1

Temat: 100kG z Gryfina do Lodzi?

Moze ktos sie podzieli wiedza, jak najtaniej przewiezc automat:
http://tiny.pl/gj9f
z Gryfina do Lodzi? (czyli jakies 500km)?

Zalozenia: nie mam Zuka ani Stara ;)

Sa jakies firmy, ktore sie specjalizuja w takich duzych przesylkach? Zwykly kurier typu Stolica chyba  tego nie wezmie?

Gosc sprzedaje dwa fajne, ladne automaty, tylko daleko jak diabli...

2

Odp: 100kG z Gryfina do Lodzi?

zwykle kombi - dwa ci wejda.

serdecznie proszę o maile na lotharek@lotharek.pl z tematem ATARIAREA - inne formy komunikacji zawodzą...
"The worth of all people is dependent on how they spend their life making contributions" - Kano Jigoro
FKMC /Fan Klub Malej Czarnej/   @Grey

3

Odp: 100kG z Gryfina do Lodzi?

nosty napisał/a:

Zwykly kurier typu Stolica chyba  tego nie wezmie?

Wźiąść, to weźmie tylko zapytaj się najpierw o cenę.

Byl hrozný tento stát, když musel jsi se dívat, jak zakázali psát a zakázali zpívat,
a bylo jim to málo, poručili dětem modlit se jak si přálo Veličenstvo Kat.

4

Odp: 100kG z Gryfina do Lodzi?

Tanio jak barszcz, widzę...
Kurier - weźmie, ale za słoną opłatą.
Najtaniej - wydaje mi się, że w łodzi jest jeszcze nieco firm odzieżowych... Trza się dogadać z kierowcą, który rozwozi towar i dać mu w łapę - jak zawiezie towar i ma wracać pusty - to pewnie mu się jakiś suwenir powrotny przyda. Wada - brak ubezpieczenia towaru ;(
Jak masz dostęp do osobówki z hakiem - przyczepa na jakimś statoilu w Gryfinie i zdajesz ją w łodzi (wada: konieczny Stat Oil lub inna stacja benzynowa z przyczepami z tej samej sieci co w Łodzi). Koniecznie dobrze wyważyć i wziąć jakieś gąbki na przekładki.

Sikor umarł...

5

Odp: 100kG z Gryfina do Lodzi?

Do malacza od Pina! Tylko przednie siedzenia wymontujcie :)

ślamk!

6

Odp: 100kG z Gryfina do Lodzi?

Nosty nie mów że zamierzasz to wstawić do swojego pokoju ;)

Ci, którzy przemawiają w imieniu Boga powinni pokazać listy uwierzytelniające. J. Tuwim

7

Odp: 100kG z Gryfina do Lodzi?

Do PRACOWNI! ;) Mam cale 11m2

8

Odp: 100kG z Gryfina do Lodzi?

Sam to przeszedłem (razem z Pecusiem i jeszcze jednym kolegą) i powiem tak - super sprawa, ale bardzo niepraktyczna. Sam miałem b. małą maszynkę (taką w zasadzie zabawkę do powieszenia na ścianie) a i tak po paru miesiącach tylko zawadzała.

Także zalecam kilkukrotne zastanowienie się, czy będzie gdzie to ustrojstwo wynieść.
(albo można tak, jak w tym szmoncesie o słoniu: "ty Mojsze o tym słoniu tak źle nie mów, bo kto go od ciebie kupi?")

http://www.5oft.pl/

Odp: 100kG z Gryfina do Lodzi?

Zapytaj na PKP, oni też wożą . W każdym osobowym jest wagon na przesyłki, przynajmniej kiedyś był.

Wiedza na temat tego co było jest niezbędna w celu właściwej oceny tego co jest obecnie ,oraz kształtowania tego co będzie póżniej.

10

Odp: 100kG z Gryfina do Lodzi?

jenyś mk3U ... mniam :P ja to chce ;P
widsze ze koles ma tez metal slug'a ;) tez wypas ;D
narx

"wszystko się kiedyś kończy......."

Odp: 100kG z Gryfina do Lodzi?

lotharek napisał/a:

zwykle kombi - dwa ci wejda.

zwlaszcza MK jak jeden wsadzisz to bedziesz szczesliwy

World f**k Olympique Marseille & Legia Warszawa i Sochi 2014