Temat: szukam ładnej obudowy do Atari 1040STE

Jak w temacie, jeżeli ktoś posiada na zbyciu samą obudowę w ładnym stanie do chętnie odkupię lub na coś się wymienię...

Ci, którzy przemawiają w imieniu Boga powinni pokazać listy uwierzytelniające. J. Tuwim

2

Odp: szukam ładnej obudowy do Atari 1040STE

Czyżby kolekcjonerzy popadli w taką skrajność, że nie muszą mieć całej maszyny, tylko wystarczy im sama obudowa ? ;)

3

Odp: szukam ładnej obudowy do Atari 1040STE

chyba nie o to chodzi pigulastemu. kupil na allego 1040 ste i na pewno sie okazala ni za ladna :-)
i bedzie "słapik" ;-)

serdecznie proszę o maile na lotharek@lotharek.pl z tematem ATARIAREA - inne formy komunikacji zawodzą...
"The worth of all people is dependent on how they spend their life making contributions" - Kano Jigoro
FKMC /Fan Klub Malej Czarnej/   @Grey

4

Odp: szukam ładnej obudowy do Atari 1040STE

Pigula - a musi byc STE akurat? inne literki Cie nie zadowola? Cos bym znalazl ale nie STE. (Zreszta moj STE ma na obudowie napis STF ;)

5

Odp: szukam ładnej obudowy do Atari 1040STE

Nosty wersję kolekcjonerską 1040STFM już mam więc taka obudowa mnie nie zadowala, a to 1040STE co zakupiłem na Allegro nie jest złe ale stojąc obok FM'ki wypada blado.. dlatego szukam ładnej obudowy.... mam dostać jeszcze jakieś środki czyszczące ... porobię eksperymenty na żółtych obudowach od XE (których pare mam.. jeżeli efekt będzie zadowalający to obudowa będzie zbędna).

Ci, którzy przemawiają w imieniu Boga powinni pokazać listy uwierzytelniające. J. Tuwim

6

Odp: szukam ładnej obudowy do Atari 1040STE

Jak znajdziesz nową zadawalającą Cię obudowę i zdemontujesz aktualną to możemy dogadać się odnośnie obudowy jaką obecnie posiadasz, bo ja mam STE, ale z pękniętą obudową.

Żyję bo Bóg tak chciał.