1

Temat: Mario Bros:)

Ludziom sie nuuuudzi....:)

http://www.smazalnia.com/?p=139#comments

gep/lamers^dial

2

Odp: Mario Bros:)

witaj Gep..

mam nadzięję że znowu będziesz liderem poscikuff (!!!)

-brakowała nam tutaj Ciebie

3

Odp: Mario Bros:)

MEGAROXORZ! :D

Frasun dla tej załogi! :)

I Ty zostaniesz big endianem...

4

Odp: Mario Bros:)

łał - ZAJEBIOZAAAAAAAAAA

The UNIX Guru`s view of Sex:
unzip; strip; touch; finger; mount; fsck; more; yes; umount; sleep

5

Odp: Mario Bros:)

ReWeLaCja!! ;)
Dawno czegoś tak dobrego nie widziałem! ;))))))

Ostatnio edytowany przez alex (2006-05-04 19:05:54)

6

Odp: Mario Bros:)

Rewelka. W sam raz na Wild compo na Forevera ;)

7

Odp: Mario Bros:)

:Dawno się tak nie uśmiałem. :]

Hitler, Stalin, totalniak, SSman, NKWDzista, kaczor dyktator, za długo byłem w ChRL, wypowiadam się afektywnie.

8

Odp: Mario Bros:)

Proponuję przy najbliższym Quaście zogranizować go-right game compo :)
Wystarczy zogranizować spota, czarne tło i czarne wdzianka dla członków "backgroundu" i przeszkadzajek :)
Reszta w rękach uczestników ;) Oczywiście muzak i efekty muszą być z oryginalnej gry :)))
Kto jest za?

9

Odp: Mario Bros:)

Hi!

Alex proponuje abyś zagrał rolę Mr. Propera :D

Seban

10

Odp: Mario Bros:)

hum, ciekawe jak wyglądałaby sceneria do "Pięć Gówien Eepcha".

Silly Venture - breaking the ATARI scene since 2000 ! :)

11

Odp: Mario Bros:)

Genialne;) Niestety raczej nie możliwe do realizacji w warunkach polskiej szkoły nauczania:/  O Grey widze ze masz nowe wdzianko avatara???;) Po pierwszym miesiacu nawiedzamy Ciebie i pijemy za pomyslnosc Nocnego Gdanska;) Moze by tak cykl artykulów na nocnego wrzucic do multimedii o atarakach? Masz moze cos ukrytego w archwiwach?

bzzzz...bzzzzz..... o wgrało się !!!!

12

Odp: Mario Bros:)

Hehehe LOL chłopaki się nieźle namęczyli, ale było warto - świetnie zorganizowanie no i w ogóle. Więcej takich!! Swoją drogą ciekawe jak by wyglądała JILowska wersja Bruce Lee w tym wykonaniu? Ktoś chętny do roli zielonego grubasa? =_="" Właśnie.. nie bijcie mnie proszę, ale czy było Mario na JIL? Ja jak zwykle nie kumaty.

otaku

PS Hospes, Grey apropos nowych avatarów te wasze to jakaś seria? Przypominają mi starą serię znaczków z pocztem królów polskich już widzę nasze atarowskie - najwyższy nominał oczywiście z BYXem i JIL <^_^>

Ostatnio edytowany przez otaku (2006-05-05 16:15:28)

pozdrawiam

PS Miker: w końcu napiszę to demo :P

13

Odp: Mario Bros:)

hospes: myślałem o tym (artkach o atarce) i na pewno cos w niedalekiej przyszłości będzie! :) Może po pijaku zrobimy podobną scenkę, może w jakiejś knajpce np. grę TAPPER :) pamiętasz? :))

otaku: hehehehe, tia.... powiedzmy że współpracujemy ze sobą blisko, jak za starych dobrych czasów The Votion (ST)...

Silly Venture - breaking the ATARI scene since 2000 ! :)

14

Odp: Mario Bros:)

No taka scenka z tapera byla by calkiem fajna;) szczegolnie elementy grajace w przedstawieniu byly by calkiem sympatyczne;) Ide wlasnie po taki jeden do sklepu na dól;) Do Ciebie zajedziemy tak na poczatku przyszlego miesiaca, jak tylko wieloryb wroci z "odbajerzania" ;) Toyką do Ciebie sie niewygodnie jezdzi;P

heh odnosnie wspolpracy to widze ze ostro ganiasz;) ja dzis tez lece na nocne przebiezki i znow bedzie mi ciezko do domu trafic po serii odwiedzin w klubach i piciu przyslugujacych "gazdzetow sponsorowanych" ;)

bzzzz...bzzzzz..... o wgrało się !!!!

15

Odp: Mario Bros:)

Seban: a może sam go zagrasz? He?...
Po prostu pomyślałem, że warto coś takiego kiedyś przenieść w nasze realia :)
...ale wybrać dobrą grę nie będzie łatwo.

16

Odp: Mario Bros:)

alex napisał/a:

Proponuję przy najbliższym Quaście zogranizować go-right game compo :)
(...) Oczywiście muzak i efekty muszą być z oryginalnej gry :)))

Zainscenizujcie na party grę z Avalonu - "FRED" - idealnie sie nada (akcja praktycznie caly czas na 1 ekranie, i w prawo), nawet z racji tego, ze atarowski "MARIO" dopiero w powijakach i nie wiadomo kiedy ujrzy swiatlo dzienne...

Ostatnio edytowany przez Dracon (2006-05-06 21:50:36)

17

Odp: Mario Bros:)

Tylko Fredek o ile dobrze pamiętam był grą dość ubogą w jakiekolwiek dźwięki...
Ja myślałem o Montezuma's Revenge albo Pit Fall II :)
Chociaż w ramach hardcore'u może ktoś się zdecyduje zainscenizować Nadral?... :D

Odp: Mario Bros:)

Coś ogólnie znanego panowie inaczej nie będziecie mieli za bardzo czym szpanowac przed laskami ;)

Atari: FireBee, (Falcon030 CT60e SuperVidel SvEthlana CTPCI), TT, (520ST Pak030 Frak PuPla Panther), (520ST 4MB ST RAM 8MB TT RAM CosmosEx SC1435), (1040STFM UltraSatan SM124), (1040STE 4MB ST RAM 8MB TT RAM CosmosEx NetUSBee SM144 SC1224), 260ST, 520 ST+, (MEGA ST SM125), (65XE Rapidus U1MB VBXE SIDE2 SIO2PC), (Jaguar SkunkBoard), Lynx II, 2x Portfolio

19

Odp: Mario Bros:)

Laski to nawet River Raida nie znają. :P

Hitler, Stalin, totalniak, SSman, NKWDzista, kaczor dyktator, za długo byłem w ChRL, wypowiadam się afektywnie.

20

Odp: Mario Bros:)

znają natomiast Boulder Dasha; szczególnie jak sie im diamenty poprzynosi to są wniebowzięte...;)

gep/lamers^dial

21

Odp: Mario Bros:)

Jeśli mówicie o orneckich laskach to one zapewne same by chciały wziąć udział w takiej inscenizacji :D

22

Odp: Mario Bros:)

potwierdzam, co poniektóre znają BOulder Dasha  (a nawet Montezuma's Revenge) :D

23

Odp: Mario Bros:)

alex napisał/a:

Jeśli mówicie o orneckich laskach to one zapewne same by chciały wziąć udział w takiej inscenizacji :D

To może Strip Poker albo MissMind Ania...? ;)

Sikor umarł...

24

Odp: Mario Bros:)

Po co się ograniczać ? Od razu SPACE PUSSIESS ;)

25

Odp: Mario Bros:)

Hehe :) ...i tak z atarowskiego zlotu zrobi się sexparty :P