Temat: Szpkol

Pewnie sie wygłupiam, ale czyje są te muzyczki? Pierwszy tu i jest ich 15. To jedne z pierwszych MPTkow jakie wogole sluchalem i wpadlem na nie przegladajac stare rzeczy :) Są w ASMA?

2

Odp: Szpkol

Brzmi jak wczesny Xray ;)

3

Odp: Szpkol

Sądząc z nazwy pliku, są to muzaki ze Szpecyfik Kolekszyn, czyli byłyby to utwory X-Raya. Kolekcję, o ile pamiętam, składał Maciooś. Poszukaj zresztą tej kolekcji z stuffie i porównaj (sorry, ale ten link mi nie działą).

4

Odp: Szpkol

kurcze. linki jeszcze pare minut temu dzialaly :)
I dzieki za info :)

EDIT:

Odnalazlem, sprawdzilem i faktycznie to to :)

Ale nie moge znalezc tego w ASMA

Ostatnio edytowany przez laoo/ng (2006-05-30 10:57:07)

5

Odp: Szpkol

ano moje zabytki ;)) ze szpecyfika ;))  sa w ASMA tylko pod innymi nazwami.   Jakies zdechle ryby, alamakoty i inne tego typu.

Ostatnio edytowany przez xray (2006-05-30 10:58:36)

Im dłużej czekamy, tym wzorek jest większy" (c) by Sikor

6

Odp: Szpkol

Jak nie ma w ASMA, to trza by skonwercić i podesłać. Bo faktycznie, miłe kawałki.
Zauważyłem też, że w ASMA brakuje niektórych kawałków Cedynia, na pewno muzy z invitra na Ru$h Hour$ '97 i z partra z tegoż. A temu pierwszemu kawałkowi w znacznym stopniu zawdzięczam pojawienie się na scenie (byłem nowy? dostałem invitro, leciało se, leciało, bo muza fajna, aż wreszcie zdecydowałem się jechać w ciemno :P).

7

Odp: Szpkol

A są w ASMA muzaki Pasia?

Hitler, Stalin, totalniak, SSman, NKWDzista, kaczor dyktator, za długo byłem w ChRL, wypowiadam się afektywnie.

8

Odp: Szpkol

to YRAYa, kiedys macioos warpz zakodowal nawet ta kolekcje.

9

Odp: Szpkol

Szpecyfik Kolekszyn - są (chyba) wszystkie w ASMA.

I Ty zostaniesz big endianem...

10

Odp: Szpkol

popatrzcie w "Vasco PD #10" - powstałe we współpracy z Pentagram'em - te plik ja tak ponazwałem, właśnie na potrzeby VPD#10, więc plik z linku wyżej pochodzi z tego właśnie z tego zestawu muzaxów :)

FAQ: Cegła waży kilogram i pół cegły. Ile ważą dwie cegły ? :D

JIL 4EVER!

11

Odp: Szpkol

cały szpecyfiks kolekszyn na 100% jest już w Asmie

Ci, którzy przemawiają w imieniu Boga powinni pokazać listy uwierzytelniające. J. Tuwim

12

Odp: Szpkol

Tak, tak, maciej kodowal to w asmie ;D

13

Odp: Szpkol

... a później GUMI przerobil to na (true)stereo, niestety nie mam juz tej wersji... :(

14

Odp: Szpkol

w jakim sensie true(stereo) ?

z tego co pamiętam, to grało toto na stereło .

FAQ: Cegła waży kilogram i pół cegły. Ile ważą dwie cegły ? :D

JIL 4EVER!