Temat: Losy dopałek

Mam pytanie co dzieje się ( jak się rozwija i kiedy będzie można zrobić /ew. kupić / dopałki Pasia i Electrona). Może słowo i o SIDzie byłoby miłe. Wiem zadawałem już kiedyś podobne pytanie, ale pół roku to okres, w którym mogło się wiele zmienić. Pamiętam wtedy dopałka Pasia miała być w okolicy kwietnia. Proszę nie traktować moich pytań jako moją upierdliwość, mam parę pomysłów związanych z moją kolekcją i chciałby dzięki wiedzy na powyższe pytania coś zaplanować w swych działaniach. Pozdrawiam.

Żyję bo Bóg tak chciał.

2

Odp: Losy dopałek

to ja przylacze sie do watku i zapytam o losy skanow z bajtka :P

3

Odp: Losy dopałek

a jakie są losy apdejtu dokumentacji do VBXE? ;)

4

Odp: Losy dopałek

Więc ani w Pronoksie, ani w drugiej firmie zaopatrującej 3/4 śląska w sprzęt nie mają obecnie na stanie tanich skanerów A3 ( miały to być skanery Musteka ) za około 450 zł z Vatem. Są dużo droższe, ale na takie mnie nie stać! Na allegro taż nie znalazłem. W pracy jest jeden, ale to tak dobrze było zrobić doraźnie na potrzeby konkursu Sikora. Jest więc apel - jeśli ktoś może sprzedać mi skaner A3 z USB i fakturą do 470 zł z Vatem to niech da znać. Jeśli komuś zalega w domu nawet używany a sprzeda o 100 zł  przynajmniej taniej bez faktury to też odkupię. Jeśli nikt mi nie pomoże to proszę o jeszcze odrobinę cierpliwości. To efekt zbiegu niemożliwości a nie mojego lenistwa.

Żyję bo Bóg tak chciał.

5

Odp: Losy dopałek

u mnie w pracy jest kaner A3... pozyczyc nie moge ale skanoac owszem - mozesz podeslac poczta do zeskanowania albo wasc - tylko nie wiem gdzie jest to "gdzieś" ;))

pozdr

Piotr

Falcon CT60, CTPCI z Radeon 9250, Ethernat
260 ST, 520 ST, 1040 STFM, Mega ST4, STacy, ST Book, 520 STe, TT 030, Mega STe
Jaguar CD + Catbox, Lynx MKI i MKII
65XE ultimate, stereo, 800 XL + 1010 +1050

6

Odp: Losy dopałek

jeżeli chodzi o vbxe to powinno być dopracowane w okolicach quasta.

pomidor

7

Odp: Losy dopałek

Mirusvf ja moge Ci zalatwic w ten cenie z faktura nowy , jak cos solo(at)icomp.pl

Ostatnio edytowany przez solo/ng (2006-05-23 20:34:49)