1

Temat: 800XLF i rozbudowa pamieci

Witam!

Jestem tu swiezo upieczony wiec na wstepie serwuje serdeczne pozdrowienia dla Atarowcow wszelkiej masci i garsc informacji o sobie: rocznik 79, atarowiec od czasu 1-szej komunii :) uzytkownik 800xlf, 65xe, 130xe, 1040stfm, 1040ste, Portfolio i Falcona C-Lab MK2.

Moje pytanie dotyczy 800xlf (z Freddim) - z lektury stron, ftp'ow i postow wynika, ze xlf mozna rozbudowywac wg schematow przeznaczonych dla rodziny xe. Najchetniej swoja osiemsetke wyposazylbym w kosc SIMM 1MB - czy jest jakis schemat ktory szczegolnie polecacie? (czy wstrzymac sie z rozbudowa i poczekac na schemat Pecusia o ktorym tak glosno w postach)

Z gory dzieki za odpowiedz! Nie znalazlem w sumie praktycznie zadnych informacji o rozbudowie akurat wersji xlf, bede wiec wdzieczny za kazda porade.

Serdeczne *.pzdrw!
Bartek "BeWu" Wasiel

Odp: 800XLF i rozbudowa pamieci

BeWu, PeWu, BeWe, TeBe... Ciekawie sie robi. Ech, powroca czasy:

- Czesc! Jestem P.W.
- O, a ja J.G.!
- Naprawde? To ja, MMMG!
- Przeciez sie znamy! To ja, D.K.!

To tak na marginesie :))) BeWu prosze o nieobrazanie sie!!!

3

Odp: 800XLF i rozbudowa pamieci

Hehe, spoko - nie widze powodow do obrazania sie :) Btw - BeWu sie wzielo od moich inicjalow, zreszta wiekszosc moich kumpli z liceum tak sie tytuowala - niezly ubaw: BeWu, EsWu, ErWu itp, itd...

Co do mojego pytania - zwracam honor, chodzilo mi oczywiscie o schemat Pecia, nie Pecusia (to takie sprostowanie)

Wszelkie *.pzdrw!