1

Temat: Majowka RLT

Czesc i czolem  :)
Nowy, lepszy, MEGA-RLT :)  na majówkę u Vasca.

RLT: lublin - wawa - opalenica
28:04.2006 Wyjazd z lublina o 19:05 (pociag P31108) http://rozklad.pkp.pl/bin/traininfo.exe … 46399&
Odjazd z Wawa Centralna 22:35 (pociag P18202) http://rozklad.pkp.pl/bin/traininfo.exe … 46399&
W Opalenicy 3:36 AM :)


Ktos chetny na dosiadke? Wina zakupic nalezy we wlasnym zakresie :)

ps: Sikor - ty chyba mowiles ze tym bedziesz jechal?
Samurai - ty ziom _musisz_ :)

2

Odp: Majowka RLT

29 o 19.05 wyjazd z lublina ? panie... to ile na tej majówce będziecie ? :P w piątek wyjedź o 19.05, to przynajmniej będzie sobota na picie ;P

3

Odp: Majowka RLT

no w piatek, w piatek.
W niedziele tez mozna pic :)
pomyliem daty :)

4

Odp: Majowka RLT

ufff... bo już myślałem, że będę skazany tylko na lustro i niepijącego Vaska ;)

Odp: Majowka RLT

... którego nie będzie... ;)

6

Odp: Majowka RLT

nie będzie "niepijącego Vaska" czy "Vaska" ? :)

7

Odp: Majowka RLT

Mikey: tak, na 99% będę w tym pociągu. Dosiądę się albo na centralnym, albo na zachodnim. Ktoś jeszcze?

Sikor umarł...

8

Odp: Majowka RLT

a z krakowa ktos jedzie?

http://atari.pl/hsc/ad.php?i=1.

9

Odp: Majowka RLT

Pinek sie wacha...ale jakby co dojedz do Katowic :-) szukam chetnych na dosiadke do autka....

serdecznie proszę o maile na lotharek@lotharek.pl z tematem ATARIAREA - inne formy komunikacji zawodzą...
"The worth of all people is dependent on how they spend their life making contributions" - Kano Jigoro
FKMC /Fan Klub Malej Czarnej/   @Grey

10

Odp: Majowka RLT

Nietoperek z krakowa szukal chetnych zdajesie.
'ntp' na forum.

11

Odp: Majowka RLT

Przypominam: spotykamy się w pociągu o numerze P18202 (numer pociągu ważny od Terespola do Warszawy Centralnej), który od Warszawy Zachodniej do Poznania ma numer P18203, a od Poznania ma numer P77203 - to informacja dla tych, którzy pragną się dołączyć po drodze. Więcej informacji o stacjach pośrednich gdzie się mozesz dosiąść: http://www.rozklad.pkp.pl/bin/traininfo … 49652& - do zobaczenia w pociągu.
----------------------------------------------------------------------------------------------------
P.S. ==> Większość ludzików ze stacji pośrednich spotyka się na Centralnym w Warszawie. pociąg odchodzi o 22:35 z peronu trzeciego, tor 2. Proponuję się spotkać na 10 minut przed odjazdem, przy schodach prowadzących na peron. Gra...?
P.S.II ==> Jak ktopś jedzie wcześniej tym pociągiem niech da znać - rezerwacja przedziału się przyda ;)

Ostatnio edytowany przez Sikor (2006-04-26 12:17:03)

Sikor umarł...

12

Odp: Majowka RLT

Okej, potwierdzam ostatecznie, że nie jadę RLT, mimo planowanego wcześniej takiego scenariusza. Przyjeżdżam z Jaskierem i Electronem i pewnie jak ekipa z RLT przyjedzie na miejsce, to powitamy ich winem^H^H^H^H^Hchlebem i solą ;)

13

Odp: Majowka RLT

Sikor napisał/a:

Większość ludzików ze stacji pośrednich spotyka się na Centralnym w Warszawie. pociąg odchodzi o 22:35 z peronu trzeciego, tor 2. Proponuję się spotkać na 10 minut przed odjazdem, przy schodach prowadzących na peron. Gra...?

Gra. Bede tam jakos od 21:45, zapewne z Tatqiem.

14

Odp: Majowka RLT

oki - czyli schody przed peronem (u góry) w holu przy schodach prowadzących na główną poczekalnie - aby nie było wątpliwości. 22:25 się zbieramy, 22:30 schodzimy na peron ;)

Sikor umarł...

15

Odp: Majowka RLT

mikey napisał/a:

zapewne z Tatqiem.

No i tu nie jest wesoło, ponieważ kasa stoi pod dużym znakiem zapytania. Robię co mogę.

All I hear is the sound of me falling on the ground

16

Odp: Majowka RLT

Tatqoo: coś się wykombinuje jakby co...

Sikor umarł...

17

Odp: Majowka RLT

Tatqoo: nie zawiedź mnie meeen ....
Sikor: nie rozumiem ani troche z tego co powiedziales :) Proponuje spotkac sie albo pod mcdonaldem, albo na hali glownej przy informacji.

18

Odp: Majowka RLT

Mikey: peron trzeci jest przy schodach z hali głównej właśnie - i tam proponuję się spotkać po prostu. Może trochę rzeczywiście zagmatwałem poprzedni opis, ale chodziło mi o to, abyśmy się przy właściwych schodach zeszli jakby co...

Sikor umarł...

19

Odp: Majowka RLT

No, teraz jasniej :) OK, to tam sie stykniemy.

20

Odp: Majowka RLT

Raczej nie będę ..... miał problemów z wyjazdem. :).

No to będę na PKP.

All I hear is the sound of me falling on the ground

21

Odp: Majowka RLT

Odbierze Was z pociagu MacGyver (pewnie z Electronem i Jaskierem)*!

* trzeci torunski piernik Otaku ma najblizej, ale mu sie nie chce przyjechac ;P

22

Odp: Majowka RLT

To świetnie!!! Będzie nas najprawdopodobniej 5 osób lub więcej: Mikey, Tatquu, TDC z kolegą i niejaki Sikor. Może ktoś jeszcze. Support wskazany...

Sikor umarł...

23

Odp: Majowka RLT

Vasco: pewnie woli oglądać mangi ;)

Przy okazji - swoje przybycie na majówkę potwierdził kolega Tdc, więc trzeba będzie godnie powitać nową twarz w naszym gronie ;)

24

Odp: Majowka RLT

Jakie mangi? Po dobranocce ide spac! Zeby rano byc na chodzie.

25

Odp: Majowka RLT

Nie zrozumieliśmy się... ja pisałem o otaku ;)