Temat: Track0

Daję do bałaganu bo temat nie dotyczy Atari, ale pewnie niejeden z nim się spotkał ( wiem zaraz EPI powie kto jak kto ... ale ja potrzebuję). Może od początku ...Kupiłem płytę Kultu i jest na niej Track0. Mój obecny sprzęt tego utworu nie widzi ( poprzedni widział i śmiałem się kiedy odtworzenie dla kogoś stanowiło problem). Postanowiłem więc zrzucić wszystkie ścięzki na dysk i nagrać na nowo z normalną numeracją. Niestety wszystkie programy które testowałem (odtwarzacze i rippery) nie widzą pierwszego utworu! W najlepszym przypadku jest podany czas rozpoczęcia pierwszego utworu 4:47. Czy ktoś dysponuje wiedzą / programami umożliwiającymi wydobycie TRACK0

Żyję bo Bóg tak chciał.

2

Odp: Track0

A czy przypadkiem nie jest to zalezne od sprzetu, tak samo zreszta jak na stacjonarnych playerach(?)

HINT: zassij sobie mp3 ;-)

Ostatnio edytowany przez vulgar (2006-04-07 12:52:01)

Don't take it too seriously my love.

/// more for your atari ///

3

Odp: Track0

mirusvf: no offence, chodziło tylko o to, że każdy z nas ma na koncie mniej lub więcej mniejszych lub większych wykroczeń przeciwko regulaminowi i przed rozpoczęciem wytykania ich innym (szczególnie nowym, o czym sam kiedyś AFAIR pisałeś), powinniśmy się odrobinkę zastanowić. A że to był twój topic...
No nic, na następnym party tradycyjnie pijemy na zgodę i to by było EOT. :]

Ostatnio edytowany przez epi (2006-04-07 13:49:52)

Hitler, Stalin, totalniak, SSman, NKWDzista, kaczor dyktator, za długo byłem w ChRL, wypowiadam się afektywnie.

4

Odp: Track0

Easy CD-DA Extractor

Ci, którzy przemawiają w imieniu Boga powinni pokazać listy uwierzytelniające. J. Tuwim

5

Odp: Track0

WenSuite ;)

Sikor umarł...

6

Odp: Track0

CD-Off-Reader?

Don't take it too seriously my love.

/// more for your atari ///

Odp: Track0

EAC (Exact Audio Copy)

Atari: FireBee, (Falcon030 CT60e SuperVidel SvEthlana CTPCI), TT, (520ST Pak030 Frak PuPla Panther), (520ST 4MB ST RAM 8MB TT RAM CosmosEx SC1435), (1040STFM UltraSatan SM124), (1040STE 4MB ST RAM 8MB TT RAM CosmosEx NetUSBee SM144 SC1224), 260ST, 520 ST+, (MEGA ST SM125), (65XE Rapidus U1MB VBXE SIDE2 SIO2PC), (Jaguar SkunkBoard), Lynx II, 2x Portfolio

8

Odp: Track0

oo właśnieo tym zapomniałem!!!! EAC jest najlepszy!

Ci, którzy przemawiają w imieniu Boga powinni pokazać listy uwierzytelniające. J. Tuwim

9

Odp: Track0

ja tam piłuje ze z - krakowanego goldwave'a :) -

(hehe - piractwo) :D

ADRES: pin@atari.pl - konto zlikwidowane. Aktualny adres: pin(at)atari8.info

10

Odp: Track0

EAC nie widzi zerowej ścieżki na CD-RW 16(32)/10/40. :P

mirusvf uderz do mnie na priva.

Zawsze mam rację, tylko nikt mnie nie słucha.

Odp: Track0

No to widac wina napedu...

Atari: FireBee, (Falcon030 CT60e SuperVidel SvEthlana CTPCI), TT, (520ST Pak030 Frak PuPla Panther), (520ST 4MB ST RAM 8MB TT RAM CosmosEx SC1435), (1040STFM UltraSatan SM124), (1040STE 4MB ST RAM 8MB TT RAM CosmosEx NetUSBee SM144 SC1224), 260ST, 520 ST+, (MEGA ST SM125), (65XE Rapidus U1MB VBXE SIDE2 SIO2PC), (Jaguar SkunkBoard), Lynx II, 2x Portfolio