż ten, gdyż tutaj i tak ich konkurs i regulamin nie będzie uwzględniony, ze szczególnym zwróceniem uwagi na niebranie udziału w konkursie;
11. Niniejszym ogłaszam, że ten regulamin nie jest najbardziej zakręcony na jaki mnie stać więc wszem i wobec zrzekam się nagrody za najbardziej pokręcony regulamin w dotychczasowych konkursach organizowanych przeze mnie
12. Niniejszy regulamin jest zmodyfikowaną wersją jednego z wcześniejszych regulaminów i zgoła nie oznacza to wcale, że do innego konkursu nie zostanie wykorzystana nowa, zmodyfikowana jego wersja lub nie zostanie w przyszłości stworzony nowy, mniej lub bardziej pokręcony regulamin.
--------------------------------------------------------------------------------
Do Pana Kierownika
Niniejszym kapituła tworząca ten konkurs prosi o banowanie wszelkich osób offtopikujących w tym wątku zgodnie z zasadą numer 6. Za przychylne rozpatrzenie niniejszej prośby skład jednoosobowej komisji kwalifikującej przysłane prace (plus Chuck Norris, który już zna wyniki od tygodnia z okładem) serdecznie dziękuje...

Sikor umarł...

2

Odp: Pacman intro...

a bedzie selekcja?

3

Odp: Pacman intro...

Czyli to ma być demko/intro gdzie jest coś związane z pacmanem, czy też ma być to forma gierki, bo nie wiem jak interpretować "2. Ma to być wariacja na temat klasycznej gry PacMan" ?

Ostatnio edytowany przez macgyver (2006-03-21 17:06:09)

4

Odp: Pacman intro...

Obaj posiadacie bana. :]

KMK
? HEX$(6670358)

5

Odp: Pacman intro...

macgyver napisał/a:

Czyli to ma być demko/intro gdzie jest coś związane z pacmanem[..]?

Jak najbardziej - na to wskazuje temat posta, nie napisałem pacman gra w temacie, tylko pacman intro.

Sikor umarł...

6

Odp: Pacman intro...

pomysł zacny, ale...

Sikorku, dla takiego projektu proponowałbym otworzyć osobną podstronę, przetłumaczyć rulezki na angielski i poszukać sponsorów na nagrody (np. klientów z Atari Age). Oczywiście wszystko pod warunkiem, że poważnie podchodzimy do tematu.. bo takie strzelanie konkursami jak z kałacha z nagrodami w postaci czteropaka zabija nierzadko zacną ideę...

pozdrawiam

Ostatnio edytowany przez grey/msb (2006-03-22 10:25:59)

Silly Venture - breaking the ATARI scene since 2000 ! :)

7

Odp: Pacman intro...

Sikor a nie myślałeś o tym aby swoje kunkursy wrzucać na Atari Age??
Grey dobrze radzi!!!! Na pewno coś tam by się działo (!!!!!)

8

Odp: Pacman intro...

Ta, szczególnie odbiór lub przesyłóka nagrody. Rozumiem że Grey i As sponsorują wysyłkę...? ;) Konkurs jest lokalny i niech tak zostanie.

Sikor umarł...

9

Odp: Pacman intro...

Sikor, część nagród na SV2k4 kupiłem, część dostałem od sponsorów (m.in. od Ciebie za co bardzo dziękuję raz jeszcze!). Jeśli zrobisz konkurs o charakterze "nielokalnym" to obiecuję publicznie poszukać Tobie sponsora na nagrodę/nagrody. Pozdrawiam.

Silly Venture - breaking the ATARI scene since 2000 ! :)

10

Odp: Pacman intro...

miala byc zuma a wyszlo jak wyszlo http://atari.pl/pacman.obx  ;-)

hehe


--- edit

use dzojstik

wystarczy dodac gołsty na algorytmie mini-max i pacman jest jak zloto.

Ostatnio edytowany przez xxl (2006-03-23 23:49:23)

http://atari.pl/hsc/ad.php?i=1.

11

Odp: Pacman intro...

Nie da sie zjesc o...

12

Odp: Pacman intro...

juz mozna :p

http://atari.pl/hsc/ad.php?i=1.

13

Odp: Pacman intro...

ludzie - fonty mu zróbcie jakie! :D

I Ty zostaniesz big endianem...

14

Odp: Pacman intro...

e tam, jest urok w atascii :)

http://atari.pl/hsc/ad.php?i=1.

15

Odp: Pacman intro...

Mi się ATASCII podoba w sumie ;) A nawiasem mówiąc oficjalne wyniki przedstawiają się tak:
Miejsce pierwsze i miejsce ostatnie: XXL. Więcej prac nie stwierdzono, nagród nie przyznano. Do zobaczenia w kolejmnym konkursie...

Sikor umarł...