Temat: Pong

Dałbym sobie łapkę uciąć, że widziałem kiedyś na malucha wersję Ponga, która wyglądała identycznie jak ta gierka telewizyjna z lat 80-tych, ale nie mogę jej teraz odszukać. Coś mi się kołacze, że spłodził ją chyba któryś z rodzimych programistów. Pamiętacie może tytuł lub ew. wiecie gdzie leży?

Ostatnio edytowany przez mariuszbox (2006-03-17 21:40:40)

2

Odp: Pong

Tak, to prawda. Jest taka gierka. Nazywa sie HOME TENIS (nie "tennis", tylko wlasnie "tenis"). Zostala napisana przez trzech gostkow o ksywkach JAO, WAO i BCA. Tyle pamietam, ale wiecej szczegolow nie jestem w stanie ci podac :)

Loading... Please wait!

3

Odp: Pong

hmm... Czyli Pink Softhard - goście (chyba) ze Skoczowa. Mieli na koncie jeszcze parę demek + grę Arkanoid II (taką co się "z boku" odbija).

I Ty zostaniesz big endianem...

4

Odp: Pong

A ja widziałem Arcanoid II z podpisem: Rambit ;) Był kiedyś taki sklep w Olsztynie, jemu to nawet poświęcony był scroll z demku "Robocop" SCS :)

5

Odp: Pong

Dzięki za info -mindfields-, niestety nigdzie nie mogę znaleźć HOME TENIS. Jeżeli ktoś z WAS posiada tę gierkę to bardzo proszę o przesłanie jej na mojego maila: mariuszbox@wp.pl  Pozdrawiam.

Ostatnio edytowany przez mariuszbox (2006-03-22 21:15:43)

6

Odp: Pong

BASIC PONG - to była mo ja druga gierka napisana w BASICu wykorzystująca grafikę. (Pierwszą był LABIRYNT). Tak, prosta, a zarazem genialna. Nie jestem pewien, ale na 'Rambo' (tj. Atari2600) też nie było tej pozycji. Dziwne co? Przecież to gierka-logo firmy Atari.