1

Temat: Atari w PC-Komputer!!!

Numer 5/2006, znajdziecie artka na stronie 48 (Szczenięce Lata), a tam... Spectrum, Commodore, Atari - nawet TT-ka jest ;) Polecam lekturę...

Sikor umarł...

2

Odp: Atari w PC-Komputer!!!

a może ma ktoś jakiegoś skana?

3

Odp: Atari w PC-Komputer!!!

lub on-lajn :) - ale pewnie trza płacić :D:D

ADRES: pin@atari.pl - konto zlikwidowane. Aktualny adres: pin(at)atari8.info

4

Odp: Atari w PC-Komputer!!!

jest szansa, że pojawi się jakiś skanik?? :cool:

pozdrawiam

PS Miker: w końcu napiszę to demo :P

5

Odp: Atari w PC-Komputer!!!

Noo, jest tam parę stron w sumie... A ja póki co nie mam jak zeskanować, ale nie wierzę, że nikt nie kupuje tego...  Ja co prawda nechętnie, ale czego się nie robi dla artka o atari w dzisiejszej prasie ;)

Sikor umarł...

6

Odp: Atari w PC-Komputer!!!

W ostatnim PSX Extreme w dziale dziwnych "srodowisk gracza' (czyli rejonu gdzie ktos gra;D) byla fotka z 32 calowym TV, pod nim atarka + magnet ;O.

Notabene jak mnie denerwuja spowalniacze;). dely to nara!;D pisalem psotaw innym topicu, teraz tutaj i musze i dak odczekac 60 sek. co zrobie, ze wystarczy 20-30 na taka akcje ;D

7

Odp: Atari w PC-Komputer!!!

Fajny artykulik, szarpłem się na PCWK. Bardzo ładnie pisza o naszym Atari.
Natomiast ciutę offtopicując taki jest tam opis gier ostatnich 20 lat stanowiących jakieś kamienie milowe. Jest tam Painkiller, o którym piszą "Zastosowano w nim sprawdzone technolegie, ale piwczołowicie przygotowano grafikę, oprawę muzyczną, ...". To ostatnie to chyba o naszych ? :)

grzybson/SSG^NG

8

Odp: Atari w PC-Komputer!!!

Jak sie szarples to zeskanuj.

9

Odp: Atari w PC-Komputer!!!

Nie mam skanera, ale jak przyślesz mi takowy to będe wdzięczny... Poza tym w wersji najtaszej gazeta bez płyt kosztuje dychę. Tylko w Londynie się chyba nie kupi, chociaż...

Dodano piątego maja: Moge co najwyżej zrobić zdjęcia cyfrakiem na najwyższej rozdzielczości. Nie jest to to samo co skan, ale więcej zrobić nie mogę. Tylko muszę zgrać to, co mam na karcie, bo jest na razie zapchane.

Ostatnio edytowany przez grzybson (2006-05-05 15:33:55)

grzybson/SSG^NG