1

Temat: Gdzie/od kogo można kupić kabelek SIO2PC

Witam wyszystkich,


postanowiłem wybrać się w podróż sentymentalną i zakupiłem sobie na allegro Atari 800 XL. Przeszukałem sieć i naściągałem sobie trochę oprogramowania. Teraz do szczęścia mi tylko brakuje możliwości użytcia tegoż na moim Atari.  Stąd moje pytanie o kabelek. Chciałbym sobie takowy kupić najlepiej w okolicach Warszawy lub Lubline ewentualnie via allegro. Osobiście nigdy lutownicy nie trzymałem w ręku i zasadniczo nie palę się do tego :)

Czy to http://drac030.krap.pl/sio2bsd.tar.gz jest jedynym softem do osługi kabelka pod Linuxem? I czy działa w dwie strony (zapis do atr)?

Pozdrawiam,
leskow

Odp: Gdzie/od kogo można kupić kabelek SIO2PC

a moze kierownik doda jakis maly sklepik ? ludzie listy pisza
zamiast linkowac do allegro i dawac im zarobic , zawsze cos kapnie na oplaty zwiazane z AA ...

World f**k Olympique Marseille & Legia Warszawa i Sochi 2014

3

Odp: Gdzie/od kogo można kupić kabelek SIO2PC

jestem za. zawsze można coś polutować w celach pomocy aa.

Cuda wianki i nie tylko :) POKEY 4ever ;)

4

Odp: Gdzie/od kogo można kupić kabelek SIO2PC

bitman napisał/a:

... kierownik doda ...

Dely: hmmm.. nic nie mówiłeś... :lol:

A sio2pc czasami pojawia się na allegro, w tej chwili nie widzę, ale to pewnie kwestia czasu.

I Ty zostaniesz big endianem...

5

Odp: Gdzie/od kogo można kupić kabelek SIO2PC

zgadza się, kwestia czasu ... do końca tygodnia powinno się pojawić :D

STYMulator JIL ST YM2149 mjuz:k @ gnu/linux
SIUP (SIo2Usb2Pc) - SIO2PC USB Edition
PIN ready logo
3M / InD: ... na kasetach były zabezpieczenia w postaci tzw. "mikropierdnięcie" ...

6

Odp: Gdzie/od kogo można kupić kabelek SIO2PC

bitman napisał/a:

a moze kierownik doda jakis maly sklepik ?  ...

albo niech elektronicy sprzedaja w necie takie zabawki jak SOI2PC - mamy pigule, lotharka, pasia

"chodź tu malutka, pokażę Ci krasnoludka,
co gdy go się potrzyma, zamieni się w olbrzyma"

7

Odp: Gdzie/od kogo można kupić kabelek SIO2PC

a ja to co :P

MM: Wyedytowane. Następnym razem będzie ban.

STYMulator JIL ST YM2149 mjuz:k @ gnu/linux
SIUP (SIo2Usb2Pc) - SIO2PC USB Edition
PIN ready logo
3M / InD: ... na kasetach były zabezpieczenia w postaci tzw. "mikropierdnięcie" ...

8

Odp: Gdzie/od kogo można kupić kabelek SIO2PC

Sio2Pc od gRzEnIa - profesjonalnie i estetycznie wykonane, w dodatku dostaniesz instrukcję w formie książeczki, i cd pełen softu (o ile dobrze pamiętam).

Odp: Gdzie/od kogo można kupić kabelek SIO2PC

tak wersja color only by grzeniu zwarjowalem

World f**k Olympique Marseille & Legia Warszawa i Sochi 2014

10

Odp: Gdzie/od kogo można kupić kabelek SIO2PC

od słoneczka złotówka beceem.

daj pierwszemu lepszemu znajomemu dzieciakowi schemat to ci zlutuje za piwo.

Hitler, Stalin, totalniak, SSman, NKWDzista, kaczor dyktator, za długo byłem w ChRL, wypowiadam się afektywnie.

11

Odp: Gdzie/od kogo można kupić kabelek SIO2PC

relisys napisał/a:
bitman napisał/a:

a moze kierownik doda jakis maly sklepik ?  ...

albo niech elektronicy sprzedaja w necie takie zabawki jak SOI2PC - mamy pigule, lotharka, pasia

Kiedyś o tym myślałem, ale żal mi rozwalać magnety z allegro na poczet sio2pc.. wolę jak jakaś zainteresowana osoba sama podeśle mi wtyczkę sio.... sio2pc z diodą oraz oparte o układ 1489 i z porządnym kablem 3-5m to koszt około 20zeta.... (z doliczoną kwotą na browara...)

Ci, którzy przemawiają w imieniu Boga powinni pokazać listy uwierzytelniające. J. Tuwim

12

Odp: Gdzie/od kogo można kupić kabelek SIO2PC

Śledziłem allegro pod kątem kabelka i zasadniczo samotne kabelki występują rzadko. Najczęściej są składową zestawu.
No ale skoro ma się pojawić w tym tygodniu to poczekam :)

13

Odp: Gdzie/od kogo można kupić kabelek SIO2PC

ci elektronicy to mają dobrze. takiemu koderowi czy muzykowi to nikt nie doliczy kwoty na browara a wszyscy będą narzekać... ;>

Hitler, Stalin, totalniak, SSman, NKWDzista, kaczor dyktator, za długo byłem w ChRL, wypowiadam się afektywnie.

14

Odp: Gdzie/od kogo można kupić kabelek SIO2PC

epi - jesteś w błędzie...... ja np. parokrotnie wysyłałem snajlem odpowiednie trunki...czasami nawet mocniejsze  za kawał niezłej roboty koderskiej czy też graficznej...

Ci, którzy przemawiają w imieniu Boga powinni pokazać listy uwierzytelniające. J. Tuwim

15

Odp: Gdzie/od kogo można kupić kabelek SIO2PC

Epi: w firmach IT jak nie jestes wyjatkowo uzdolnionym (gwiazda zespolu) koderem to tez nikt cie nie zauwaza ;) I tak wszystkie laury zbieraja prezesi i menedzerowie :) Taki lajf.

ps.oczywiscie sa wyjatki ;)

16

Odp: Gdzie/od kogo można kupić kabelek SIO2PC

mikey: wyjatki? baaałdzo zadkie...
do "bycia zauwazonym" potrzebne sa nie tylko umiejetnosci koderskie, ale i "umiejetnosc promowania samego siebie"

swego czasu napisalem kawalek softu o ktory opiera sie dystrybucja oprogramowania MS na lubelskiej polibudzie (glownie za pomoca oprogramowania OSS :D) ktore bylo chwalone na lewo, prawo, mimo ze pod wzgledem technicznym - to byla poprostu sieka, ale "graficznie" kilku osobom sie podobalo, no i funkcjonalnie od strony luserji bylo w miare dopracowane...

The UNIX Guru`s view of Sex:
unzip; strip; touch; finger; mount; fsck; more; yes; umount; sleep

17

Odp: Gdzie/od kogo można kupić kabelek SIO2PC

epi napisał/a:

takiemu koderowi czy muzykowi to nikt nie doliczy kwoty na browara a wszyscy będą narzekać... ;>

na szczescie mamy licencje beerware ;)
gdyby tak jeszcze poczta wprowadzila skrytki z lodowka...

don't come after... please don't follow me along. when you read this, i'll be gone...

18

Odp: Gdzie/od kogo można kupić kabelek SIO2PC

bitman napisał/a:

tak wersja color only by grzeniu zwarjowalem

bez przesady :D

STYMulator JIL ST YM2149 mjuz:k @ gnu/linux
SIUP (SIo2Usb2Pc) - SIO2PC USB Edition
PIN ready logo
3M / InD: ... na kasetach były zabezpieczenia w postaci tzw. "mikropierdnięcie" ...