Temat: Kupie magnetofon do Atari 130 XE z Turbo i carty Star Raiders I i II

Witam

Jestem zainteresowany zakupem w pelni sprawnego i kompletnego magnetofonu (CA12 lub odpowiednik) do Atari 130 XE z turbo KSO, Blizzard lub AST. Mile widziane kasety z grami w komplecie.
Dodatkowo poszukuje cartow do Atari z grami Star Raiders i Star Raiders II.

Pozdrawiam
NetSerwer

--------------------------------
Atari 65 XE | CA-12 z KSO Turbo 2000 | SN-360 | SIO2SD | MATT | Dokumentacja + książki od Retronics'a! | Atari 2600 Junior

2

Odp: Kupie magnetofon do Atari 130 XE z Turbo i carty Star Raiders I i II

Kup sobie nowiutki magnet (bez turbo) na Allegro: http://www.allegro.pl/show_item.php?item=95456926

STYMulator JIL ST YM2149 mjuz:k @ gnu/linux
SIUP (SIo2Usb2Pc) - SIO2PC USB Edition
PIN ready logo
3M / InD: ... na kasetach były zabezpieczenia w postaci tzw. "mikropierdnięcie" ...

3

Odp: Kupie magnetofon do Atari 130 XE z Turbo i carty Star Raiders I i II

Nowy (dokladnie taki jak na tej aukcji) to ja mam, ale chcialbym miec z Turbo...

--------------------------------
Atari 65 XE | CA-12 z KSO Turbo 2000 | SN-360 | SIO2SD | MATT | Dokumentacja + książki od Retronics'a! | Atari 2600 Junior

4

Odp: Kupie magnetofon do Atari 130 XE z Turbo i carty Star Raiders I i II

A na lutowaniu Ty się znasz? Bo jak tak, to podam Ci opis co i jak zrobić i wmontujesz sobie sam. + kartridż do tego bo tak najłatwiej i NAJWYGODNIEJ

5

Odp: Kupie magnetofon do Atari 130 XE z Turbo i carty Star Raiders I i II

Znac sie znam troche zaledwie, wiec sie nie podejme.
A Ty bys sie podja? Moze jakos bysmy sie dogadali...?

--------------------------------
Atari 65 XE | CA-12 z KSO Turbo 2000 | SN-360 | SIO2SD | MATT | Dokumentacja + książki od Retronics'a! | Atari 2600 Junior

6

Odp: Kupie magnetofon do Atari 130 XE z Turbo i carty Star Raiders I i II

Ano, to szczeguły w e-mailu, poczytaj

7

Odp: Kupie magnetofon do Atari 130 XE z Turbo i carty Star Raiders I i II

sio2pc sobie kup..albo hdd do atarki. magnet zabije w tobie wszytsko co pozwala cierpliwie czekac

serdecznie proszę o maile na lotharek@lotharek.pl z tematem ATARIAREA - inne formy komunikacji zawodzą...
"The worth of all people is dependent on how they spend their life making contributions" - Kano Jigoro
FKMC /Fan Klub Malej Czarnej/   @Grey

8

Odp: Kupie magnetofon do Atari 130 XE z Turbo i carty Star Raiders I i II

alp - ty jak zawsze :P

gosciu z tekstem: che kupic sobie magnetofon
odp.: kup sobie wierze z cd/dvd/hujwicojeszcze :D

The UNIX Guru`s view of Sex:
unzip; strip; touch; finger; mount; fsck; more; yes; umount; sleep

9

Odp: Kupie magnetofon do Atari 130 XE z Turbo i carty Star Raiders I i II

Hihi :-) O tym samym sobie pomyslalem ;-)
HDD do Atarynki planuje wstawic, ale szum kaseciaka i "darcie kota" podczas wczytywania F-15 jest jedyne w swoim rodzaju!

MM: Post wyedytowany, przeczytaj regulamin.

--------------------------------
Atari 65 XE | CA-12 z KSO Turbo 2000 | SN-360 | SIO2SD | MATT | Dokumentacja + książki od Retronics'a! | Atari 2600 Junior

10

Odp: Kupie magnetofon do Atari 130 XE z Turbo i carty Star Raiders I i II

jell: mzoe i moja wypoiwedz ch.. wnosi ale twoja jeszcze bardziej. nie pasi sie - czepnij sie tramwaja.

serdecznie proszę o maile na lotharek@lotharek.pl z tematem ATARIAREA - inne formy komunikacji zawodzą...
"The worth of all people is dependent on how they spend their life making contributions" - Kano Jigoro
FKMC /Fan Klub Malej Czarnej/   @Grey

11

Odp: Kupie magnetofon do Atari 130 XE z Turbo i carty Star Raiders I i II

Nie darcie kota, ale krzyk daunow... ;)

12

Odp: Kupie magnetofon do Atari 130 XE z Turbo i carty Star Raiders I i II

ehh - wlasnie; a przy okazji - ma ktos schemat TURBO BLIZZARD ?????????????????????????????????????????????????????????????????????????? (Zenon ?? :) )

ADRES: pin@atari.pl - konto zlikwidowane. Aktualny adres: pin(at)atari8.info

13

Odp: Kupie magnetofon do Atari 130 XE z Turbo i carty Star Raiders I i II

Pewnie, że Zenon ma i nawet go opublikował o tutaj: http://www.serious-dial.atari.pl/Serious/S13/A18.html

14

Odp: Kupie magnetofon do Atari 130 XE z Turbo i carty Star Raiders I i II

Acha, acha. Na wyjściu jest znajoma dioda, podobno niepotrzebna :) Wyczytałem, że czasami :) elektronicy ładują dodatkowe elementy by podnieś swój prestiż. Nie radzę jej pomijać, a jak już, to służę innym schematem . Wyjście OC zrobione jest na tranzystorku.

15

Odp: Kupie magnetofon do Atari 130 XE z Turbo i carty Star Raiders I i II

Witam, chciałbym aby ktoś udzielił mi rady jak przerobić magnetofon atari na turbo - pisać na e-maila...        lukig2@interia.pl

Gorąca lutownica wygląda dokładnie tak samo jak zimna.

16

Odp: Kupie magnetofon do Atari 130 XE z Turbo i carty Star Raiders I i II

NetSerwer - carta Star Raiders oczywiscie kupisz u mnie.  Cena bardzo promocyjna jesli odpowiesz mi na pytanie co takiego widzisz w tej grze??? Dla mnie to jedna z najmniej grywalnych gierek na atari ;)
SR 2 niestety aktualnie nie posiadam w nadmiarze.